Český tenisový svaz
Název:
A4 OPTIM TOUR JUTA cup
Datum:
23.-27.07.
Pořadatel:
TC Dvůr Králové, z.s. (A - 600)
Kódové číslo:
116067
Dvorců + povrch:
12 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Vágner Michal
ul. 17. listopadu 485
544 01 Dvůr Králové n.L.
Tel. (1):
602 295 746
E-mail:
vagnerm@juta.cz

Poznámka pořadatele:

KVALIFIKACE SE HRAJE!
Program 23.7. 10,00 1.kolo kvalifikace (podle abecedy) Cyprich R.,Krčma, Říha, Taláb M., Taláb V., Veigert, Zelený, Zlatohlávek; NB 11,00 Cyprich L., Hrdina, Hujo, Knutson, Lukáš, Opálka, Praus, Sklenka; NB 12,00 Kelnar, Nápravník, Paleček, Řehák

Osobní prezentace a zaplacení vkladu nejpozději 15 min. před časem nasazení zápasu.
Rozehra: 9,00 - 9,45 hod kurty 9-12; 10-12 hod kurty 8-9

Parkování: za kurty 4,5,6,7 nebo na louce u haly
losování kvalifikace provedli hráči Lukáš a Říha

HLAVNÍ SOUTĚŽ
Prezentace v pátek 12:00 - 17:00 pouze SMS na mobil 602 295 746 (budou potvrzovány).
Losování v pátek po 18:00 v areálu TC DK, zveřejnění hracích plánů v IS ČTS do 20:00, nasazení zápasů předkola resp. prvního kola na dvorce na hracích plánech.
Osobní prezentace a zaplacení vkladu nejpozději 15 min. před časem nasazení zápasu.

PLÁNOVANÝ ČASOVÝ HARMONOGRAM
Sobota 24.7.2021
8,30 předkolo dvouhra muži
11,00 předkolo dvouhra ženy
13,00 1. kolo dvouhra muži
15,30 1. kolo dvouhra ženy
17,30 předkolo čtyřhra mužů, žen dle možností
Neděle 25.7.2021
9,00 osmifinále dvouhra muži, ženy
12,00 1. kolo čtyřhra muži, ženy
15,00 čtvrtfinále čtyřhra muži, ženy
Pondělí 26.7.2021
9,00 čtvrtfinále dvouhra muži, ženy
12,00 semifinále čtyřhra muži, ženy
15,00 finále čtyřhra muži, ženy
Úterý 27.7.2021
9,00 semifinále dvouhra muži, ženy
12,00 finále dvouhra muži, ženy
Případné změny vyhrazeny. Konečný časový harmonogram na následující den bude vyhlašován vždy před ukončením předchozího hracího dne.

V případě zájmu o UBYTOVÁNÍ doporučujeme:
www.ubytovani-dvurkralove.cz (tel. kontakt: +420 722 699 500)
Hostel Student, tel.: 499 320 195, mobil: 739 615 930, mail: lukasova.katerina@ssis.cz.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Bolardt Antonín 07.06.1998 TK Sparta Praha
25
30
 
