Roubík Martin (1) | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Sidorov Alexandr | | 6:2, 7:5 | | | |
| | | | | |
Boháč Antonín | 7:5, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Šturma Sebastian | | | 6:0, 4:6, 1:0 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Zaporozhchenko Yehor (8) | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Witoš Ondřej (3) | | | | 6:2, 1:6, 1:0 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
KETTNER Tadeas | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | |
Drlík Štěpán | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Kopylov Danil | | | 2:6, 6:1, 1:0 | | |
| | | | | |
Gardea Adam | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Klokov Martin (7) | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | 4:6, 6:2, 1:0 |
| | | | | |
Matějíček Štěpán (5) | | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Hůrka Martin | | | | | |
| | | | | |
Duda Vojtěch | | | 5:7, 6:3, 1:0 | | |
| | | | | |
Lozinski Piotr | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | |
Vokroj Marek (4) | | | | | |
| | | | | |
| | | | 7:5, 6:4 | |
| | | | | |
Sandecky David (6) | | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Svenin Nikas | | | | | |
| | | | | |
Manhart Jakub | | | 6:4, 6:2 | | |
| | | | | |
Krisman Vojtěch | 7:6, 4:6, 1:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | |
Mohamed Rahman (2) | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Vlk Petr (platná licence B do 31.12.2025) |
Poznámka pořadatele: 8:30 Sidorov-Boháč, Kettner-Drlík, Kopylov-Gardea
9:00 Duda-lozinski
9:45 Manhart-Krisman, Šturma-Zaporozhenko, Matějíček-Hůrka, Sandecky-Svenin,
11:00 Roubík-???, Witoš-??? Klokov-???, Vokroj-???
12:15 Mohamed-???
Čtvrtfinále neděle v 8:30 ! |
Hrací plán byl automaticky vylosován 22.04.2022 18:23:01 |
| Počet účastníků | 21 | Nasazení | CŽ | BH | Roubík Martin | 118 | 12 | Mohamed Rahman | 154 | 12 | Witoš Ondřej | 168 | 9 | Vokroj Marek | 196 | 9 | Matějíček Štěpán | 238 | 6 | Sandecky David | 242 | 6 | Klokov Martin | 262 | 6 | Drlík Štěpán | 300 | 6 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 66 |
Kódové číslo akce: 512005 |
|
|