Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A6
Pořadatel:  Lokomotiva Praha
Datum:  17.-21.09.
Věk. kategorie:  dospělí
Krstev Ondřej
 
 
 
Pospíšil Lukáš Ing.Bc.
6:4, 6:2
 
Bulíř Adam
6:3, 6:1
 
Sapala Michal
6:2, 6:3
 
 
 
 
6:4, 6:2
 
Arendar Roman
 
Paleček Adam
scr.
 
 
 
Milovanovič Ilija
6:2, 2:0, scr.
 
Novák Jiří
6:0, 6:3
 
Mach Jan
6:0, 6:1
 
Knutson Dominik
6:3, 6:1
 
 
6:2, 6:2
 
Graf Dominique
 
Mareš Vojtěch
7:6 (1), 7:6 (5)
 
 
 
Holík Denis
6:4, 7:6 (4)
 
Klír Petr
6:7 (5), 6:4, 6:1
 
Kubín Marian
7:6 (1), 6:1
 
Tříška Martin
6:1, 6:2
 
 
6:1, 4:6, 6:3
 
Šoukal Martin
 
Kalivoda Adam
6:2, 6:1
 
 
 
Beneš Petr
3:0, scr.
 
Šrámek Ondřej
6:7 (4), 6:1, 6:2
 
Panáček Petr
6:2, 6:4
 
Kroužek Jiří
6:0, 6:1
 
 
6:4, 1:6, 6:3
 
Franěk Michal
 
Linha Jiří
6:4, 5:7, 6:4
 
 
 
Svoboda Šimon
6:3, 6:2
 
Filip Jakub
7:5, 6:1
 
Maštálka Petr
6:0, 7:6 (5)
 
Vaculík Lukáš
6:0, 6:4
 
 
6:4, 6:1
 
Štětka Ondřej
 
Podlešák Marek
6:4, 6:4
 
 
 
Praus Lukáš
6:3, 7:5
 
Paleček Ondřej
4:6, 6:1, 6:4
 
Pelda Ondřej
6:3, 6:0
 
Lukáš Břetislav
6:1, 6:3
 
 
6:2, 7:6 (2)
 
Nebojsa Stanislav
 
Dvořák Marek
6:4, 6:1
 
 
 
Šťastný Zoran
7:5, 3:0, scr.
 
Potužák David
6:4, 2:1, scr.
 
Kelnar Tomáš
6:2, 6:2
 
Hrubý Jan
6:0, 6:3
 
 
6:4, 6:4
 
Jeníček Jiří
 
Beneš Martin
6:4, 6:1
 
 
 
Jahelka Vladimír
6:1, 4:6, 6:4
 
Marcolla Jakub
6:0, 6:2
 
Ricci Alessandro
6:1, 3:6, 6:4
 
Špringer Adam
6:2, 6:0
 
 
6:3, 6:2
 
Kadora Jakub
 
Rozhodčí turnaje: Steiner František (platná licence AV do 31.12.2024)
Počet účastníků47
NasazeníBH
Krstev Ondřej 2230
Kadora Jakub 3325
Nebojsa Stanislav 4620
Mareš Vojtěch 5420
Linha Jiří 6715
Franěk Michal 7015
Graf Dominique 7215
Dvořák Marek 7715
Kategorie : 12Součet BH: 155
Kódové číslo akce: 112226

Nebojsa Stanislav - Kadora Jakub
 
 
 
Kelnar Tomáš - Šoukal Martin
3:6, 6:3, 1:0 (10)
 
Hrubý Jan - Filip Jakub
6:4, 6:7 (5), 1:0 (2)
 
Kubín Marian - Lukáš Břetislav
7:5, 6:4
 
 
 
 
6:0, 4:6, 1:0 (4)
 
Potužák David - Klír Petr
 
Arendar Roman - Aregger Lars
3:6, 6:2, 1:0 (10)
 
 
 
 
6:4, 6:3
 
Marcolla Jakub - Štětka Ondřej
 
Dvořák Marek - Kameník Martin
6:4, 7:6 (5)
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Pelda Ondřej - Milovanovič Ilija
 
Jahelka Vladimír - Knutson Dominik
6:4, 6:1
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Franěk Michal - Jílek Karel
 
Beneš Petr - Beneš Pavel
2:6, 6:2, 1:0 (10)
 
 
 
 
6:0, 6:3
 
Mareš Vojtěch - Beneš Martin
 
Maštálka Petr - Kroužek Jiří
6:3, 7:6 (1)
 
 
 
 
7:6 (1), 7:5
 
Linha Jiří - Mach Jan
 
Šrámek Ondřej - Praus Lukáš
7:5, 6:3
 
 
 
 
scr.
 
Krstev Ondřej - Jeníček Jiří
 
Počet dvojic17
NasazeníBH
Krstev Ondřej 2230
Kadora Jakub 3325
Nebojsa Stanislav 4620
Mareš Vojtěch 5420
Linha Jiří 6715
Franěk Michal 7015
Aregger Lars 7315
Dvořák Marek 7715
Kategorie : 12Součet BH: 155
Kódové číslo akce: 114226

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Novák Jakub22.03.2003TK AGROFERT Prostějov
Duda Filip30.09.1998RPM OÁZA Říčany
Mališ Šimon17.08.2003TK AGROFERT Prostějov
Drška Vojtěch06.07.2000Sokol Smíchov I.
Šmédek Jaroslav12.06.2002TK AGROFERT Prostějov
Langmajer Dominik21.08.1999TJ Spoje Praha

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Beneš Pavel05.08.1995SK OAZA Praha
Jílek Karel26.07.1984TK FZŠ Trávníčkova
Kameník Martin26.02.1988SK Aritma Praha
Aregger Lars03.01.2001LTC Modřany 2005