Pořadatel: | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. | Datum: | 07.-09.01. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Witoš Ondřej (1) | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Sedlatý Mikuláš | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Jurčák Martin | 1:1, scr. | | | | |
| | | | | |
Stejskal František | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Manhart Jakub | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
VAVERKA DAN (4) | | | | 6:4, 3:6 10:5 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Schick Jan | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Homola Matyáš | | | 6:3, 6:4 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Hladký Jan | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | 6:1, 6:4 |
| | | | | |
Pokorný Jan | | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Stone Lukáš | | | | | |
| | | | | |
| | | 7:5, 3:6, 1:0 | | |
| | | | | |
Hrnčíř Jakub | | | | | |
| | | | | |
| | 6:4, 4:6, 1:0 | | | |
| | | | | |
Štěpánek Kryštof (3) | | | | | |
| | | | | |
| | | | 6:2, 6:3 | |
| | | | | |
Schwarz Ondřej | | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | |
Dočekal Jakub | | | | | |
| | | | | |
Štěpánek Adam | | | 6:0, 6:1 | | |
| | | | | |
Komínek Matyáš | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | |
Šubert Daniel (2) | | | | | |
| | | | | |
Poznámka pořadatele: Program neděle
turnaj bude odehrán v hale Klánovice, ulice v pátém 1070/55
9.00 semi finále dvouhry dívek: Holubová-Dvořáková, Bidzilia -Radová
10:00 semi finále dvouhry chlapců: Witoš-VAVERKA, Hrnčíř -Šubert
následuje finále dvouhry dívek, finále dvouhry chlapců a poté finále čtyřhry chlapců
|
Hrací plán byl automaticky vylosován 06.01.2023 18:37:10 |
| Počet účastníků | 18 | Nasazení | CŽ | BH | Witoš Ondřej | 107 | 15 | Šubert Daniel | 117 | 15 | Štěpánek Kryštof | 150 | 12 | VAVERKA DAN | 170 | 12 | Štěpánek Adam | 188 | 12 | Hrnčíř Jakub | 211 | 9 | Homola Matyáš | 261 | 9 | Manhart Jakub | 281 | 6 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 90 |
Kódové číslo akce: 502051 |
|
|