Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A1 odložené
Pořadatel:  TC Dvůr Králové, z.s.
Datum:  21.-25.06.
Věk. kategorie:  dorost
Hlavní soutěž
Vejšický Oldřich
 
 
 
Kelnar Lukáš
7:6 (4), 6:1
 
Zourek David
6:7 (4), 6:1, 6:1
 
Laibl Matěj
6:4, 6:2
 
Vrba Jakub
6:3, 6:3
 
 
6:4, 2:0, scr.
 
Zlatohlávek Tomáš
 
Čížek Jiří
6:3, 6:3
 
 
 
Švojgr Kryštof
4:0, scr.
 
Blažka Daniel
6:0, 6:1
 
Vild Ondřej
6:1, 7:6 (1)
 
Stauch Daniel
6:3, 6:3
 
 
6:1, 6:1
 
Janoušek Lukáš
 
Novák Jakub
7:5, 3:6, 4:0, scr.
 
 
 
Havránek Šimon
6:4, 6:3
 
Hänel Tom
6:2, 6:3
 
Hrdina Aleš
6:1, 6:1
 
Zavadil Matyáš
6:1, 6:3
 
 
6:3, 5:1, scr.
 
Krischke Adam
 
Nápravník Adam
6:4, 6:3
 
 
 
Hujo Ondřej
7:6 (5), 6:1
 
Hozman Dominik
7:6 (7), 6:4
 
Horák Filip
3:6, 6:2, 6:1
 
Valeš Vojtěch
6:2, 7:5
 
 
6:3, 6:1
 
Padevět Jonáš
 
Pazdera Marek
6:3, 4:6, 6:1
 
 
 
Knutson Dominik
4:6, 6:3, 6:4
 
Říha Matyáš
6:2, 6:4
 
Polách Felipe
6:4, 6:2
 
Fiala Martin
6:1, 6:0
 
 
1:6, 7:6 (4), 6:4
 
Klakurka Lukáš
 
Káňa Filip
6:1, 6:1
 
 
 
Durovič Boris
6:3, 6:3
 
Olšanský Filip
6:2, 6:2
 
Opluštil Patrik
3:6, 6:1, 6:2
 
Brill Jindřich
6:2, 7:6 (4)
 
 
6:4, 7:5
 
Jupa Jakub
 
Kratochvíl Ondřej
2:6, 6:2, 6:2
 
 
 
Páral  Radim
6:4, 6:4
 
Rosický Jan
6:3, 6:0
 
Papoušek David
3:6, 6:3, 6:0
 
Mojžíš Dominik
6:3, 6:3
 
 
6:4, 6:3
 
Vašíř Adam
 
Filip Jakub
6:2, 6:1
 
 
 
Fáček Jan
6:1, 6:2
 
Vlček Daniel
6:4, 5:7, 6:4
 
Bien Daniel
6:0, 3:6, 6:2
 
Komrska Jan
6:1, 6:1
 
 
6:0, 6:1
 
Baum Štěpán
 
Rozhodčí turnaje: Vágnerová Veronika (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: HRÁČ VRBA SKREČ PRO BOLESTI KOLENE, HRÁČ ŠVOJGR SKREČ PRO BOLESTI RAMENE, HRÁČ KRISCHKE SKREČ PRO ZDRAVOTNÍ KOLAPS ORGANISMU, HRÁČ NOVÁK SKREČ PRO BOLESTI KOLENE. PRO NEPŘÍZNIVÉ POČASÍ BUDE V PÁTEK 25.6.2021 SEMIFINÁLE A FINÁLE DVOUHRY Z ROZHODNUTÍ POŘADATELE A PO ODSOUHLASENÍ VŠECH SEMIFINALISTŮ ODEHRÁNO V HALE NA UMĚLÉ TRÁVĚ.
Počet účastníků48
NasazeníBH
Vejšický Oldřich 1345
Baum Štěpán 1435
Jupa Jakub 1835
Novák Jakub 1935
Janoušek Lukáš 2230
Kratochvíl Ondřej 3425
Padevět Jonáš 3625
Pazdera Marek 4025
Kategorie : 12Součet BH: 255
Kódové číslo akce: 312267

Vejšický Oldřich - Novák Jakub
 
 
 
Polách Felipe - Opluštil Patrik
6:2, 7:5
 
Taláb Matěj - Taláb Vojtěch
6:2, 7:5
 
Hozman Dominik - Kusý Jan
6:7 (4), 7:5 (11)
 
Říha Matyáš - Káňa Filip
6:4, 7:5
 
 
scr.
 
Filip Jakub - Zlatohlávek Tomáš
 
Janoušek Lukáš - Krischke Adam
6:4, 6:4
 
 
 
Blažka Daniel - Laibl Matěj
scr.
 
Mojžíš Dominik - Mojžíš Patrik
4:6, 7:5 (12)
 
Komrska Jan - Zourek David
6:1, 6:2
 
Bien Daniel - Vlček Daniel
6:2, 6:2
 
 
6:2, 7:5
 
Pazdera Marek - Brill Jindřich
 
Klakurka Lukáš - Vašíř Adam
6:4, 6:3
 
 
 
Páral  Radim - Zavadil Matyáš
6:3, 6:2
 
Knutson Dominik - Skokan Ondřej
3:6, 6:4 (6)
 
Horák Filip - Fáček Jan
6:4, 6:3
 
Vrba Jakub - Olšanský Filip
4:6, 6:2 (8)
 
 
6:3, 4:6 (6)
 
Nápravník Adam - Kratochvíl Ondřej
 
Hrdina Aleš - Čížek Jiří
6:3, 6:1
 
 
 
Papoušek David - Kelnar Lukáš
7:5, 6:0
 
Rosický Jan - Stauch Daniel
6:2, 6:1
 
Fiala Martin - Křepinský Tomáš
4:6, 6:4 (6)
 
Švojgr Kryštof - Valeš Vojtěch
6:3, 6:2
 
 
6:3, 6:0
 
Baum Štěpán - Jupa Jakub
 
Rozhodčí turnaje: Vágnerová Veronika (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet dvojic24
NasazeníBH
Vejšický Oldřich 1345
Baum Štěpán 1435
Jupa Jakub 1835
Novák Jakub 1935
Janoušek Lukáš 2230
Kratochvíl Ondřej 3425
Pazdera Marek 4025
Filip Jakub 4625
Kategorie : 12Součet BH: 255
Kódové číslo akce: 314267

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Vrána Petr02.02.2006TK Žatec
Křesina Adam06.01.2004TK AGROFERT Prostějov
Horálek Dominik04.02.2003TO SK Žamberk

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Záplata Ondřej09.08.2004TC Nové Město n. Metují