Název: | HIT CUP | Pořadatel: | SK HIT Hradec Králové z.s. | Datum: | 25.-27.09. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Jedlička David | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Martinovský Tobiáš | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Pavlík David | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Hranický Patrik | | | 6:3, 6:0 | | |
| | | | | |
Mňuk Jakub | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
| | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | |
Kvíčala Petr | | | | | |
| | | | | |
Mynář Karel | | | | 6:4, 6:0 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Tišer Jan | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | |
Havlásek Vojtěch | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Michálek Jan | | | 6:1, 6:0 | | |
| | | | | |
Navarra Tomáš | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | |
Anderle David | | | | | |
| | | | | |
Špelda David | | | | | 6:0, 6:0 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Nohejl Tomáš | | 4:6, 6:4, 1:0 (9) | | | |
| | | | | |
Adam Jakub | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Husak Michal | | | 6:1, 6:0 | | |
| | | | | |
Štefaník Antonín | 2:6, 6:1, 1:0 (5) | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Kocanda Petr | | | | | |
| | | | | |
Kovárník Vojtěch | | | | 6:0, 6:0 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Hladký Jan | | 3:6, 6:1, 1:0 (7) | | | |
| | | | | |
Tišer Max | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Knoll Sebastian | | | 6:1, 6:3 | | |
| | | | | |
Kujal Václav | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | |
Lelek Petr | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Macura Viktor (platná licence AV do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: nereg. hráč 1 - Nohejl Tomáš, LOB S.A. Bohnice, z.s., 01.02.2009, BH 6, CŽ 666, propadlá registrace, žádost o prodloužení registrace vytvořena dne 24.9.2021, registrace zaplacena dne 24.9.2021.
|
| Počet účastníků | 24 | Nasazení | CŽ | BH | Jedlička David | 262 | 12 | Lelek Petr | 293 | 12 | Kocanda Petr | 304 | 12 | Mynář Karel | 340 | 9 | Kovárník Vojtěch | 422 | 9 | Špelda David | 486 | 9 | Anderle David | 515 | 9 | Kvíčala Petr | 570 | 6 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 78 |
Kódové číslo akce: 712360 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Šebek Jáchym | 17.04.2009 | LTC Slovan Kladno | Šebek Šimon | 16.11.2010 | LTC Slovan Kladno |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Nohejl Tomáš | 01.02.2009 | LOB S.A. Bohnice, z.s. |
|