Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Sokol Horní Počernice,p.s.
Datum:  11.-13.09.
Věk. kategorie:  dospělí
Popule Patrik
 
 
 
Douša Marek
6:0, 6:0
 
Poldauf Sandro
6:2, 6:0
 
Novák Martin
6:2, 6:3
 
Hauba Petr
6:2, 6:1
 
 
6:3, 6:3
 
Valach Lukáš
 
Báša Lukáš
6:2, 6:1
 
 
 
Šťáhlavský Jakub
6:2, 6:3
 
Farbiak Marek
6:3, 6:4
 
Korbelář Luboš
1:6, 6:3, 6:2
 
Shvedik Artem
7:6 (2), 6:4
 
 
6:2, 6:0
 
Kříž Jaromír
 
Koubovský Petr
6:1, 6:0
 
 
 
Princ Jonáš
6:2, 6:1
 
Beriša Hajriz
6:0, 6:1
 
Fink Lubomír
6:7, 6:3, 6:2
 
Lisner Vít
6:2, 6:1
 
 
6:2, 6:0
 
Lerbletier Jakub
 
Pejša Michal
6:4, 6:3
 
 
 
Sklenička Tomáš
6:4, 4:6, 6:2
 
Fleischmann Jan
6:1, 6:2
 
Kocur Josef
6:3, 6:2
 
Jungmann Tomáš
6:2, 6:2
 
 
6:0, 6:2
 
Straka Filip
 
Rozhodčí turnaje: Gregor, Trávníček
Počet účastníků24
NasazeníBH
Popule Patrik 4334
Straka Filip 5034
Báša Lukáš 5254
Lerbletier Jakub 5524
Valach Lukáš 6183
Koubovský Petr 6323
Pejša Michal 7143
Kříž Jaromír 7553
Kategorie : 2Součet BH: 28
Kódové číslo akce: 112188

Báša Lukáš - Rikl Filip
 
 
 
Pejša Michal - Matoušek Radek
7:6, 4:6, 1:0 (5)
 
Fink Lubomír - Popule Patrik
6:0, 3:6, 1:0 (4)
 
Valach Lukáš - Lerbletier Jakub
6:3, 6:2
 
 
 
 
6:4, 4:6, 1:0 (8)
 
Shvedik Artem - Sklenička Tomáš
 
Novák Martin - Fleischmann Jan
6:2, 6:1
 
Kocur Josef - Jungmann Tomáš
6:0, 6:1
 
 
6:1, 6:3
 
Kříž Jaromír - Slavík Vladimír
 
Korbelář Luboš - Šťáhlavský Jakub
6:3, 6:2
 
Farbiak Marek - Princ Jonáš
6:4, 6:1
 
 
6:4, 6:2
 
Straka Filip - Koubovský Petr
 
Rozhodčí turnaje: Gregor, Trávníček
Počet dvojic11
NasazeníBH
Popule Patrik 4334
Rikl Filip 4684
Straka Filip 5034
Báša Lukáš 5254
Lerbletier Jakub 5524
Valach Lukáš 6183
Koubovský Petr 6323
Slavík Vladimír 6623
Kategorie : 2Součet BH: 29
Kódové číslo akce: 114188

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Pachovský Otakar07.01.1999TK Neridé

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Novák Martin04.06.1972TJ Chlumec-Tenis
Slavík Vladimír08.06.1983Sportcentrum Uhříněves
Matoušek Radek06.07.1975TK Stochov
Rikl Filip12.03.1996TK Čelákovice