Pořadatel: | CTA Rudná | Datum: | 10.-13.03. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Železný Alan (1) | | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
Dvořák Jan | | 6:2, 6:1 | | |
| | | | |
Vostrý Jan | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | |
Vaněk Michal (3) | | | 7:6 (2), 6:0 | |
| | | | |
Petřík Sebastian | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | |
Petřík Daniel | | 6:1, 6:3 | | |
| | | | |
Rychtera Štěpán | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | |
Mrzena Albert | | | | 6:0, scr. |
| | | | |
Hanzík Maxmilián | 6:3, 7:5 | | | |
| | | | |
| | scr. | | |
| | | | |
Nedvěd Jan (4) | | | | |
| | | | |
Plánička Šimon | | | 6:3, 6:3 | |
| | | | |
Foltán Jonáš | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | |
| | 1:0, scr. | | |
| | | | |
Buchner Robert (2) | | | | |
| | | | |
Rozhodčí turnaje: Nešpor Marek |
Poznámka pořadatele: Prezentace v naší restauraci v prvním patře budovy //11:00 Dvořák - Vostrý, Vaněk - Petřík S., Petřík D. - Rychtera // 12:15 Mrzena - Hanzík, Plánička - Foltán // Následuje druhé kolo děvčat, poté druhé kolo kluků // 14:45 Železný - ?, Nedvěd -? // 15:45 Buchner -? // Přihlášky do čtyřhry do 14:00 // V restauraci v prvním patře a v šatnách je tzv. čistá zóna - hráči po zápase zouvají tenisové boty před šatnou // Třetí set hrajeme supertiebreak, nepoužíváme pravidlo no let // Prosíme bagy nechávejte v šatnách/v hale, nikoliv v restauraci, děkujeme. |
Hrací plán byl automaticky vylosován 10.03.2023 16:07:57 |
| Počet účastníků | 13 | Nasazení | CŽ | BH | Železný Alan | 178 | 15 | Buchner Robert | 249 | 12 | Vaněk Michal | 399 | 9 | Nedvěd Jan | 1012 | 4 | Foltán Jonáš | | 1 | Plánička Šimon | | 1 | Hanzík Maxmilián | | 1 | Rychtera Štěpán | | 1 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 44 |
Kódové číslo akce: 702122 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Vaněk Michal | 11.12.2011 | TJ Sokol Vysočany | Hanzík Maxmilián | 23.11.2013 | TK Start Praha-Topolka | Foltán Jonáš | 26.07.2013 | TJ Spoje Praha | Špíšek Vojtěch | 14.07.2011 | CTA Rudná | Špíšek Michal | 28.11.2012 | CTA Rudná |
|