Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
Halový oblastní přebor
Pořadatel:
severočeský
Datum:
04.-06.02.
Věk. kategorie:
starší žactvo
Veselá Viktorie
(1)
Veselá
Veselá
Mládková Tereza
6:0, 6:1
Mládková
Čtvrtečková Tereza
6:4, 6:4
Veselá
Sokolová Elen
(3)
6:4, 3:6, 1:0 (7)
Sokolová
Archmannová Emma
6:1, 6:0
Sokolová
Molnárová Viktorie
6:1, 6:2
Molnárová
Stará Nina
6:3, 3:6, 1:0 (10)
Veselá
Fiedlerová Adéla
6:1, 6:2
Jaňovková
Jaňovková Kateřina
7:5, 4:6, 1:0 (4)
Pabišková
Phillipová Denisa
6:0, 6:0
Pabišková
Pabišková Natalie
(4)
6:0, 6:0
Kovar
Maturová Sonia
6:3, 6:4
Keslová
Keslová Kateřina
6:4, 6:4
Kovar
7:5, 6:2
Kovar
Kovar Nicol
(2)
Rozhodčí turnaje:
Munzarová Michaela (platná licence AV do 31.12.2026)
Hrací plán byl automaticky vylosován
03.02.2023 18:00:28
Počet účastníků
14
Nasazení
CŽ
BH
Veselá Viktorie
55
25
Kovar Nicol
61
25
Sokolová Elen
95
15
Pabišková Natalie
101
15
Archmannová Emma
129
12
Molnárová Viktorie
160
9
Fiedlerová Adéla
214
9
Keslová Kateřina
234
9
Kategorie : 8
Součet BH: 119
Kódové číslo akce: 602900
Veselá Viktorie
-
Sokolová Elen
(1)
Veselá
-
Sokolová
Veselá
-
Sokolová
Fiedlerová Adéla
-
Stará Nina
(4)
6:2, 6:1
Fiedlerová
-
Stará
Čtvrtečková Tereza
-
Jaňovková Kateřina
6:2, 6:2
Veselá
-
Sokolová
Maturová Sonia
-
Phillipová Denisa
6:1, 6:1
Pabišková
-
Molnárová
Pabišková Natalie
-
Molnárová Viktorie
(3)
6:0, 6:1
Pabišková
-
Molnárová
Mládková Tereza
-
Keslová Kateřina
6:2, 6:2
Kovar
-
Archmannová Emma
Kovar Nicol
-
Archmannová Emma
(2)
6:4, 6:3
Rozhodčí turnaje:
Munzarová Michaela (platná licence AV do 31.12.2026)
Hrací plán byl automaticky vylosován
04.02.2023 11:55:02
Počet dvojic
7
Nasazení
CŽ
BH
Veselá Viktorie
55
25
Kovar Nicol
61
25
Sokolová Elen
95
15
Pabišková Natalie
101
15
Archmannová Emma
129
12
Molnárová Viktorie
160
9
Fiedlerová Adéla
214
9
Keslová Kateřina
234
9
Kategorie : 8
Součet BH: 119
Kódové číslo akce: 604900
Tisková PDF verze hracího plánu