Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  O pohár Tenisového klubu DEZA - B
Pořadatel:  TK DEZA Valašské Meziříčí
Datum:  08.-11.08.
Věk. kategorie:  dospělí
Kubáňová Karolína
 
 
 
Zástěrová Lucie
6:7 (3), 6:4, 7:6 (1)
 
Fížová Vendula
6:1, 6:2
 
Štveráková Terezie
6:4, 4:6, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Dohnalová Rozálie
 
Odleváková Zuzana
3:6, 7:6 (5), 6:1
 
 
 
 
6:4, 6:3
 
Káňová Barbora
 
Kubačáková Laura
6:0, 6:2
 
Závišková Barbora
6:2, 6:2
 
 
6:1, 6:1
 
Pokorná Barbora
 
Ševčíková Linda
7:5, 6:2
 
 
 
Babincová Klára
6:0, 6:0
 
Vašková Veronika
6:0, 6:0
 
Sojková Eliška
6:2, 6:2
 
 
 
 
6:0, 3:0, scr.
 
Charvátová Vivien
 
Koplová Tereza
7:6 (4), 4:6, 6:4
 
 
 
 
6:2, 7:5
 
Huťková Klaudie
 
Damašková Kristýna
6:1, 6:4
 
Brack Caroline
6:4, 6:4
 
 
6:0, 6:1
 
Svatíková Laura
 
Kuchařová Michaela
6:4, 6:4
 
 
 
Slaměníková Marie
6:4, 6:3
 
Kajabová Klára
7:6 (3), 2:6, 6:4
 
Škrabalová Gabriela
6:3, 6:0
 
 
 
 
4:6, 7:5, 6:4
 
Heinzová Izabela
 
Vlachopulosová Nelly
7:5, 6:3
 
 
 
 
6:4, 6:3
 
Benešová Nicol
 
Florková Kateřina
6:2, 6:3
 
Nováková Veronika
6:3, 6:1
 
 
6:2, 6:4
 
Petruželová Lucie
 
Horáková Petra
6:3, 3:6, 7:6 (4)
 
 
 
Švendová Denisa
6:1, 6:3
 
Budinová Simona
1:6, 6:2, 6:2
 
Mičolová Nela
0:6, 7:6 (4), 7:6 (6)
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Jančíková Gabriela
 
Ondroušková Nella Chiara
7:6 (5), 6:3
 
 
 
 
6:4, 4:6, 7:6 (2)
 
Vančurová Adéla
 
Pobořilová Aneta
6:1, 6:3
 
Slováková Kamila
6:2, 6:2
 
 
6:2, 6:1
 
Hrabalová Kristýna
 
Rozhodčí turnaje: Křesala Dušan (licence "B" 25.8.2020)
Poznámka pořadatele: Pluhařova omluva Covid-19
Počet účastníků40
NasazeníBH
Kubáňová Karolína 2430
Hrabalová Kristýna 2730
Ševčíková Linda 4825
Petruželová Lucie 4925
Pokorná Barbora 5420
Kuchařová Michaela 5820
Svatíková Laura 6520
Horáková Petra 7420
Kategorie : 8Součet BH: 190
Kódové číslo akce: 212052

Kubáňová Karolína - Ševčíková Linda
 
 
 
Koplová Tereza - Zástěrová Lucie
6:1, 6:1
 
Huťková Klaudie - Mičolová Nela
3:6, 6:0, 1:0 (8)
 
Kuchařová Michaela - Horáková Petra
6:4, 6:3
 
Pobořilová Aneta - Jančíková Gabriela
6:0, 6:0
 
Damašková Kristýna - Kajabová Klára
6:3, 6:2
 
Káňová Barbora - Slováková Kamila
6:1, 6:2
 
Ondroušková Nella Chiara - Vlachopulosová Nelly
7:6 (4), 6:2
 
Závišková Barbora - Brack Caroline
6:4, 6:3
 
Fížová Vendula - Odleváková Zuzana
7:6 (3), 6:3
 
Heinzová Izabela - Petruželová Lucie
6:3, 6:2
 
Vančurová Adéla - Sojková Eliška
6:3, 6:2
 
Pokorná Barbora - Dohnalová Rozálie
7:6 (4), 6:0
 
 
6:1, 5:7, 1:0 (9)
 
Hrabalová Kristýna - Svatíková Laura
 
Počet dvojic14
NasazeníBH
Kubáňová Karolína 2430
Hrabalová Kristýna 2730
Ševčíková Linda 4825
Petruželová Lucie 4925
Pokorná Barbora 5420
Kuchařová Michaela 5820
Svatíková Laura 6520
Horáková Petra 7420
Kategorie : 8Součet BH: 190
Kódové číslo akce: 214052

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Krahulíková Tereza16.08.2003Pašťa tenis, z.s.
Kučerová Petra06.01.2000TK PRECHEZA Přerov o.s.
Jurkovska Jorga18.05.1986Slavoj Český Těšín

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Dohnalová Rozálie25.07.2002TK PRECHEZA Přerov o.s.