Český tenisový svaz
Název:
A3 OPTIM TOUR TC Brno cup
Datum:
16.-20.07.
Pořadatel:
TC Brno. (A - 600)
Kódové číslo:
216036
Dvorců + povrch:
15 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Šafránek Štěpán
Balbínova 30
61500 Brno
Tel. (1):
732 639 691
E-mail:
stepan@tc-brno.cz

Poznámka pořadatele:

ČASOVÝ PROGRAM - PONDĚLÍ

- VŠECHNY ZÁPASY V AREÁLU TC BRNO
adresa: Herčíkova 19b
rozhodčí: Štěpán Šafránek tel. 732639691

9:30 semifinále dvouhry mužů i žen
následuje finále dvouhry mužů i žen
14:00 finále čtyřhry žen
14:00 semifinále čtyřhry mužů
následuje finále čtyřhry mužů
(V případě, že budou dlouhé zápasy a finále čtyřhry mužů by se mělo hrát pozdě, je možné ho přesunout na úterý.)


__________________________________________________
Turnaj je zařazen do tenisového okruhu OPTIM TOUR 2021

DOTACE turnaje bude celkem 52 000 Kč v případě plného počtu účastníků.

_____________________________________________
AKTUALIZACE - PSÁNO VE ČTVRTEK 15. 7.

KVALIFIKACE ZRUŠENA !!!
Aktuálně je 53 přihlášených hráček a čekám, kolik z nich opravdu potvrdí účast.
Rušíme tedy kvalifikaci. Omlouvám se, že je to na poslední chvíli. Poměrně velké množství hráček se odhlásilo až dnes, takže se to vyjasnilo až teď. V informacích (viz níže) bylo napsáno, že se to může stát.
Do hlavní soutěže bude přijato maximálně 56 hráček. (Kdyby náhodou přišly ještě naopak přihlášky na poslední chvíli.)
Losování (viz níže) hlavní soutěže proběhne v pátek v 16:00.
Hlavní soutěž se začne hrát v sobotu.
___________________________________________________

PREZENTACE - POZOR - do kvalifikace i do hlavní soutěže VE STEJNÝ ČAS VE ČTVRTEK

Prezentace do kvalifikace i do hlavní soutěže bude probíhat VE STEJNÝ ČAS formou sms a to ve ČTVRTEK 15. 7. do 18:00 na čísle 732639691. Potom proběhne v klubovně TC Brno losování kvalifikace a kolem 19:30 bude v IS ČTS zveřejněn časový program páteční kvalifikace.
Losování hlavní soutěže proběhne v klubovně TC Brno v pátek 16. 7. v 16:00 a večer bude v IS ČTS zveřejněno vylosování a časový program na sobotu.
Upozorňujeme hráčky, že informační systém uzavírá odhlášky hráčů a to i z hlavní soutěže už ve ČTVRTEK v 18:00 (současně s koncem prezentace).

Kvalifikace může být zrušena v případě nízkého počtu zaprezentovaných hráček a to případně i až ve čtvrtek v 18:00 (po ukončení prezentace). Naopak v případě vysokého počtu hráček a hráčů v kvalifikaci je možné, že se závěrečné kolo kvalifikace odehraje v sobotu ráno.
V kvalifikaci se bude hrát místo třetího setu super tie break.

AREÁLY
Turnaj se bude hrát ve dvou areálech vzdálených od sebe maximálně 10 minut autem.
TC Brno - adresa Herčíkova 19b
Start Brno - adresa Loosova 1c
Závěrečná kola se budou hrát už jen v areálu TC Brno.

UBYTOVÁNÍ
Kdo má zájem o informace ohledně ubytování, pošlete mail na stepan@tc-brno.cz a bude Vám poslán seznam několika ubytování v blízkosti areálů.

Další informace o okruhu naleznete na stránkách www.optimtour.cz.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Břečková Nikola 14.07.2001 ITS Tennis Club, z.s.
22
30
 
volná karta
13.07.2021 14:49:29
2.
Ševčíková Linda 09.06.1998 TC Brno.
29
25
 
 
03.06.2021 07:41:20
3.
Mandelíková Kateřina 13.06.2003 TK AGROFERT Prostějov
45
20
12
 
12.06.2021 13:00:58
4.
Kuchařová Michaela 21.11.2001 SK JC Sport Opava
46
20
 
 
26.05.2021 08:10:47
5.
Pektorová Hana 12.02.1997 TK PRECHEZA Přerov o.s.
47
20
 
 
05.07.2021 16:33:21
6.
Kubíková Patricie 06.01.2004 TK Sparta Praha
51
20
20
 
05.06.2021 04:37:30
7.
Horáková Petra 26.09.2001 TK Zlín
53
20
 
 
26.06.2021 13:33:37
8.
Abeldinova Alla 25.04.2004 TK Slavia Plzeň
56
20
17
 
11.05.2021 07:38:31
9.
Pokorná Barbora 09.11.2001 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
58
15
 
 
14.05.2021 12:31:50
10.
Csabi Petra 11.06.2002 TK AGROFERT Prostějov
64
15
 
volná karta
07.07.2021 23:34:14
11.
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
65
15
88
 
