Hlas Robin (1) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Racek Mikuláš | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Doležal Ondřej | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Poláček Vojtěch | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Haramule David | | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Plecitý Vilém | | | | 6:4, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Tököly Dominik | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Poláček Jan | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Zenkl Petr (6) | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Sladkovský Vavřinec (3) | | | | | 4:6, 6:2, 1:0 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Doležal Albert | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Choudhry Matyáš | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Bilej Kristian | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Aujezdský Michal | | 6:3, 6:5, scr. | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kašpárek Tomáš | | | | 6:0, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Sklenička Vojtěch | | 6:4, 4:6, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pascuzzo Sebastian | | | 7:6, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Vlasák Vladimír | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Král Samuel (8) | | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | 2:6, 6:4, 1:0 |
| | | | | | |
Boček Matyáš (5) | | | | | | |
| | | | | | |
Tavares Matteus | | 1:6, 7:5, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
Hoffelner Tomáš | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Vondráček Samuel Cristian | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Rázga Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:4, 3:6, 1:0 | | |
| | | | | | |
Rabas Jáchym | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 3:6, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
Kareis Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Havrda Ondřej | | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Koběrský Petr | 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Urbánek Lukáš (4) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | 6:2, 6:0 | |
| | | | | | |
Pribiš Vincent (7) | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Rázga Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
| | | scr. | | | |
| | | | | | |
Nazarenko Mark | | | | | | |
| | | | | | |
| | 2:6, 6:4, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
Jiránek Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:1, 6:3 | | |
| | | | | | |
Dlask Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Skalický Jiří | | | | | | |
| | | | | | |
Nedvěd Jan | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Keřlík Daniel | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Plecitý Vít (2) | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Vlk Petr (platná licence B do 31.12.2025) |
Poznámka pořadatele: START v 8:30 - Racek-Doležal O., Doležal A.-Choudry, Pascuzzo-Vlasák, Tavares-Hoffelner, Havrda-Koběrský, Nedvěd-Keřlík
START CCA V 10:00 - Poláček V.-Haramule, Plecitý Vilém-Tokoly, Poláček J.-Zenkl, Bilej-Aujezdský, Kašpárek-Sklenička, Vondráček-Rázga
START CCA V 11:30 - Hlas-???, Sladkovský-???, Král-??? Boček-??? Rabas-Kareis, Urbánek-???
START CCA V 13:00 - Pribiš-Rázga, Nazarenko-Jiránek, Dlask-Skalický, Plecitý Vít -???
NEDĚLE START v 8:30 - Hlas-Haramule, Plecitý-Zenkl, Sladkovský-Aujezdský, Sklenička-Pascuzzo
START cca v 10:00 - Hoffelner-Vondráček, Rabas-Urbánek, Pribiš-Jiránek, Skalický-Plecitý
SEMIFINÁLE v pondělí v 9h |
Hrací plán byl automaticky vylosován 02.12.2022 18:03:19 |
| Počet účastníků | 38 | Nasazení | CŽ | BH | Hlas Robin | 137 | 15 | Plecitý Vít | 139 | 15 | Sladkovský Vavřinec | 233 | 12 | Urbánek Lukáš | 246 | 12 | Boček Matyáš | 271 | 12 | Zenkl Petr | 280 | 12 | Pribiš Vincent | 283 | 12 | Král Samuel | 293 | 9 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 99 |
Kódové číslo akce: 702011 |
|
|