Pořadatel: | TK PRECHEZA Přerov o.s. | Datum: | 14.-18.08. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Jurajda Adam | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Beneš Martin | | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Bartoň Hynek | 7:5, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Zbořil Jan | | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Rouchal Dominik | 6:2, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Zapletal Josef | | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kratochvíl Ondřej | | | | 4:6, 6:3, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Novotný Šimon | | 6:1, 4:6, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Nicod Jakub | 6:4, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Glocman Michal | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Janoušek Lukáš | 6:4, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Mališ Šimon | | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Veigert Vojtěch | | | | | 7:5, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Káňa Filip | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Hrdina Aleš | 7:5, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Neuwirth Filip | | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Šmída Lucas | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Fiedler Jiří | | 6:1, 7:6 (2) | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Olšanský Filip | | | | 6:2, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jupa Jakub | | 5:7, 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Valenta Radim | 6:4, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Padevět Jonáš | | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Častulík Marek | 6:2, 4:6, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Alan Matyáš | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Zavřel Lukáš | | | | | | 6:4, 6:2 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Zeithamel David | | 1:6, 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Blažka Daniel | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Menšík Jakub | | | 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Apltauer Filip | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Křepinský Tomáš | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Postupa Richard | | | | 6:2, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kubík Ondřej | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Landfeld Vít | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Duda Adam | | | 6:0, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Doubek Vojtěch | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Burian Vojtěch | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Baum Štěpán | | | | | 6:2, 1:6, 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Novák Marek | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Křesina Adam | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Bezdíček Bohumil | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Myslivec Šimon | 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Donald Matthew William | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Truhlář Josef | | | | 6:3, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Klír Lukáš | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Dokoupil Přemysl | 6:4, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Pazdera Marek | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Otypka Matouš | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Siniakov Daniel | | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| Počet účastníků | 48 | Nasazení | CŽ | BH | Jurajda Adam | 6 | 60 | Siniakov Daniel | 10 | 60 | Veigert Vojtěch | 11 | 60 | Burian Vojtěch | 13 | 60 | Baum Štěpán | 17 | 60 | Alan Matyáš | 22 | 60 | Zavřel Lukáš | 23 | 45 | Mališ Šimon | 26 | 45 |
Kategorie : 14 | Součet BH: 450 |
Kódové číslo akce: 712207 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Zbořil Jan | 14.06.2003 | TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|