04.05.2021 08:45:21
12.
Kulhavá Veronika 20.08.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
66
15
 
 
22.06.2021 10:54:23
13.
Knutsonová Gabriela Andrea 21.04.1997 TK AGROFERT Prostějov
67
15
 
 
09.06.2021 21:30:19
14.
Kocí Kateřina 15.07.2002 BLTC Brno
75
15
365
 
30.06.2021 22:24:31
15.
Dörreová Adéla 28.09.2002 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
78
15
228
pouze čtyřhra
03.06.2021 21:56:09
16.
Svozilová Marie 06.12.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
88
12
61
 
05.07.2021 13:07:21
17.
Hrdinková Denise 29.09.2003 TK AGROFERT Prostějov
90
12
16
 
27.06.2021 10:51:49
18.
Kněžková Nelly 02.12.2003 TK Sparta Praha
96
12
36
 
12.04.2021 10:16:43
19.
Šulcová Vanesa 11.12.2004 VSK VŠB-TU Ostrava
102
12
97
 
27.03.2021 06:45:09
20.
Dvořáková Kristýna 14.11.2003 Tenis Cibulka
103
12
171
 
02.07.2021 14:43:53
21.
Bohatová Zuzana 15.04.2001 TJ Sokol Vysočany
108
12
 
 
15.03.2021 20:12:26
22.
Charvátová Vivien 24.07.2001 TC Brno.
111
12
 
 
01.07.2021 16:13:13
23.
Wirglerová Simona 22.09.2004 TK Znojmo
118
12
50
 
05.07.2021 21:42:38
24.
Odleváková Zuzana 10.04.2000 Beskydský tenisový klub
126
12
 
 
21.06.2021 14:55:56
25.
Křenková Tereza 30.08.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
129
12
26
 
23.05.2021 20:09:36
26.
Jančíková Gabriela 08.06.2002 HTK Třebíč
131
12
79
 
26.05.2021 22:02:53
27.
Urbanová Lucie 14.02.2006 TK AGROFERT Prostějov
133
12
23
 
15.05.2021 19:50:53
28.
Ondroušková Nella Chiara 10.06.2003 Městský tenisový klub Karviná
142
9
 
 
28.06.2021 06:14:39
29.
Řezníčková Natálie 24.09.2004 TK Kunštát
144
9
66
 
05.07.2021 20:35:53
30.
Šimonová Sára 20.06.2003 ŽLTC Brno
176
9
153
volná karta
29.05.2021 10:32:29
31.
Závišková Barbora 03.04.2005 TK Třebíč
184
9
89
 
04.07.2021 15:08:03
32.
Smékalová Magdaléna 17.01.2006 TK AGROFERT Prostějov
199
9
30
volná karta ČTS
12.07.2021 13:20:05
33.
Bubeníková Miroslava 31.03.2004 TC Brno.
221
6
350
volná karta
04.07.2021 21:01:50
34.
Škrabalová Gabriela 31.10.2005 TK TENNISPOINT FM
227
6
108
 
30.06.2021 20:49:17
35.
Jantačová Elen 16.08.2005 TJ Brno-Komín
233
6
96
 
24.06.2021 15:57:45
36.
Jelínková Anna 31.07.2005 HTK Třebíč
266
6
207
 
01.07.2021 19:20:54
37.
Mrowiecová Karolína 18.04.2003 Tennis Hill Havířov o.s.
288
6
236
 
04.07.2021 09:31:51
38.
Ohnoutková Tereza 18.09.2003 ŽLTC Brno
409
4
272
volná karta
24.06.2021 10:40:38
39.
Pobořilová Aneta 12.03.2004 TK DEZA Valašské Meziříčí
500
3
42
 
17.05.2021 06:15:53
40.
Borovičková Nicol 09.04.2006 TK Znojmo
500
3
310
 
23.05.2021 15:30:48
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kroisová Adéla 21.12.1999 Tenisový klub Eden
110
12
 
přijata do hlavní soutěže
07.07.2021 23:34:00
2.
Hejdová Hana 02.09.2002 TK Spartak Jihlava
154
9
133
přijata do hlavní soutěže
15.07.2021 09:17:20
3.
Slováková Kamila 27.09.2005 TK DEZA Valašské Meziříčí
172
9
144
přijata do hlavní soutěže
12.07.2021 13:19:01
4.
Heřmanová Ráchel 22.02.2003 LTC Pardubice
196
9
32
přijata do hlavní soutěže
13.07.2021 18:16:40
5.
Huťková Klaudie 23.03.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
224
6
74
přijata do hlavní soutěže
14.07.2021 19:02:13
6.
Davidová Natali 27.01.2006 TK Zlín
240
6
56
přijata do hlavní soutěže
15.07.2021 15:57:23
7.
Kajabová Klára 24.06.2004 TJ Zbrojovka Vsetín
329
4
51
přijata do hlavní soutěže
06.07.2021 14:08:51
8.
Kubačáková Laura 11.06.2004 Městský tenisový klub Karviná
368
4
 
