Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Březnice
Datum:  10.-12.07.
Věk. kategorie:  dospělí
Stavěl Martin
 
 
 
Jiras Martin
6:1, 6:0
 
Pejša Michal
3:4, scr.
 
Horák Tomáš
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:3, 6:2
 
Kaiser František
 
Knapp Vlastimil
6:0, 6:0
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Ochtábec Vladimír
 
Bártl Martin
6:0, 6:1
 
 
 
 
7:5, 6:2
 
Koubek Karel
 
Stichenwirth Petr
6:0, 6:2
 
 
 
 
6:3, 6:2
 
Hladký Jan
 
Tvrský Filip
6:2, 6:0
 
Procházka Filip
6:1, 6:1
 
 
6:0, 6:1
 
Jiras Zbyněk
 
Soukup Radek
1:4, scr.
 
 
 
 
6:4, 5:7, 6:1
 
Kulhánek Filip
 
Štěrba Ondřej
6:1, 6:2
 
Bedeč Vojtěch
6:3, 6:3
 
 
6:4, 6:3
 
Tvrský Ondřej
 
Počet účastníků19
NasazeníBH
Stavěl Martin 12312
Tvrský Ondřej 2269
Knapp Vlastimil 2586
Jiras Zbyněk 2716
Soukup Radek 4134
Pejša Michal 7143
Kaiser František 7143
Štěrba Ondřej 1
Kategorie : 4Součet BH: 44
Kódové číslo akce: 112041

Stavěl Martin - Knapp Vlastimil
 
 
 
Kaiser František - Procházka Filip
6:1, 6:2
 
Štěrba Ondřej - Berka Jan
6:3, 6:3
 
Horák Tomáš - Pejša Michal
6:1, 6:0
 
 
 
 
1:6, 7:6, 1:0 (9)
 
Koubek Karel - Stichenwirth Petr
 
Bártl Martin - Kulhánek Filip
6:3, 6:2
 
 
 
 
7:5, 5:7, 1:0 (8)
 
Soukup Radek - Bedeč Vojtěch
 
Hladký Jan - Ochtábec Vladimír
6:4, 6:2
 
 
 
 
6:2, 6:2
 
Tvrský Ondřej - Tvrský Filip
 
Počet dvojic9
NasazeníBH
Stavěl Martin 12312
Tvrský Ondřej 2269
Knapp Vlastimil 2586
Soukup Radek 4134
Pejša Michal 7143
Kaiser František 7143
Bedeč Vojtěch 1
Ochtábec Vladimír 1
Kategorie : 4Součet BH: 39
Kódové číslo akce: 114041

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Petráň Matěj28.01.2001TK Březnice
Škoda Martin22.02.1986Tenisový oddíl Junior

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Tvrský Ondřej17.10.1966Spartak Rožmitál
Štěrba Ondřej08.10.1988Spartak Rožmitál
Kulhánek Filip03.03.1983Spartak Rožmitál
Soukup Radek15.03.2001LTC České Budějovice,z.s.
Jiras Zbyněk14.08.1975LTC Rudná
Tvrský Filip22.02.1991Spartak Rožmitál
Bártl Martin19.05.1993Spartak Rožmitál
Knapp Vlastimil30.06.1985TK Lokomotiva Plzeň z.s.
Kaiser František02.07.1999TJ Blatná
Pejša Michal25.05.1981TK Stochov
Jiras Martin12.02.1999LTC Rudná
Berka Jan13.03.1975Spartak Rožmitál