Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Strakonice
Datum:  14.-17.08.
Věk. kategorie:  dospělí
Linha Jiří
 
 
 
Wünsch Vojtěch
5:7, 6:1, 6:4
 
Holík Denis
6:1, 6:3
 
Říha Matyáš
6:3, 4:6, 6:0
 
Fiala Tomáš
7:5, 6:3
 
Eršil David
6:3, 6:4
 
Süč Dominik
scr.
 
Prachař Jakub
2:1, scr.
 
Procházka Pavel
6:2, 6:4
 
Malý Patrik
6:3, 6:3
 
Žemlička Josef
6:0, 6:2
 
Jiras Zbyněk
6:3, 3:6, 6:1
 
Lukáš Břetislav
6:1, 6:3
 
Knutson Dominik
1:6, 6:3, 6:1
 
Jahelka Vladimír
6:2, 6:1
 
Marcolla Jakub
6:1, 6:1
 
Mojžíš Patrik
6:0, 6:3
 
Veigert Vojtěch
7:5, 6:2
 
Mach Jan
7:5, 3:6, 6:1
 
Mikeš Adam
6:7, 6:4, 4:3, scr.
 
Mojžíš Dominik
6:1, 6:3
 
 
6:4, 7:5
 
Arendar Roman
 
Kubín Marian
7:5, 6:4
 
Kneys Radek
6:4, 6:4
 
Filip Jakub
6:4, 6:2
 
Švec Pavel
6:2, 6:2
 
Holub Mikuláš
scr.
 
Reisinger Štěpán
6:4, 6:4
 
 
7:5, 6:3
 
Štětka Ondřej
 
Rozhodčí turnaje: Samcová Martina (platná licence B do 31.12.2024)
Poznámka pořadatele: Finále dvouhry pondělí 10:00
Počet účastníků29
NasazeníBH
Linha Jiří 6715
Štětka Ondřej 7815
Arendar Roman 7915
Prachař Jakub 8415
Kubín Marian 11012
Jahelka Vladimír 11512
Marcolla Jakub 11912
Süč Dominik 12412
Kategorie : 8Součet BH: 108
Kódové číslo akce: 112114

Arendar Roman - Prachař Jakub
 
 
 
Veigert Vojtěch - Říha Matyáš
7:6, 6:1
 
Blažek Vojtěch - Fiala Tomáš
6:3, 6:2
 
Kubín Marian - Lukáš Břetislav
6:3, 2:6, 1:0 (5)
 
 
 
Süč Dominik - Jiras Zbyněk
5:7, 6:4, 1:0 (7)
 
Žemlička Josef - Holík Denis
6:3, 6:2
 
Mikeš Adam - Reisinger Štěpán
6:2, 3:6, 1:0 (3)
 
Mojžíš Dominik - Mojžíš Patrik
6:3, 6:3
 
 
7:6, 6:2
 
Malý Patrik - Wünsch Vojtěch
 
Knutson Dominik - Holub Mikuláš
7:5, 6:1
 
Kneys Radek - Mach Jan
6:4, 7:5
 
 
scr.
 
Marcolla Jakub - Štětka Ondřej
 
Rozhodčí turnaje: Samcová Martina (platná licence B do 31.12.2024)
Počet dvojic12
NasazeníBH
Štětka Ondřej 7815
Arendar Roman 7915
Prachař Jakub 8415
Kubín Marian 11012
Marcolla Jakub 11912
Süč Dominik 12412
Wünsch Vojtěch 1629
Lukáš Břetislav 1819
Kategorie : 8Součet BH: 99
Kódové číslo akce: 114114

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Sklenka Victor Andrés21.09.2001TK Olymp Praha

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Jahelka Vladimír19.12.1983TC Hořice
Blažek Vojtěch23.03.1985TK Škoda Plzeň z.s.