přijata do hlavní soutěže
27.06.2021 15:43:03
9.
Kotlíková Inez Maria 31.01.2003 TK Sparta Praha
390
4
 
přijata do hlavní soutěže
24.06.2021 11:47:37
10.
Nováková Eliška 21.04.2001 Tenisový klub Tesla Brno
723
1
 
přijata do hlavní soutěže
03.07.2021 20:32:30
11.
Šulcová Valerie 22.09.2003 TO SK Mělník
723
1
137
přijata do hlavní soutěže
14.07.2021 16:45:20
12.
Heiderová Karolína 04.10.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
723
1
80
přijata do hlavní soutěže
14.07.2021 16:49:38
13.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
14.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
15.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
16.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
17.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
18.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Tomajková Kristýna 28.03.2005 TK AGROFERT Prostějov
37
25
11
odhlášeno hráčem
19.06.2021 06:26:55
2.
Doleželová Nathalia 28.01.2001 LTC Modřany 2005
723
1
 
odhlášeno hráčem
29.06.2021 19:33:30
3.
Chalupová Veronika 17.03.2004 TC Bajda Kroměříž
454
4
405
odhlášeno hráčem
30.06.2021 14:51:05
4.
Heinzová Izabela 11.12.2002 TK Milo Olomouc
79
15
384
odhlášeno hráčem
02.07.2021 12:38:41
5.
Nová Andrea 05.11.2003 TJ Spoje Praha
60
15
24
odhlášeno hráčem
02.07.2021 17:40:11
6.
Štveráková Terezie 21.03.2006 VSK VŠB-TU Ostrava
723
1
194
odhlášeno hráčem
03.07.2021 14:54:36
7.
Ferdusová Monika Viktorie 27.06.2005 TC Brno.
723
1
191
odhlášeno hráčem
06.07.2021 11:23:37
8.
Gygalová Kateřina 18.03.2003 TK Slavia Plzeň
242
6
48
odhlášeno hráčem
06.07.2021 19:59:08
9.
Jelínková Daniela 02.10.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
97
12
140
odhlášeno hráčem
08.07.2021 18:05:58
10.
Šebestová Ivana 04.03.2001 TK ARBREX-OSTRAVA
26
25
 
odhlášeno hráčem
08.07.2021 23:24:52
11.
Kareisová Ludmila 20.02.2002 LTK Liberec
92
12
61
odhlášeno hráčem
09.07.2021 21:32:46
12.
Kareisová Jana 19.01.2006 LTK Liberec
143
9
65
odhlášeno hráčem
09.07.2021 21:35:19
13.
Havrlíková Adéla 28.10.2001 LTK TEPLICE o.s.
104
12
 
odhlášeno hráčem
10.07.2021 05:07:46
14.
Petáková Helena 21.04.2004 F.H.TK Dobřichovice
242
6
283
odhlášeno hráčem
10.07.2021 07:07:20
15.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
63
15
28
odhlášeno hráčem
10.07.2021 10:57:40
16.
Filip Kateřina 01.09.1999 I.ČLTK Praha
89
12
 
odhlášeno hráčem
11.07.2021 22:36:03
17.
Neradová Kamila 21.02.2002 TK Strakonice
69
15
35
odhlášeno hráčem
13.07.2021 15:34:29
18.
Novotná Nikola 01.11.1998 LTC Modřany 2005
62
15
 
odhlášeno hráčem
14.07.2021 18:07:36
19.
Benešová Nicol 16.09.2004 TK SC OSTRAVA
242
6
134
odhlášeno hráčem
15.07.2021 07:22:47
20.
Štruplová Julie 16.11.2004 TK AGROFERT Prostějov
39
20
6
odhlášeno hráčem
15.07.2021 09:30:06
21.
Katzerová Ellen 27.03.2007 TK TOLA
723
1
384
odhlášeno hráčem
15.07.2021 13:55:49
22.
Hrabalová Kristýna 03.04.1996 TC Bajda Kroměříž
35
25
 
odhlášeno hráčem
15.07.2021 15:55:07
23.
Šalková Dominika 28.06.2004 TK Sparta Praha
99
12
9
odhlášeno hráčem
15.07.2021 17:05:20
24.
Zástěrová Lucie 17.03.2005 TK Zlín
148
9
37
odhlášeno hráčem
15.07.2021 17:07:16
25.
Kopřivová Nikola 10.04.2006 TO Sokol Nehvizdy
454
4
113
odhlášeno hráčem
15.07.2021 17:08:21
26.
Malatinská Justýna 09.10.2001 VSK VŠB-TU Ostrava
199
9
 
odhlášeno hráčem
15.07.2021 17:10:25
27.
Kučerová Tereza 11.12.2001 LTC Pardubice
193
9
 
odhlášeno pořadatelem
15.07.2021 17:20:22
28.
Břicháčková Sabina 24.07.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
86
15
 
odhlášeno hráčem
15.07.2021 17:45:36
29.
Drukerová Liliana Tucky 28.07.2002 Sokol Libiš
125
12
71
odhlášeno pořadatelem
15.07.2021 17:59:51