Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Memoriál RnDr. Miroslava Kořínka
Pořadatel:  Sokol Nepomuk
Datum:  28.-30.08.
Věk. kategorie:  dospělí
Brož Petr
 
 
 
Macoun Vladimír
6:1, scr.
 
Houška Václav
6:1, 6:4
 
Tyrpekl Jan
6:1, 6:0
 
 
 
 
6:3, 6:0
 
Kubeš Jiří
 
Gosler Marek
6:3, 6:0
 
 
 
Bártl Martin
6:3, 6:3
 
Tvrský Filip
6:4, 6:3
 
Kulhánek Filip
6:3, 6:2
 
Souček Tomáš
6:4, 2:6, 6:3
 
 
6:3, 6:4
 
Kaiser František
 
Hlinka Petr
6:0, 6:0
 
 
 
Koubek Karel
6:0, 6:0
 
Kovář Vlastimil Ing.
6:2, 7:6 (5)
 
Bohatý Lukáš
6:0, 1:6, 7:6 (4)
 
Šustr Karel
1:6, 6:4, 6:4
 
 
6:3, 6:1
 
Knapp Vlastimil
 
Pechan Jiří
2:6, 6:4, 6:3
 
 
 
 
6:2, 7:5
 
Bárta Tomáš
 
Houška Jan
6:2, 6:3
 
Sýkora Matyáš
6:0, 6:0
 
 
6:1, 3:6, 6:0
 
Jindra Pavel
 
Rozhodčí turnaje: Šloufová Karolína (platná licence B do 31.12.2023)
Počet účastníků22
NasazeníBH
Brož Petr 2369
Jindra Pavel 2486
Knapp Vlastimil 2586
Gosler Marek 3476
Hlinka Petr 4334
Kubeš Jiří 4484
Pechan Jiří 6963
Kaiser František 7143
Kategorie : 4Součet BH: 41
Kódové číslo akce: 112155

Jindra Pavel - Brož Petr
 
 
 
Bárta Tomáš - Bohatý Lukáš
6:2, 6:2
 
Tyrpekl Jan - Dvořák Filip
6:2, 6:2
 
Souček Tomáš - Hlinka Petr
6:0, 6:2
 
 
 
 
4:6, 6:3, 1:0 (8)
 
Bártl Martin - Tvrský Filip
 
Šustr Karel - Houška Jan
6:3, 6:1
 
 
 
 
6:0, 6:4
 
Knapp Vlastimil - Kovář Vlastimil Ing.
 
Kulhánek Filip - Sýkora Matyáš
6:4, 7:6 (3)
 
Kaiser František - Koubek Karel
4:1, scr.
 
 
6:2, 6:1
 
Gosler Marek - Pechan Jiří
 
Rozhodčí turnaje: Šloufová Karolína (platná licence B do 31.12.2023)
Počet dvojic10
NasazeníBH
Brož Petr 2369
Jindra Pavel 2486
Knapp Vlastimil 2586
Gosler Marek 3476
Hlinka Petr 4334
Pechan Jiří 6963
Kaiser František 7143
Kovář Vlastimil Ing.1
Kategorie : 4Součet BH: 38
Kódové číslo akce: 114155

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Procházka Filip15.03.2002TK Horažďovice
Kadlec Martin28.01.1999LTC České Budějovice,z.s.
Soukup Jiří04.10.1981TJ Karlštejn

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Dvořák Filip12.07.2001Sokol Nepomuk