Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  CT TK Škoda Plzeň z.s.
Pořadatel:  TK Škoda Plzeň z.s.
Datum:  18.-21.09.
Věk. kategorie:  dorost
Davidová Natálie
 
 
 
Zimanyi Ela
6:2, 2:6, 6:4
 
Zikmundová Valérie
6:3, 7:5
 
Hrabalová Adéla
2:6, 7:6 (5), 6:3
 
Kopecká Adéla
6:1, 6:1
 
Nováková Erika
6:0, 6:2
 
Červenková Lucie
6:1, 6:2
 
Šilhavá Aneta
6:2, 1:6, 6:4
 
 
 
Oktiabreva Anastasiia
4:6, 6:3, 6:4
 
Šimonovská Tereza
7:6 (5), 7:5
 
Šůsová Tereza
6:2, 6:1
 
Čížková Pavla
6:0, 6:2
 
Soukupová Lucie
6:3, 6:3
 
Trinerová Darja
6:3, 6:2
 
Šárová Lucie
6:1, 6:7 (0), 6:3
 
Rundová Stella Viktorie
6:4, 6:4
 
Fiedlerová Lucie
6:4, 6:1
 
Kurcová Denisa
6:1, 6:2
 
Drukerova Amelie Essie
6:3, 1:6, 6:3
 
Zítková Karolína
6:4, 3:6, 6:4
 
 
4:6, 6:3, 6:3
 
Šmejdířová Josefína
 
Temenugov Isabella
6:2, 6:2
 
Kodešová Klára
7:6 (5), 6:4
 
Dementyeva  Varvara
6:2, 3:6, 6:1
 
Kotrčová Eliška
6:2, 6:1
 
Havlovicová Kateřina
3:6, 6:1, 6:0
 
Slavíková Emma
6:1, 6:1
 
 
6:3, 6:4
 
Hertlová Veronika
 
Rozhodčí turnaje: Hrdina Jiří (platná licence AV do 31.12.2024)
Počet účastníků28
NasazeníBH
Davidová Natálie 4420
Hertlová Veronika 6015
Šmejdířová Josefína 10112
Šilhavá Aneta 11612
Trinerová Darja 11812
Šárová Lucie 12212
Temenugov Isabella 1469
Červenková Lucie 1479
Kategorie : 8Součet BH: 101
Kódové číslo akce: 412241

Davidová Natálie - Hertlová Veronika
 
 
 
Šůsová Tereza - Havlovicová Kateřina
6:4, 7:5
 
Kodešová Klára - Zítková Karolína
6:0, 6:3
 
Trinerová Darja - Červenková Lucie
4:6, 6:3, 1:0 (3)
 
 
 
 
7:5, 6:4
 
Zimanyi Ela - Soukupová Lucie
 
Šilhavá Aneta - Rundová Stella Viktorie
6:4, 4:6, 1:0 (7)
 
Šimonovská Tereza - Kopecká Adéla
7:6 (4), 1:6, 1:0 (3)
 
 
6:2, 6:2
 
Drukerova Amelie Essie - Oktiabreva Anastasiia
 
Dementyeva  Varvara - Kotrčová Eliška
6:3, 6:1
 
Fiedlerová Lucie - Kurcová Denisa
6:2, 7:6 (5)
 
 
6:2, 4:6, 1:0 (8)
 
Šmejdířová Josefína - Šárová Lucie
 
Rozhodčí turnaje: Hrdina Jiří (platná licence AV do 31.12.2024)
Počet dvojic11
NasazeníBH
Davidová Natálie 4420
Hertlová Veronika 6015
Šmejdířová Josefína 10112
Šilhavá Aneta 11612
Trinerová Darja 11812
Šárová Lucie 12212
Červenková Lucie 1479
Kodešová Klára 1529
Kategorie : 8Součet BH: 101
Kódové číslo akce: 414241

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Vetráková Aneta25.12.2003TK Škoda Plzeň z.s.
Kudláčková Zuzana28.10.2006SK Tenis Kladno

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Slavíková Emma24.01.2003TC VŠ Praha
Havlovicová Kateřina07.06.2008TK Škoda Plzeň z.s.