Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  jihomoravský
Datum:  11.-13.06.
Věk. kategorie:  dospělí
Kovařík David (1)
 
 
 
Bartoněk Jonáš
4:6, 6:3, 6:3
 
Daniel Jan
6:1, 6:3
 
Raštica Jan
6:1, 7:6 (4)
 
 
 
Laštovička Luboš
6:3, 6:4
 
 
 
Hlavoň Ondřej
6:1, 6:1
 
 
 
Zapletal Josef
7:6 (4), 6:1
 
 
 
Páral  Radim
6:2, 6:3
 
 
 
Kelnar Tomáš (7)
6:4, 6:1
 
 
 
Novák Jakub (4)
7:6 (0), 6:0
 
 
 
Zourek David
6:3, 6:1
 
Berka Dalibor
6:2, 7:5
 
Bugaj Martin
scr.
 
 
 
Tlačbaba Jakub
6:0, 6:1
 
 
 
Homola Patrik
6:7 (6), 6:3, 6:4
 
 
 
Šošolík Pavel
6:2, 6:2
 
 
 
Komrska Jan
6:1, 6:2
 
Hustý Ladislav
7:5, 6:7 (3), 6:2
 
Chmelík Oliver (6)
6:0, 6:1
 
 
 
 
6:3, 6:4
 
Vágner Josef (5)
 
Juřena Michal
7:5, 6:0
 
Daniš Radek
6:3, 6:1
 
 
6:0, 6:0
 
Sucháň Ondřej
 
 
6:2, 6:1
 
Sýkora Jan
 
 
6:1, 4:6, 6:2
 
Doppler Patrik
 
 
6:4, 6:1
 
Novák Lukáš
 
Jacobson Nikolas
6:3, 6:1
 
Adamec Jan
6:4, 6:1
 
 
6:1, 6:2
 
Paleček Adam (3)
 
 
7:5, 7:5
 
Peták Denis (8)
 
 
6:2, 6:0
 
Blumaier Daniel
 
 
6:1, 6:1
 
Stříteský Tomáš
 
 
6:0, 6:3
 
Cvingráf Adam
 
 
6:2, 6:2
 
Blažka Daniel
 
 
6:2, 6:2
 
Hrazdil Jan
 
Hložánek Radek
scr.
 
Rybář Alex
6:2, 6:2
 
 
7:6 (2), 1:0, scr.
 
Nebojsa Stanislav (2)
 
Rozhodčí turnaje: Kutálek Radim (platná licence AV do 31.12.2024)
Poznámka pořadatele: Program na po. 13.6 - start 9:30 sf dvouhry.
Počet účastníků38
NasazeníBH
Kovařík David 4920
Nebojsa Stanislav 5020
Paleček Adam 5920
Novák Jakub 8015
Vágner Josef 8115
Chmelík Oliver 9415
Kelnar Tomáš 11812
Peták Denis 13412
Kategorie : 8Součet BH: 129
Kódové číslo akce: 112940

Paleček Adam - Nebojsa Stanislav (1)
 
 
 
Hrazdil Jan - Sucháň Ondřej
6:2, 7:5
 
Doppler Patrik - Rybář Alex
6:0, 6:2
 
Novák Jakub - Homola Patrik (4)
6:4, 6:4
 
Páral  Radim - Laštovička Luboš
6:0, 6:0
 
Hasoň Rostislav - Raštica Jan
6:1, 6:2
 
Jacobson Nikolas - Novák Lukáš
6:1, 3:6, 1:0 (13)
 
Hustý Ladislav - Komrska Jan
7:6 (3), 2:6, 1:0 (4)
 
Stříteský Tomáš - Daniel Jan
scr.
 
Zapletal Josef - Hložánek Radek
6:4, 6:3
 
Bartoněk Jonáš - Peták Denis (3)
6:3, 6:4
 
Šprlák-Puk Albert - Bugaj Martin
7:6 (1), 6:2
 
Mareček Ondřej - Tlačbaba Jakub
6:4, 6:1
 
 
7:5, 3:6, 1:0 (15)
 
Vágner Josef - Chmelík Oliver (2)
 
Rozhodčí turnaje: Kutálek Radim (platná licence AV do 31.12.2024)
Počet dvojic14
NasazeníBH
Nebojsa Stanislav 5020
Paleček Adam 5920
Novák Jakub 8015
Vágner Josef 8115
Chmelík Oliver 9415
Peták Denis 13412
Bartoněk Jonáš 13712
Hrazdil Jan 15612
Kategorie : 8Součet BH: 121
Kódové číslo akce: 114940

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Šprlák-Puk Albert20.09.1999TK AGROFERT Prostějov
Mareček Ondřej20.09.2004TJ Brno-Komín