Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Pořadatel:
TK Evženie Klášterec n/O
Datum:
04.-05.02.
Věk. kategorie:
dorost
Prepslová Agáta
(1)
Prepslová
Prepslová
Štruncová Tereza
6:2, 6:1
Savchenko
Savchenko Karina
6:3, 7:5
Prepslová
Džurňáková Michaela
(3)
6:4 6;2
Džurňáková
Džurňáková
Blumertová Aneta
Scr.
Blumertová
Prepslová
Capová Adéla
6:3, 6:2
Capová
Pacltová Magdaléna
4:6 6:4 1:0
Sejvalová
6:3, 6:0
Sejvalová
Sejvalová Eliška
(4)
Sejvalová
Těšínská Klárka
4:3, scr.
Hessová
Hessová Adriana
7:6 6:3
Parkanová
6:1, 7:5
Parkanová
Parkanová Tereza
(2)
Poznámka pořadatele:
Neděle 9:00 Prepslová Dzurňáková 10:00 Sejvalová Parkanová
Hrací plán byl automaticky vylosován
03.02.2023 18:33:53
Počet účastníků
11
Nasazení
CŽ
BH
Prepslová Agáta
145
12
Parkanová Tereza
146
9
Džurňáková Michaela
214
9
Sejvalová Eliška
288
6
Těšínská Klárka
352
4
Hessová Adriana
378
4
Štruncová Tereza
465
4
Capová Adéla
493
4
Kategorie : 4
Součet BH: 52
Kódové číslo akce: 402122
Džurňáková Michaela
-
Sejvalová Eliška
(1)
Džurňáková
-
Sejvalová
Capová Adéla
-
Pacltová Magdaléna
(3)
6:3, 6:1
Džurňáková
-
Sejvalová
Jánošová Gabriela
-
Čiperová Isabel
(4)
6:1, 6:4
Štruncová
-
Parkanová
Štruncová Tereza
-
Parkanová Tereza
(2)
6:4, 6:2
Hrací plán byl automaticky vylosován
04.02.2023 16:09:27
Počet dvojic
4
Nasazení
CŽ
BH
Parkanová Tereza
146
9
Džurňáková Michaela
214
9
Sejvalová Eliška
288
6
Štruncová Tereza
465
4
Capová Adéla
493
4
Pacltová Magdaléna
1
Jánošová Gabriela
1
Čiperová Isabel
1
Kategorie : 4
Součet BH: 35
Kódové číslo akce: 404122
Tisková PDF verze hracího plánu
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráče
datum narození
klub
Prepslová Agáta
13.05.2005
I.ČLTK Praha
Jánošová Gabriela
03.10.2005
TK Jirkov