Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A5 OPTIM TOUR BPBP cup
Pořadatel:  LTC Mladá Boleslav z.s.
Datum:  20.-24.08.
Věk. kategorie:  dospělí
Hlavní soutěž
Krstev Ondřej
 
 
 
Hrdina Aleš
6:4, 7:6 (4)
 
Maštálka Petr
1:6, 6:2, 6:1
 
Beneš Petr
6:3, 6:2
 
Čížek Jiří
6:2, 6:4
 
 
7:5, 6:1
 
Gorbušin Ivan
 
Arendar Roman
7:6 (4), 6:7 (6), 6:4
 
 
 
Šmédek Jaroslav
6:2, 3:6, 6:3
 
Lukáš Břetislav
6:1, 6:1
 
Havlíček Mark
6:3, 6:1
 
Kovařík David
6:7 (3), 7:5, 6:2
 
 
7:6 (0), 6:2
 
Rinko Štěpán
 
Kadora Jakub
4:6, 6:0, 6:1
 
 
 
Kubín Marian
6:0, 6:2
 
Zapský Adam
6:0, 7:5
 
Klír Petr
6:3, 7:5
 
Vejšický Oldřich
6:3, scr.
 
 
6:0, 6:1
 
Šoukal Martin
 
Kracík Matěj
4:6, 6:4, 7:5
 
 
 
Prachař Jakub
3:0, scr.
 
Sysel František
6:1, 6:2
 
Postupa Richard
6:3, 6:1
 
Kvis Kryštof
6:4, 6:1
 
 
6:1, 6:3
 
Kraus Martin
 
Černý Matyáš
6:4, 6:4
 
 
 
Januška Adam
6:4, 6:2
 
Koukal Petr
6:1, 6:1
 
Jeníček Jiří
6:4, 6:1
 
Paleček Adam
6:0, 7:5
 
 
7:5, 6:3
 
Šilhavý Jan
 
Žitko Radim
6:4, 7:6 (10)
 
 
 
Chmelík Oliver
7:6 (2), 6:4
 
Šrámek Ondřej
6:3, 6:1
 
Podlešák Marek
6:2, 6:3
 
Příhoda Jan
6:0, 7:6 (3)
 
 
2:2, scr.
 
Duda Filip
 
Kozler Adam
6:1, 1:0, scr.
 
 
 
Kroužek Jiří
3:6, 6:3, 6:3
 
Němeček Václav
6:3, 7:5
 
Kelnar Lukáš
6:1, 6:4
 
Makovička Daniel
3:6, 6:1, 6:1
 
 
7:6 (4), 6:4
 
Štětka Ondřej
 
Dillenz Lukáš
7:6 (4), 7:6 (5)
 
 
 
Jedlička Dominik
3:6, 6:3, 6:4
 
Jahelka Vladimír
7:5, 7:6 (5)
 
Vágner Josef
6:2, 6:0
 
Kelnar Tomáš
6:1, 5:7, 6:1
 
 
6:1, 6:4
 
Pátý Daniel
 
Počet účastníků48
NasazeníBH
Krstev Ondřej 2230
Pátý Daniel 2925
Duda Filip 3025
Kadora Jakub 3325
Černý Matyáš 3525
Kraus Martin 4320
Kozler Adam 4720
Rinko Štěpán 5120
Kategorie : 12Součet BH: 190
Kódové číslo akce: 112132

Pátý Daniel - Černý Matyáš
 
 
 
Vágner Josef - Dillenz Lukáš
1:6, 6:1 (5)
 
Sysel František - Řihovský Ondřej
4:1, scr.
 
Hrdina Aleš - Kroužek Jiří
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:4, 3:6 (7)
 
Beneš Petr - Štětka Ondřej
 
Krstev Ondřej - Sokolov  Yury
6:4, 6:1
 
 
 
Chmelík Oliver - Jahelka Vladimír
6:1, 6:4
 
Šoukal Martin - Jedlička Dominik
6:1, 7:5
 
Gorbušin Ivan - Vejšický Oldřich
5:0, scr.
 
Šmédek Jaroslav - Příhoda Jan
6:3, 6:0
 
 
6:3, 6:0
 
Kracík Matěj - Kracík Šimon
 
Januška Adam - Arendar Roman
6:1, 6:4
 
 
 
 
6:4, 6:4
 
Lukáš Břetislav - Kubín Marian
 
Makovička Daniel - Koukal Petr
6:4, 6:3
 
Němeček Václav - Kverek Libor
6:7 (627)
 
 
6:2, 6:2
 
Havlíček Mark - Šilhavý Jan
 
Kovařík David - Jeníček Jiří
6:4, 3:6 (4)
 
 
 
 
1:4, scr.
 
Kvis Kryštof - Zapský Adam
 
Postupa Richard - Šrámek Ondřej
6:1, 4:6 (3)
 
Klír Petr - Paleček Adam
6:1, 6:2
 
 
6:0, 6:4
 
Kraus Martin - Kozler Adam
 
Počet dvojic21
NasazeníBH
Krstev Ondřej 2230
Pátý Daniel 2925
Černý Matyáš 3525
Kraus Martin 4320
Kozler Adam 4720
Šilhavý Jan 5620
Kracík Matěj 6020
Dillenz Lukáš 6120
Kategorie : 12Součet BH: 180
Kódové číslo akce: 114132

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Poštolka Roman07.04.1999Slavoj Český Brod
Blecha Adam30.06.1998SK HAMR, z.s.
Jiroušek Lukáš19.07.2001TK Neridé
Pecák Štěpán21.06.2000TK Neridé
Mareš Vojtěch25.05.2001TK Neridé
Beneš Martin07.02.2004TK Neridé
Šťastný Boris24.07.2001TK Olymp Praha

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Řihovský Ondřej31.03.1972Spartak Rožmitál