Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
14.-16.05.
Pořadatel:
středočeský (P - 200)
Místo konání:
H-Neridé D-Vit.Březnice
Kódové číslo:
316830
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Chmelík Jaroslav
Brodská 93
261 05 Příbram VIII
Tel. (1):
606 946 433
E-mail:
Jaroslav.Chmelik@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Na MČR dorostu do Pardubic postupují pouze oba finalisté dvouhry.
L. Fiala - předseda StčTS

prezentace na čísle 736 503 613, Tomáš Janda
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Martínek David 02.08.1998 SK HAMR, z.s.
47
25
 
volná karta
04.05.2016 12:34:07
2.
Doubek Lukáš 24.06.2000 F.H.TK Dobřichovice
49
25
 
volná karta
04.04.2016 11:37:47
3.
Podlešák Marek 13.08.1999 1. Vestecká sportovní o.s.
64
20
 
volná karta
17.03.2016 13:57:57
4.
Januška Adam 20.12.2000 TK Neridé
69
20
 
volná karta
21.04.2016 18:21:37
5.
Poštolka Roman 07.04.1999 Slavoj Český Brod
71
20
 
volná karta
08.04.2016 08:48:11
6.
Rais Vítek 26.02.1998 Slavoj Žiželice
76
20
 
volná karta
20.04.2016 19:02:20
7.
Pecák Štěpán 21.06.2000 TK Neridé
83
20
 
volná karta
25.03.2016 21:46:12
8.
Pírek František 02.06.2000 SK HAMR, z.s.
88
20
 
volná karta
27.04.2016 09:58:56
9.
Závrský Hynek 11.08.2000 SK HAMR, z.s.
97
15
 
volná karta
31.03.2016 13:07:47
10.
Koukal Petr 16.02.2000 LTC Mladá Boleslav z.s.
137
15
 
volná karta
08.04.2016 14:23:46
11.
Machač Kristian 28.06.1999 Sokol Petrovice
140
15
 
volná karta
03.05.2016 09:56:50
12.
Potůček Adam 28.04.2000 Lokomotiva Beroun
142
12
 
volná karta
01.05.2016 10:58:48
13.
Dybal Tomáš 08.10.1999 F.H.TK Dobřichovice
169
12
 
volná karta
08.05.2016 10:18:19
14.
Šmída Daniel 04.09.1998 F.H.TK Dobřichovice
180
12
 
volná karta
03.05.2016 14:47:23
15.
Janeček Jan 30.11.2000 LTC Kolín
211
12
 
volná karta
03.05.2016 12:06:14
16.
Kobera Jakub 10.04.2000 TK Oáza Říčany
215
12
 
volná karta
24.04.2016 10:44:49
17.
Barnat Jiří 26.07.2001 I.ČLTK Praha
238
9
10
volná karta
15.03.2016 09:23:15
18.
Semerák Jan 26.01.2001 Slavoj Český Brod
251
9
23
volná karta
16.03.2016 22:27:07
19.
Šmída David 04.09.1998 F.H.TK Dobřichovice
258
9
 
volná karta
03.05.2016 14:46:22
20.
Pavlišta Jonáš 18.04.2001 TK Roja Příbram z.s.
287
9
244
volná karta
03.05.2016 20:09:28
21.
Koudelka Jaroslav 14.07.2001 TO SK Mělník
295
9
65
volná karta
03.05.2016 10:06:25
22.
Kasalý Pavel 31.03.2000 Wilson tenis centrum z.s.
305
9
 
volná karta
03.05.2016 10:01:42
23.
Royston Daniel 11.08.2001 Slavoj Český Brod
312
9
55
volná karta
09.04.2016 19:37:11
24.
Bubák Vojtěch 08.08.1999 TK Radošovice
374
6
 
volná karta
09.05.2016 18:22:09
25.
Pučálka Jan 18.03.2002 Slavoj Český Brod
508
4
34
volná karta
18.04.2016 12:44:01
26.
Černý Michal 26.04.2000 Sportclub Řevnice, z.s.
680
4
 
volná karta
11.05.2016 09:06:41
27.
Jiroušek Lukáš 19.07.2001 TK Neridé
753
4
6
volná karta
24.04.2016 21:49:07
28.
Příhoda Jan 13.05.2002 Slavoj Český Brod
850
3
73
volná karta
27.04.2016 09:26:22
29.
Sklenka Victor Andrés 21.09.2001 TK Olymp Praha
989
3
186
volná karta
27.04.2016 00:05:23
30.
Kotlín Michael 16.03.1999 SK HAMR, z.s.
1029
3
 
volná karta
30.03.2016 20:31:04
31.
Tišer Marek 30.05.2001 LTC Mladá Boleslav z.s.
1127
1
515
volná karta
01.05.2016 16:42:29
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
33.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
34.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
35.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
36.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
37.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
38.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
39.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
40.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
41.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
42.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
43.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
44.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
45.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
46.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
47.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
48.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Bursa Matyáš 24.07.1998 TK Neridé
280
9
 
 
13.05.2016 09:26:18
2.
Dinh Pavel 01.10.2001 SK HAMR, z.s.
222
9
161
 
13.05.2016 09:26:48
3.
Kratochvíl Filip 27.02.2002 Slavoj Český Brod
640
4
51
 
13.05.2016 09:27:12
4.
Mareš Vojtěch 25.05.2001 TK Neridé
1029
3
168
 
13.05.2016 09:27:59
5.
Beneš Tomáš 09.07.2001 TJ Sokol Vysočany
272
9
143
 
13.05.2016 15:51:55

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Brandtner Jan 30.11.2002 TK Evženie Klášterec n/O
896
3
169
odhlášeno hráčem
17.03.2016 22:24:54
2.
Novák Jiří 01.09.1999 LTC Modřany 2005
398
6
 
odhlášeno pořadatelem
03.05.2016 10:45:46
3.
Drška Vojtěch 06.07.2000 Sokol Smíchov I.
351
6
 
odhlášeno hráčem
10.05.2016 16:52:40
4.
Hlaváč Jan 23.05.2001 TK Bohutín, z.s.
547
4
372
odhlášeno hráčem
12.05.2016 18:31:36