Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Přebor Chodska - Memoriál S. Böhma
Pořadatel:  LTC Domažlice
Datum:  11.-14.09.
Věk. kategorie:  dospělí
Štěpánek Antonín
 
 
 
Pazdera Marek
6:2, 6:1
 
Vychopeň Vojtěch
2:6, 3:2, scr.
 
Podestát Štěpán
4:6, 7:6 (2), 6:3
 
Pechan Jiří
7:6 (0), 6:1
 
Brill Jindřich
6:0, 6:0
 
 
 
Linha Jiří
6:3, 6:4
 
 
 
Souček Tomáš
6:2, 6:2
 
Fiala Přemysl
6:0, 6:0
 
Benda Marek
scr.
 
Gosler Milan
6:1, 6:4
 
Vejšický Oldřich
7:5, 6:4
 
 
 
Graf Dominique
6:3, 6:0
 
 
 
Gosler Marek
6:4, scr.
 
Luhan Karel
7:6, 2:6, 7:6
 
Krčma Tomáš
6:3, 6:1
 
Kment Tomáš
6:1, 6:1
 
Rinko Štěpán
6:0, 6:4
 
 
 
Podlešák Marek
6:0, 6:3
 
 
 
Procházka Pavel
7:5, 6:4
 
Kameník Martin
6:4, 6:3
 
Toman Tomáš
7:6, 1:6, 6:4
 
Tauber Václav
3:6, 6:0, 6:1
 
Kozler Adam
6:4, 1:0, scr.
 
 
 
Počet účastníků24
NasazeníBH
Štěpánek Antonín 2330
Kozler Adam 4720
Rinko Štěpán 5120
Linha Jiří 6715
Graf Dominique 7215
Podlešák Marek 10112
Vejšický Oldřich 13612
Brill Jindřich 14512
Kategorie : 8Součet BH: 136
Kódové číslo akce: 112191

Štěpánek Antonín - Graf Dominique
 
Souček Tomáš - Faschingbauer Pavel
6:0, 6:1
 
Brill Jindřich - Luhan Karel
6:2, 6:2
 
Kameník Martin - Toman Tomáš
6:2, 7:6 (5)
 
Gosler Marek - Gosler Milan
6:1, 6:2
 
Procházka Pavel - Fiala Přemysl
6:4, 4:6 (2)
 
Podestát Štěpán - Pechan Jiří
scr.
 
Kozler Adam - Rinko Štěpán
6:3, 6:2
 
Počet dvojic8
NasazeníBH
Štěpánek Antonín 2330
Kozler Adam 4720
Rinko Štěpán 5120
Graf Dominique 7215
Brill Jindřich 14512
Fiala Přemysl 2099
Toman Tomáš 2866
Gosler Milan 3256
Kategorie : 8Součet BH: 118
Kódové číslo akce: 114191

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Blecha Adam30.06.1998SK HAMR, z.s.
Janoušek Lukáš12.06.2004TK Slavia Plzeň
Šafář Martin13.09.1999TK Start Praha-Topolka
Kraus Martin06.02.2000TK Slavia Plzeň
Janoušek Milan01.08.1978LTK Klatovy

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Luhan Karel11.04.1977TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
Benda Marek25.01.1977TK Škoda Plzeň z.s.
Faschingbauer Pavel22.03.1973LTC Domažlice