Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
HEAD WINTER CUP 2023
Pořadatel:
TENIS SLOVÁCKO z.s.
Datum:
21.-23.01.
Věk. kategorie:
starší žactvo
Vávrová Lucie
(1)
Vávrová
Vávrová
Pásková Anna
6:7 (4), 7:6 (4), 1:0 (6)
Pásková
Rábeková Rebeka
6:2, 6:1
Vávrová
Nováková Valérie
6:1, 6:2
Nováková
Kočíková
Kočíková Barbora
(5)
scr.
Kočíková
Kužilová
Kužilová Kristína
(3)
6:2, 6:1
Kužilová
Kužilová
Urbánková Veronika
6:4, 6:2
Špitová
Špitová Monika
6:4, 6:4
Kužilová
Apolínová Stella
6:1, 6:3
Blaškovičová
Blaškovičová Maruschka
6:0, 6:0
Blaškovičová
Rutarová Julie
(6)
6:2, 6:3
Rutarová
Kužilová
6:3, 6:4
Škrobová
Škrobová Leona
(8)
Hujíková
Bartonkova Dora
6:1, 6:0
Hujíková
Hujíková Agáta
6:3, 6:2
Hujíková
Havránková Silvie
6:3, 6:4
Florová
Florová Sofie
6:2, 6:3
Vymětalíková
6:3, 6:3
Vymětalíková
Vymětalíková Lucie
(4)
Hujíková
6:7 (6), 6:0, 1:0 (4)
Hrdličková
Hrdličková Adéla
(7)
Horehleďová
Horehleďová Barbora
scr.
Horehleďová
Sehnalová Klára
6:1, 6:1
Landová
Štěrbová Dana Saskia
6:2, 6:2
Štěrbová
Kutejová Klára
2:6, 6:3, 1:0 (6)
Landová
6:2, 6:3
Landová
Landová Kateřina
(2)
Rozhodčí turnaje:
Kůra Tomáš (platná licence B do 31.12.2025)
Poznámka pořadatele:
VR: Tomáš Kůra 605 053 105
Hrací plán byl automaticky vylosován
20.01.2023 18:23:29
Počet účastníků
23
Nasazení
CŽ
BH
Vávrová Lucie
127
12
Landová Kateřina
243
6
Kužilová Kristína
260
6
Vymětalíková Lucie
267
6
Kočíková Barbora
271
6
Rutarová Julie
288
6
Hrdličková Adéla
301
6
Škrobová Leona
311
6
Kategorie : 4
Součet BH: 54
Kódové číslo akce: 602056
Vávrová Lucie
-
Vymětalíková Lucie
(1)
Vávrová
-
Vymětalíková
Vávrová
-
Vymětalíková
Florová Sofie
-
Škrobová Leona
6:3, 6:3
Florová
-
Škrobová
Pásková Anna
-
Havránková Silvie
6:3, 7:5
Kužilová
-
Rábeková
Landová Kateřina
-
Bartonkova Dora
(3)
6:4, 6:7 (1), 1:0 (2)
Landová
-
Bartonkova
Kužilová
-
Rábeková
Kužilová Kristína
-
Rábeková Rebeka
7:5, 6:3
Kužilová
-
Rábeková
Kužilová
-
Rábeková
6:0, 6:2
Horehleďová
-
Sehnalová
Horehleďová Barbora
-
Sehnalová Klára
Špitová
-
Štěrbová
6:1, 6:0
Špitová
-
Štěrbová
Špitová Monika
-
Štěrbová Dana Saskia
(4)
Špitová
-
Štěrbová
6:3, 4:6, 1:0 (11)
Blaškovičová
-
Urbánková
Blaškovičová Maruschka
-
Urbánková Veronika
Blaškovičová
-
Urbánková
6:4, 6:3
Rutarová
-
Kočíková
Rutarová Julie
-
Kočíková Barbora
(2)
Hrací plán byl automaticky vylosován
21.01.2023 13:13:28
Počet dvojic
9
Nasazení
CŽ
BH
Vávrová Lucie
127
12
Landová Kateřina
243
6
Kužilová Kristína
260
6
Vymětalíková Lucie
267
6
Kočíková Barbora
271
6
Rutarová Julie
288
6
Škrobová Leona
311
6
Špitová Monika
320
6
Kategorie : 4
Součet BH: 54
Kódové číslo akce: 604056
Tisková PDF verze hracího plánu
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráče
datum narození
klub
Salačová Emma
18.07.2010
TC Austerlitz