 
08.05.2021 18:23:57
2.
Hájek Petr 12.03.1997 TK AGROFERT Prostějov
26
30
 
 
23.06.2021 13:58:12
3.
Pátý Daniel 04.10.1999 TC Dvůr Králové, z.s.
29
25
 
 
20.06.2021 23:22:48
4.
Kadora Jakub 18.10.1993 TK Slavia Orlová
33
25
 
 
05.07.2021 15:48:34
5.
Černý Matyáš 15.10.2001 Severočeská tenisová o.s.
35
25
 
 
12.07.2021 22:00:07
6.
Jermář Jan 12.04.2000 TK DEZA Valašské Meziříčí
36
25
 
 
06.07.2021 19:10:28
7.
Holiš Štěpán 12.03.1998 TK Na Dolině o.s.
40
25
 
 
22.06.2021 09:57:19
8.
Blecha Adam 30.06.1998 SK HAMR, z.s.
42
20
 
volná karta
20.07.2021 14:13:59
9.
Kraus Martin 06.02.2000 TK Slavia Plzeň
43
20
 
 
11.07.2021 20:33:51
10.
Nebojsa Stanislav 02.10.1979 Jiskra Otrokovice
46
20
 
 
29.06.2021 20:00:43
11.
Kozler Adam 03.06.2000 TK Slavia Plzeň
47
20
 
 
08.07.2021 10:36:12
12.
Zapský Kryštof 05.05.2001 TCG Karlovy Vary
52
20
 
 
02.07.2021 13:32:12
13.
Mareš Vojtěch 25.05.2001 TK Neridé
54
20
 
 
07.04.2021 19:15:33
14.
Šilhavý Jan 06.08.2000 Severočeská tenisová o.s.
56
20
 
 
04.06.2021 09:22:30
15.
Dillenz Lukáš 17.05.1997 TC Bajda Kroměříž
61
20
 
 
13.06.2021 21:30:15
16.
Vesecký Karel 06.06.1982 TK Spartak Jihlava
66
15
 
 
23.05.2021 07:37:07
17.
Poštolka Roman 07.04.1999 Slavoj Český Brod
69
15
 
 
22.06.2021 17:24:02
18.
Šoukal Martin 18.07.1998 TC Brno.
83
15
 
 
10.07.2021 18:07:20
19.
Vachtl Jiří 12.06.1996 LTC Slovan Kladno
87
15
 
 
28.05.2021 16:23:51
20.
Baum Štěpán 26.07.2003 TK Sparta Praha
88
15
14
 
26.05.2021 21:39:05
21.
Jeníček Jiří 14.12.1999 TJ Spoje Praha
89
15
 
 
20.05.2021 20:06:29
22.
Kovařík David 08.10.2000 TK AGROFERT Prostějov
91
15
 
 
29.06.2021 16:26:13
23.
Podlešák Marek 13.08.1999 1. Vestecká sportovní o.s.
101
12
 
 
15.06.2021 17:15:10
24.
Beran Jakub 19.03.2001 TK Sparta Praha
108
12
 
 
10.07.2021 21:27:51
25.
Kubín Marian 14.10.2002 SK HAMR, z.s.
110
12
95
 
06.06.2021 21:18:10
26.
Vaculík Lukáš 08.02.2002 TK AGROFERT Prostějov
111
12
92
 
07.07.2021 12:47:21
27.
Jahelka Vladimír 19.12.1983 TC Hořice
115
12
 
 
28.04.2021 22:10:20
28.
Havlíček Mark 13.10.2003 Severočeská tenisová o.s.
121
12
33
volná karta
09.07.2021 19:12:17
29.
Chmelík Oliver 22.03.2001 LTC Hodonín
126
12
 
 
07.07.2021 10:51:41
30.
Žák Kryštof 23.08.2002 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
131
12
875
 
09.07.2021 17:10:48
31.
Válek Ondřej 13.11.2003 TK AGROFERT Prostějov
166
9
15
 
30.05.2021 19:46:03
32.
Myslivec Šimon 24.05.2004 TK Havířov, z.s.
178
9
21
volná karta
19.07.2021 09:07:21
33.
Šrámek Ondřej 17.09.2002 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
185
9
37
 
13.04.2021 18:16:40
34.
Novák Jakub 22.03.2003 TK AGROFERT Prostějov
326
6
19
 
17.05.2021 18:19:49
35.
Holub Mikuláš 09.08.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
333
6
355
volná karta
18.06.2021 09:18:06
36.
Hrazdil Jan 04.03.2005 TK AGROFERT Prostějov
346
6
23
 
02.07.2021 17:25:32
37.
Jindáček Jiří 20.08.2003 LTC Slovan Kladno
376
4
32
 
02.07.2021 12:49:17
38.
Kratochvíl Ondřej 20.05.2004 LTC Pardubice
516
4
34
volná karta
01.07.2021 12:54:01
39.
Jupa Jakub 06.01.2004 TK Sparta Praha
525
4
18
 
24.06.2021 18:01:58
40.
Vágner Michal 22.11.1977 TC Dvůr Králové, z.s.
813
1
 
volná karta
18.07.2021 09:02:08
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kelnar Tomáš 15.04.1999 TC Brno.
152
12
 
