Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Pořadatel:
TK Zlín
Datum:
14.-16.01.
Věk. kategorie:
dorost
Pospíšil Matěj
(1)
Pospíšil
Pospíšil
Směřička Matouš
6:0, 6:3
Směřička
VALOUCH Radim
7:5, 6:4
Pospíšil
Odstrčil Lukáš
6:1, 6:1
Odstrčil
Charvát
Charvát Filip
6:2, 6:2
Charvát
Lapšanský
Prusenovský Adam
(3)
6:1, 6:4
Prusenovský Adam
Váňa
Váňa Tomáš
6:4, 0:6, 1:0 (8)
Váňa
Lapšanský
Lapšanský Alex
6:1, 6:3
Lapšanský
Lapšanský
Vymazal David
6:1, 6:1
Vymazal
Hanačík
6:4, 1:6, 1:0 (10)
Vrba
Vrba Miloslav
Vrba
6:1, 6:3
Mrkvica
Mrkvica Dominik
Kříž
Prusenovský Jan
6:4, 6:3
Prusenovský Jan
Hron Alex Maximilián
6:3, 6:2
Kříž
7:6 (4), 7:5
Kříž
Kříž Nikolas
(4)
Hanačík
6:4, 2:1, scr.
Andrýs
Andrýs Petr
Wygona
6:1, 6:0
Wygona
Wygona Jan Karol
Hanačík
Doležal David
6:4, 6:4
Doležal
Suchánek Ondřej
6:1, 6:1
Hanačík
6:1, 6:1
Hanačík
Hanačík Antonín
(2)
Rozhodčí turnaje:
Macharáček Jan (platná licence AV do 31.12.2023)
Poznámka pořadatele:
Neděle 9:00 semifinále dvouhry, následuje finále dvouhry a finále čtyřhry
Hrací plán byl automaticky vylosován
13.01.2023 18:01:13
Počet účastníků
19
Nasazení
CŽ
BH
Pospíšil Matěj
113
15
Hanačík Antonín
160
12
Prusenovský Adam
168
12
Kříž Nikolas
178
12
Váňa Tomáš
224
9
Wygona Jan Karol
366
6
Hron Alex Maximilián
370
6
Lapšanský Alex
411
6
Kategorie : 4
Součet BH: 78
Kódové číslo akce: 302053
Váňa Tomáš
-
Hanačík Antonín
(1)
Váňa
-
Hanačík
Váňa
-
Hanačík
Kříž Nikolas
-
Lapšanský Alex
(3)
6:4, 6:7 (3), 1:0 (9)
Kříž
-
Lapšanský
Mrkvica Dominik
-
Doležal David
7:5, 6:1
Váňa
-
Hanačík
Charvát Filip
-
Odstrčil Lukáš
6:1, 6:4
Prusenovský Jan
-
Prusenovský Adam
Prusenovský Jan
-
Prusenovský Adam
(4)
6:0, 6:3
Pospíšil
-
Wygona
6:4, 6:4
Pospíšil
-
Wygona
Pospíšil Matěj
-
Wygona Jan Karol
(2)
Rozhodčí turnaje:
Macharáček Jan (platná licence AV do 31.12.2023)
Hrací plán byl automaticky vylosován
14.01.2023 12:04:48
Počet dvojic
6
Nasazení
CŽ
BH
Pospíšil Matěj
113
15
Hanačík Antonín
160
12
Prusenovský Adam
168
12
Kříž Nikolas
178
12
Váňa Tomáš
224
9
Wygona Jan Karol
366
6
Lapšanský Alex
411
6
Charvát Filip
680
4
Kategorie : 4
Součet BH: 76
Kódové číslo akce: 304053
Tisková PDF verze hracího plánu