Název: | Mělník Cup | Pořadatel: | TO SK Mělník | Datum: | 31.07-03.08. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Pleva Jan | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Krčma Tomáš | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | |
Makovička Daniel | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Kroužek Jiří | | | 3:6, 7:6 (1), 6:3 | | |
| | | | | |
Januška Adam | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Zapský Adam | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Vachtl Jiří | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Arendar Roman | | | | 7:6 (7), 6:4 | |
| | | | | |
Hájek Tobiáš | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Knutson Dominik | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | |
Nuc Petr | 5:7, 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Holík Denis | | | 6:2, 6:0 | | |
| | | | | |
Šťastný Boris | 6:7 (4), 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Šmíd Filip | | scr. | | | |
| | | | | |
Podlešák Marek | 6:1, 2:6, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Schneider Václav | | | | | 4:6, 7:5, 7:6 (8) |
| | | | | |
Průcha Oliver | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Němeček Václav | | 4:6, 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | |
Sklenka Victor Andrés | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Janis Tomáš | | | 7:5, 6:3 | | |
| | | | | |
Kollár Petr | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Maštálka Petr | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | |
Šafář Martin | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Stolín Jan | | | | 6:3, 6:4 | |
| | | | | |
Šabach Xavier | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Tauber Václav | | 2:6, 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Šubert Vítek | 6:4, scr. | | | | |
| | | | | |
Kunčík Jan | | | 6:0, scr. | | |
| | | | | |
Pírek František | 4:6, 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Horák Vítek | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | |
Šilhavý Jan | 7:5, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Šátral Jan (platná licence AV do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: Program úterý 3.8.
Rozehrávka 9:15-10:00
10:00 Januška-Šilhavý
|
| Počet účastníků | 31 | Nasazení | CŽ | BH | Pleva Jan | 50 | 20 | Šilhavý Jan | 56 | 20 | Šafář Martin | 75 | 15 | Arendar Roman | 79 | 15 | Vachtl Jiří | 87 | 15 | Schneider Václav | 92 | 15 | Stolín Jan | 93 | 15 | Podlešák Marek | 101 | 12 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 127 |
Kódové číslo akce: 112085 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Mrázek David | 14.09.1992 | LTC Slovan Kladno | Hladil Tomáš | 30.07.1983 | TK FZŠ Trávníčkova | Koudelka Jaroslav | 14.07.2001 | TO SK Mělník | Kubelka Michal | 18.03.1995 | SK Tenis Rohatsko |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Cyprich Lukáš | 17.02.2001 | LTK Liberec | Cyprich Radek | 17.02.2001 | LTK Liberec |
|