Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Světový pohár
Pořadatel:  TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
Datum:  11.-13.09.
Věk. kategorie:  dospělí
Forman Max
 
Beneš Jakub
6:3, 6:3
 
Víšek Tomáš
6:4, 6:3
 
Páral  Radim
7:5, 6:2
 
Komprda Tomáš
6:4, 6:3
 
Podoba Jan
6:4, 7:5
 
Polinský Patrik
6:1, 6:3
 
Minárik Martin
6:3, 6:3
 
Svoboda Michal
3:6, 6:3, 1:0 (4)
 
Chrstoš Michal
6:4, 6:3
 
Jenis Matouš
7:5, 6:2
 
Fiala Gustav
6:0, 6:1
 
Lisa Roman
7:6 (4), 6:3
 
Žemlička Josef
6:4, 6:4
 
Paťha Daniel
6:1, 6:1
 
Hlinka Petr
6:1, 6:3
 
Bouchner Aleš
6:1, 6:1
 
Müller Theodor
6:1, 6:3
 
Křížek Matěj
7:6 (7), 6:0
 
Bartušek Vítek
6:2, 6:1
 
Kalousek Petr
6:2, 6:0
 
Dvořák Štěpán
6:2, 6:3
 
Hronza Zdeněk
6:3, 6:3
 
Reiter Jakub Filip
6:4, 6:3
 
Vácha Daniel
6:1, 6:2
 
Andráško Vít
7:5, 7:5
 
Kuba Jakub
6:4, 6:0
 
Kadlec Martin
6:0, 6:1
 
Velek Zdeněk
4:6, 4:5, scr.
 
Kneys Radek
7:5, 6:1
 
Rybák Jan
6:3, 6:2
 
Beneš Michal
6:3, 6:1
 
Rozhodčí turnaje: Hořejší Dominik (platná licence B do 31.12.2025)
Poznámka pořadatele: Rozpis zápasů na sobotu:
8:30: Forman - Beneš J., Víšek - Páral, Komprda - Podoba, Polinský - Minárik, Jenis - Fiala.
9:30: Svoboda - Chrstoš, Lisa - Žemlička, Paťha - Hlinka, Bouchner - Müller, Křížek - Bartušek.
10:30: Kalousek - Dvořák, Hronza - Reiter, Vácha - Andráško, Kuba - Kadlec, Velek - Kneys.
11:30: Rybák - Beneš M.

TŘETÍ SET se hraje SUPERTIEBREAK.
Počet účastníků32
NasazeníBH
Forman Max 2386
Beneš Michal 2436
Reiter Jakub Filip 2466
Svoboda Michal 2586
Vácha Daniel 3704
Hlinka Petr 4334
Minárik Martin 4764
Bouchner Aleš 4894
Kategorie : 4Součet BH: 40
Kódové číslo akce: 112196

Svoboda Michal - Minárik Martin
 
 
 
Fiala Gustav - Chrstoš Michal
6:3, 6:4
 
Dvořák Štěpán - Polinský Patrik
6:2, 6:4
 
Müller Theodor - Mach Jan
6:0, 7:5
 
Hlinka Petr - Kuba Jakub
6:3, 6:4
 
Jenis Matouš - Lisa Roman
7:6 (4), 6:3
 
Křížek Matěj - Páral  Radim
6:2, 6:2
 
Bartušek Vítek - Andráško Vít
6:4, 7:6 (9)
 
Velek Zdeněk - Rybák Jan
7:5, 6:1
 
 
6:3, 6:1
 
Bouchner Aleš - Podoba Jan
 
Kneys Radek - Žemlička Josef
6:3, 6:0
 
Kalousek Petr - Beneš Jakub
6:1, 6:1
 
 
6:3, 6:4
 
Hronza Zdeněk - Reiter Jakub Filip
 
Počet dvojic13
NasazeníBH
Reiter Jakub Filip 2466
Svoboda Michal 2586
Hlinka Petr 4334
Minárik Martin 4764
Mach Jan 4794
Bouchner Aleš 4894
Podoba Jan 5643
Fiala Gustav 5993
Kategorie : 4Součet BH: 34
Kódové číslo akce: 114196

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Polesný Lubomír26.02.1975Start České Budějovice

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Mach Jan05.05.2004LTC České Budějovice,z.s.