 
12.07.2021 09:41:19
2.
Nápravník Adam 10.04.2004 TC Dvůr Králové, z.s.
153
12
59
 
27.04.2021 20:05:36
3.
Paleček Ondřej 18.01.1999 TK Pernštýn 1897 Pardubice
156
9
 
 
08.07.2021 20:54:49
4.
Řehák Jakub 02.09.1989 Tenisový klub Eden
166
9
 
 
30.06.2021 19:09:22
5.
Sklenka Victor Andrés 21.09.2001 TK Olymp Praha
172
9
 
 
25.06.2021 12:09:22
6.
Lukáš Břetislav 09.02.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
181
9
64
 
20.07.2021 09:02:36
7.
Praus Lukáš 27.11.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
243
6
49
 
11.07.2021 08:58:11
8.
Hrdina Aleš 12.04.2003 TK Neridé
250
6
66
volna karta
31.05.2021 20:51:49
9.
Cyprich Radek 17.02.2001 LTK Liberec
269
6
 
 
12.07.2021 00:02:12
10.
Zelený Ladislav 29.08.1991 Tenisový klub Eden
280
6
 
 
29.06.2021 22:38:15
11.
Opálka Matyas 11.01.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
306
6
83
 
01.07.2021 21:56:26
12.
Cyprich Lukáš 17.02.2001 LTK Liberec
356
6
 
 
12.07.2021 08:09:56
13.
Knutson Dominik 29.09.2003 TC Dvůr Králové, z.s.
376
4
129
volna karta
09.04.2021 23:17:10
14.
Zlatohlávek Tomáš 25.01.2004 I.ČLTK Praha
415
4
65
volná karta
16.07.2021 09:11:23
15.
Hujo Ondřej 05.10.2004 LTK TEPLICE o.s.
574
3
67
 
02.07.2021 22:16:28
16.
Veigert Vojtěch 16.06.2003 LTC Pardubice
662
3
68
 
01.07.2021 14:51:57
17.
Říha Matyáš 14.06.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
685
3
618
 
06.07.2021 22:36:56
18.
Krčma Tomáš 06.09.1999 1. Vestecká sportovní o.s.
813
1
 
 
29.06.2021 09:51:31
19.
Taláb Vojtěch 05.01.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK
813
1
138
 
20.07.2021 14:10:38
20.
Taláb Matěj 05.01.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK
813
1
155
 
20.07.2021 14:10:52
21.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
25.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šubert Vítek 23.10.2001 Tenis & Padel klub Písečná, z.s.
192
9
 
odhlášeno hráčem
27.04.2021 18:56:21
2.
Hlaváček Martin 24.06.2002 Baník Praha
813
1
435
odhlášeno hráčem
20.06.2021 20:25:45
3.
Zapský Adam 01.11.2003 Severočeská tenisová o.s.
479
4
126
odhlášeno hráčem
23.06.2021 17:39:27
4.
Kracík Matěj 09.01.1991 SK JC Sport Opava
60
20
 
odhlášeno hráčem
02.07.2021 06:53:53
5.
Maštálka Petr 13.11.2002 LTC Mladá Boleslav z.s.
108
12
546
odhlášeno hráčem
09.07.2021 11:58:54
6.
Schneider Václav 25.08.2002 I.ČLTK Praha
92
15
44
odhlášeno hráčem
09.07.2021 19:25:41
7.
Kroužek Jiří 19.08.2002 Severočeská tenisová o.s.
341
6
84
odhlášeno hráčem
10.07.2021 16:31:30
8.
Homola Patrik 10.02.2004 TK AGROFERT Prostějov
443
4
20
odhlášeno hráčem
10.07.2021 20:08:32
9.
Dopita Marek 02.09.1990 TC Nové Město n. Metují
98
15
 
odhlášeno hráčem
12.07.2021 13:36:44
10.
Nedvídek Jan 03.01.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
370
4
472
odhlášeno hráčem
12.07.2021 20:10:13
11.
Pučálka Jan 18.03.2002 Slavoj Český Brod
55
20
26
odhlášeno hráčem
12.07.2021 21:56:49
12.
Vojtěchovský Lukáš 29.01.1971 LTK Liberec
64
20
 
odhlášeno hráčem
13.07.2021 08:55:29
13.
Stolín Jan 10.11.2001 SK HAMR, z.s.
93
15
 
