Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
TJ Kraví Hora Brno open
Pořadatel:
TJ Kraví Hora Brno
Datum:
20.-22.05.
Věk. kategorie:
starší žactvo
Čoupková Aneta
(1)
Čoupková
Čoupková
Hrstková Mia
6:4, 6:1
Flekačová
Flekačová Silvie
6:0, 6:0
Ten
Ten Sofiia
6:1, 2:6, 1:0 (7)
Ten
Ten
Štěrbová Dana Saskia
(7)
6:4, 6:4
Štěrbová
Bartonkova
Bartonkova Dora
(4)
6:3, 6:4
Bartonkova
Bartonkova
Kafoňková Nikol
6:0, 6:0
Zdražilová
Zdražilová Julie
6:0, 6:0
Bartonkova
Štěpánková Aneta
6:1, 6:2
Štěpánková
Štěpánková
Škrobová Leona
(6)
6:4, 4:6, 1:0 (5)
Škrobová
Filipi
6:2, 6:1
Horehleďová
Horehleďová Barbora
(8)
Horehleďová
6:0, 6:0
Hodická
Hodická Vendula
Filipi
Burdová Eliška
scr.
Burdová
Salačová Emma
6:4, 6:2
Filipi
6:0, 6:0
Filipi
Filipi Dominika
(3)
Filipi
3:6, 6:1, 1:0 (5)
Vukadinovičová
Vukadinovičová Dita
(5)
Vukadinovičová
6:4, 6:2
Horáková
Horáková Kamila
Stříteská
Stříteská Sára
6:1, 6:1
Stříteská
Blažíková Tereza
6:0, 6:1
Stříteská
6:2, 6:4
Rašovská
Rašovská Viola
(2)
Rozhodčí turnaje:
Dostál Marek (platná licence B do 31.12.2023)
Hrací plán byl automaticky vylosován
19.05.2023 18:08:28
Počet účastníků
20
Nasazení
CŽ
BH
Čoupková Aneta
160
9
Rašovská Viola
164
9
Filipi Dominika
168
9
Bartonkova Dora
283
6
Vukadinovičová Dita
304
6
Škrobová Leona
311
6
Štěrbová Dana Saskia
324
6
Horehleďová Barbora
345
6
Kategorie : 4
Součet BH: 57
Kódové číslo akce: 612007
Čoupková Aneta
-
Filipi Dominika
(1)
Čoupková
-
Filipi
Čoupková
-
Filipi
Štěpánková Aneta
-
Bartonkova Dora
(3)
7:5, 6:2
Štěpánková
-
Bartonkova
Horehleďová Barbora
-
Salačová Emma
6:3, 6:0
Čoupková
-
Filipi
Kafoňková Nikol
-
Blažíková Tereza
6:2, 7:5
Vukadinovičová
-
Horáková
Vukadinovičová Dita
-
Horáková Kamila
(4)
6:1, 6:1
Štěrbová
-
Škrobová
6:2, 6:4
Štěrbová
-
Škrobová
Štěrbová Dana Saskia
-
Škrobová Leona
(2)
Rozhodčí turnaje:
Dostál Marek (platná licence B do 31.12.2023)
Hrací plán byl automaticky vylosován
20.05.2023 13:09:04
Počet dvojic
6
Nasazení
CŽ
BH
Čoupková Aneta
160
9
Filipi Dominika
168
9
Bartonkova Dora
283
6
Vukadinovičová Dita
304
6
Škrobová Leona
311
6
Štěrbová Dana Saskia
324
6
Horehleďová Barbora
345
6
Štěpánková Aneta
362
4
Kategorie : 4
Součet BH: 52
Kódové číslo akce: 614007
Tisková PDF verze hracího plánu