Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A5
Pořadatel:  TCEN Hrádek nad Nisou
Datum:  24.-28.09.
Věk. kategorie:  dorost
Hlavní soutěž
Homola Patrik
 
 
 
Rosický Jan
5:7, 6:2, 6:1
 
Voleský Jakub
6:4, 4:6, 6:4
 
Křížek Matěj
6:3, 6:3
 
Rudolf Matěj
6:1, 2:6, 6:3
 
 
6:4, 4:6, 6:1
 
Laibl Matěj
 
Palán David
6:1, 6:3
 
 
 
Bako Jan
1:6, 6:0, 7:6
 
Peták Denis
6:3, 7:6
 
Petera Patrik
6:4, 6:3
 
Mojžíš Dominik
6:3, 7:6
 
 
6:3, 6:1
 
Vašíř Adam
 
Padevět Jonáš
6:2, 6:2
 
 
 
Macháček Filip William
6:3, 6:3
 
Šafrata Jan
6:2, 6:1
 
Leipner Petr
6:1, 6:1
 
Stauch Daniel
4:6, 7:5, 6:2
 
 
6:3, 6:4
 
Brill Jindřich
 
Zlatohlávek Tomáš
7:5, 6:2
 
 
 
Paroulek Filip
6:2, 6:1
 
Páral  Radim
7:5, 6:0
 
Frömel Karel
6:1, 6:3
 
Križan Karol
6:4, 6:1
 
 
6:4, 6:2
 
Klakurka Lukáš
 
Čížek Jiří
6:2, 6:3
 
 
 
Olšanský Filip
6:3, 6:1
 
Typl Jáchym
6:2, 7:6
 
Kolářík Jakub
6:3, 6:0
 
Vlček Daniel
6:3, 6:1
 
 
6:3, 6:4
 
Kubelka David
 
Kusý Jan
6:3, 2:6, 6:4
 
 
 
Kučera Jonáš
6:4, 3:6, 7:6
 
Vrba Jakub
6:2, 6:3
 
Ledvina Jan
6:3, 6:2
 
Havránek Šimon
3:6, 6:3, 6:2
 
 
6:3, 6:4
 
Filip Jakub
 
Hovorka Patrik
6:1, 6:3
 
 
 
Laštovička Luboš
6:3, 6:3
 
Zavadil Matyáš
6:4, 2:6, 7:5
 
Soukup Adam
6:3, 7:6
 
Mojžíš Patrik
6:2, 6:4
 
 
7:5, 6:1
 
Mach Štěpán
 
Mach Jan
7:6, 4:6, 6:4
 
 
 
Kameník Kryštof
6:3, 6:4
 
Bureš Ondřej
6:3, 6:1
 
Knutson Dominik
6:1, 6:3
 
Horák Filip
6:1, 6:3
 
 
6:4, 7:5
 
Kratochvíl Ondřej
 
Rozhodčí turnaje: Hübner Petr (platná licence AV do 31.12.2023)
Počet účastníků48
NasazeníBH
Homola Patrik 2035
Kratochvíl Ondřej 3425
Padevět Jonáš 3625
Filip Jakub 4625
Klakurka Lukáš 4825
Čížek Jiří 5025
Hovorka Patrik 5425
Vašíř Adam 5720
Kategorie : 12Součet BH: 205
Kódové číslo akce: 312256

Homola Patrik - Klakurka Lukáš
 
 
 
Kolářík Jakub - Paroulek Filip
6:4, 6:1
 
Petera Patrik - Ledvina Jan
6:4, 6:1
 
Soukup Adam - Vlček Daniel
3:6, 6:0, 1:0
 
 
 
 
6:2, 3:6, 1:0
 
Hovorka Patrik - Křížek Matěj
 
Kusý Jan - Mach Štěpán
6:2, 6:3
 
 
 
Frömel Karel - Horák Filip
7:6, 4:6, 1:0
 
Typl Jáchym - Zourek David
2:6, 7:5, 1:0
 
Kubelka David - Olšanský Filip
scr.
 
Kameník Kryštof - Bureš Ondřej
6:0, 6:2
 
 
6:4, 6:4
 
Palán David - Križan Karol
 
Vrba Jakub - Brill Jindřich
3:6, 7:6, 1:0
 
 
 
Peták Denis - Čížek Jiří
6:2, 4:6, 1:0
 
Páral  Radim - Laštovička Luboš
6:1, 6:1
 
Kučera Jonáš - Zavadil Matyáš
6:4, 3:6, 1:0
 
Rosický Jan - Stauch Daniel
6:1, 6:2
 
 
6:4, 6:4
 
Filip Jakub - Zlatohlávek Tomáš
 
Laibl Matěj - Vašíř Adam
7:6, 6:3
 
 
 
 
7:5, 6:2
 
Voleský Jakub - Rudolf Matěj
 
Mach Jan - Knutson Dominik
7:5, 6:2
 
Mojžíš Dominik - Mojžíš Patrik
6:4, 6:1
 
 
scr.
 
Padevět Jonáš - Kratochvíl Ondřej
 
Počet dvojic22
NasazeníBH
Homola Patrik 2035
Kratochvíl Ondřej 3425
Padevět Jonáš 3625
Filip Jakub 4625
Klakurka Lukáš 4825
Čížek Jiří 5025
Hovorka Patrik 5425
Vašíř Adam 5720
Kategorie : 12Součet BH: 205
Kódové číslo akce: 314256

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Hujo Ondřej05.10.2004LTK TEPLICE o.s.
Kalina Vít12.07.2005TK Sparta Praha
Fedasko Nikolas02.09.2005TK Sparta Praha
Veigert Vojtěch16.06.2003LTC Pardubice
Picek Samuel01.12.2005Slavoj Český Brod
Bien Daniel05.05.2006TK Sparta Praha
Kaszewski Kacper11.12.2003TK Tanvald
Prášek Vojtěch23.01.2005ŽLTC Brno