odhlášeno hráčem
14.07.2021 08:33:43
14.
Dvořák Marek 27.02.1984 TCG Karlovy Vary
77
15
 
odhlášeno hráčem
14.07.2021 09:52:03
15.
Filip Jakub 25.09.2005 TK Sparta Praha
206
9
46
odhlášeno hráčem
15.07.2021 07:52:02
16.
Příhoda Jan 13.05.2002 Slavoj Český Brod
106
12
45
odhlášeno hráčem
15.07.2021 19:43:14
17.
Skokan Ondřej 17.05.2003 LTC Pardubice
503
4
122
odhlášeno hráčem
17.07.2021 07:50:51
18.
Kubík Kristián 09.04.2002 SK OAZA Praha
44
20
196
odhlášeno hráčem
17.07.2021 13:35:01
19.
Šťastný Boris 24.07.2001 TK Olymp Praha
162
9
 
odhlášeno hráčem
18.07.2021 08:36:52
20.
Kelnar Lukáš 08.01.2003 LTC Pardubice
468
4
190
odhlášeno hráčem
18.07.2021 10:12:28
21.
Paleček Adam 09.01.2001 TJ Brno-Komín
103
12
 
odhlášeno hráčem
18.07.2021 11:17:59
22.
Januška Adam 20.12.2000 TK Neridé
119
12
 
odhlášeno hráčem
18.07.2021 20:01:09
23.
Mrůzek Štěpán 18.11.2004 LTC Slovan Kladno
175
9
11
odhlášeno hráčem
18.07.2021 21:37:49
24.
Křesina Adam 06.01.2004 TK AGROFERT Prostějov
179
9
42
odhlášeno hráčem
19.07.2021 09:21:45
25.
Pánik Matěj 09.05.2000 Tenisklub Cheb
236
9
 
odhlášeno hráčem
19.07.2021 14:31:25
26.
Hájek Tobiáš 04.09.2002 SK HAMR, z.s.
129
12
41
IS: lhůta 8 dní
19.07.2021 20:33:26
27.
Vlkovský Vojtěch 12.07.1999 LTC Pardubice
68
15
 
IS: lhůta 8 dní
19.07.2021 20:33:26
28.
Beneš Martin 07.02.2004 TK Neridé
95
15
751
IS: lhůta 8 dní
19.07.2021 20:33:26
29.
Jiroušek Lukáš 19.07.2001 TK Neridé
137
12
 
IS: lhůta 8 dní
19.07.2021 20:33:27
30.
Šafář Martin 13.09.1999 TK Start Praha-Topolka
75
15
 
odhlášeno hráčem
20.07.2021 09:37:11
31.
Kracík Šimon 10.03.1994 SK JC Sport Opava
190
9
 
odhlášeno hráčem
20.07.2021 20:29:08
32.
Čížek Jiří 21.08.2005 LTC Houštka
696
3
50
odhlášeno hráčem
21.07.2021 07:54:14
33.
Arendar Roman 13.03.2000 TK Olymp Praha
79
15
 
odhlášeno hráčem
21.07.2021 11:21:17
34.
Burian Vojtěch 21.04.2003 TK Neridé
271
6
51
odhlášeno hráčem
21.07.2021 17:33:00
35.
Menšík Jakub 01.09.2005 TK AGROFERT Prostějov
142
12
16
odhlášeno hráčem
22.07.2021 07:24:33
36.
Žitko Radim 08.12.1978 TK Škoda Plzeň z.s.
71
15
 
odhlášeno hráčem
22.07.2021 07:56:56
37.
Janoušek Lukáš 12.06.2004 TK Slavia Plzeň
240
6
22
odhlášeno hráčem
22.07.2021 12:11:18
38.
Peterka Adam 20.04.2001 TK Sparta Praha
79
15
 
odhlášeno hráčem
22.07.2021 12:48:24
39.
Kračman Michal 23.06.2003 TJ Spoje Praha
653
3
239
odhlášeno hráčem
22.07.2021 14:29:07
40.
Klír Petr 22.02.2001 TK Slavia Plzeň
127
12
 
odhlášeno hráčem
22.07.2021 16:47:50