Název: | Tempo Praha | Pořadatel: | Tempo Praha | Datum: | 28.-30.01. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Plecitý Vít (1) | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Keřlík Daniel | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Telychko Iaroslav | 6:7, 7:6, 1:0 (9) | | | | |
| | | | | |
Nedvěd Jan | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | |
Šenkyřík Ivo | scr. | | | | |
| | | | | |
Pěchovič Rafael (5) | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Piešťanský Štěpán (4) | | | | 6:3, 6:1 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Doležal Ondřej | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Löw Libor | 6:3, 7:6 | | | | |
| | | | | |
Dlask Jakub | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | |
Roček Vilém | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Štěpánek Adam (7) | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | 7:6, 3:6, 1:0 (2) |
| | | | | |
Pribiš Vincent (8) | | | | | |
| | | | | |
Doležal Albert | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | |
Mifka Adam | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Poláček Jan | | | 6:3, 6:7, 1:0 (8) | | |
| | | | | |
Rázga Lukáš | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | |
Skácel Marcel (3) | | | | | |
| | | | | |
| | | | 6:1, 6:4 | |
| | | | | |
Nedoma Nataniel (6) | | | | | |
| | | | | |
Puznyak Daniel | | 6:0, scr. | | | |
| | | | | |
Raev David | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Jániš Filip | | | 6:0, 6:0 | | |
| | | | | |
Dubský Šimon | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Skácel Štěpán (2) | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Kazda Jiří (platná licence AV do 31.12.2025) |
Poznámka pořadatele: Pondělí: Rozehrávka je možná od 8.30 na kurtu 1-2, hra začíná v 9.00. Hraje se finále.. |
Hrací plán byl automaticky vylosován 27.01.2023 18:02:47 |
| Počet účastníků | 24 | Nasazení | CŽ | BH | Plecitý Vít | 139 | 15 | Skácel Štěpán | 183 | 15 | Skácel Marcel | 220 | 12 | Piešťanský Štěpán | 232 | 12 | Pěchovič Rafael | 251 | 12 | Nedoma Nataniel | 262 | 12 | Štěpánek Adam | 267 | 12 | Pribiš Vincent | 283 | 12 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 102 |
Kódové číslo akce: 702074 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Guerra Feijó Tomáš | 06.02.2011 | SK Aritma Praha | Mrazek Richard | 18.06.2012 | TK Sparta Praha |
|