Český tenisový svaz
Název:
Memoriál René Maříka
Datum:
25.-28.09.
Pořadatel:
TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. (B - 500)
Místo konání:
Vyskočilova 944/6, Praha 4
Kódové číslo:
116217
Dvorců + povrch:
7 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 17:30 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Novák Milan
Ohradní 1350
14000 Praha 4 - Michle
Tel. (1):
607105831
E-mail:
kavonmil@centrum.cz
Internet:
ltcmichle.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Duda Filip 30.09.1998 RPM OÁZA Říčany
30
25
 
 
26.08.2021 18:18:35
2.
Blecha Adam 30.06.1998 SK HAMR, z.s.
42
20
 
 
09.09.2021 17:52:17
3.
Langmajer Dominik 21.08.1999 TJ Spoje Praha
57
20
 
 
30.08.2021 23:39:18
4.
Graf Dominique 21.05.1999 TK FZŠ Trávníčkova
72
15
 
 
30.08.2021 08:11:58
5.
Šafář Martin 13.09.1999 TK Start Praha-Topolka
75
15
 
 
26.08.2021 17:51:20
6.
Dvořák Marek 27.02.1984 TCG Karlovy Vary
77
15
 
 
20.03.2021 16:33:50
7.
Štětka Ondřej 29.09.1999 TJ Radlice
78
15
 
 
25.08.2021 08:10:43
8.
Vachtl Jiří 12.06.1996 LTC Slovan Kladno
87
15
 
 
24.08.2021 10:54:58
9.
Beneš Martin 07.02.2004 TK Neridé
95
15
751
 
14.09.2021 14:04:23
10.
Podlešák Marek 13.08.1999 1. Vestecká sportovní o.s.
101
12
 
 
15.06.2021 17:12:38
11.
Kvis Kryštof 31.10.1998 LTC Modřany 2005
103
12
 
 
14.09.2021 13:19:23
12.
Maštálka Petr 13.11.2002 LTC Mladá Boleslav z.s.
108
12
546
 
02.07.2021 22:24:26
13.
Kubín Marian 14.10.2002 SK HAMR, z.s.
110
12
95
 
24.07.2021 22:42:00
14.
Mikula Jakub 23.06.2003 TJ Sokol Vysočany
112
12
367
 
03.08.2021 22:02:47
15.
Januška Adam 20.12.2000 TK Neridé
119
12
 
 
10.07.2021 08:28:15
16.
Kazda Martin 26.07.2001 TJ Sokol Vysočany
125
12
 
 
26.07.2021 15:03:29
17.
Vejšický Oldřich 26.02.2004 TJ Sokol Vysočany
136
12
13
 
23.08.2021 09:22:55
18.
Sidorják Štěpán 16.08.1998 Sportovní klub Žižkov Praha
160
9
 
 
27.08.2021 21:35:33
19.
Svoboda Šimon 26.09.2000 TJ Radlice
164
9
 
 
13.05.2021 08:46:52
20.
Lukáš Břetislav 09.02.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
181
9
64
 
24.03.2021 11:35:09
21.
Šrámek Ondřej 17.09.2002 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
185
9
37
 
10.07.2021 22:16:08
22.
Brett Daniel 03.11.2000 TCEN Hrádek nad Nisou
198
9
 
 
27.08.2021 21:06:11
23.
Janis Tomáš 05.06.2001 Severočeská tenisová o.s.
218
9
 
 
02.07.2021 06:46:20
24.
Pačes Filip 22.07.1979 Sokol Smíchov I.
227
9
 
volná karta
18.05.2021 17:01:12
25.
Kotarac Oliver 14.07.2002 TJ Sokol Vysočany
336
6
259
 
06.09.2021 18:53:13
26.
Kroužek Jiří 19.08.2002 Severočeská tenisová o.s.
341
6
84
 
06.04.2021 15:09:04
27.
Zapský Adam 01.11.2003 Severočeská tenisová o.s.
479
4
126
 
05.06.2021 19:41:44
28.
Ing.Bc. Pospíšil Lukáš 05.12.1979 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
618
3
 
volná karta
21.08.2021 05:50:57
29.
Krischke Adam 03.05.2003 TK Radošovice
813
1
62
 
14.09.2021 09:43:09
30.
Holík Denis 26.06.2004 TJ Sokol Vysočany
813
1
209
 
14.09.2021 21:40:06
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hankovec Václav 05.07.1975 TK Ruzyně Praha
238
6
 
 
04.09.2021 11:09:06
2.
Drška Vojtěch 06.07.2000 Sokol Smíchov I.
347
6
 
 
19.06.2021 23:08:15
3.
Novák Jiří 01.09.1999 LTC Modřany 2005
347
6
 
 
12.07.2021 13:54:44
4.
Pleskot Vít 02.07.1982 Sokol Smíchov I.
473
4
 
 
27.07.2021 20:18:17
5.
Frydryšek Tomáš 20.04.1973 Tenis & Padel klub Písečná, z.s.
777
3
 
 
15.09.2021 11:37:53
6.
Farbiak Marek 19.06.1988 TK EMA o.s.
813
1
 
 
16.03.2021 09:58:27
7.
Průcha Oliver 06.05.2002 TJ Sokol Vysočany
813
1
716
 
26.06.2021 22:49:55
8.
Zaporozhchenko Ihor 22.12.2001 Tenis Centrum Lužiny
813
1
 
 
09.08.2021 08:28:02
9.
Prokopius Matyáš 27.12.2003 TJ Spoje Praha
813
1
 
 
17.08.2021 12:52:07
10.
Šupka Štěpán 02.01.2003 LTC Zbraslav
813
1
440
 
24.08.2021 13:48:47
11.
Buřil Adam 04.12.2002 Sportclub Řevnice, z.s.
813
1
618
 
01.09.2021 16:52:59
12.
Šafář Petr 24.01.2004 TK Start Praha-Topolka
813
1
632
 
16.09.2021 19:46:29
13.
Jindra Pavel 07.06.1999 TK Kaznějov
248
6
 
 
16.09.2021 20:07:05

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Pučálka Jan 18.03.2002 Slavoj Český Brod
55
20
26
odhlášeno hráčem
21.08.2021 15:33:10
2.
Brabec Jiří 14.10.1991 TK ZVVZ Milevsko
145
12
 
odhlášeno hráčem
04.09.2021 19:01:34
3.
Šmejkal Michal 12.05.1993 SK Štětí
217
9
 
odhlášeno hráčem
05.09.2021 18:07:43
4.
Svoboda Michal 04.09.1988 LTC Mladá Boleslav z.s.
813
1
 
odhlášeno hráčem
12.09.2021 21:05:15
5.
Paleček Ondřej 18.01.1999 TK Pernštýn 1897 Pardubice
156
9
 
odhlášeno hráčem
14.09.2021 19:29:45
6.
David Martin 18.10.1982 TK Konstruktiva, z.s.
303
6
 
odhlášeno hráčem
16.09.2021 16:15:06