Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A2 OPTIM TOUR Auto Kout cup Kvalifikace MČR
Pořadatel:  LTC Houštka
Datum:  05.-09.07.
Věk. kategorie:  dospělí
Hlavní soutěž
Štěpánek Antonín
 
 
 
Šoukal Martin
4:6, 6:4, 6:1
 
Kubín Marian
6:2, 6:2
 
Novák Jakub
6:3, 5:7, 6:4
 
Příhoda Jan
6:3, 7:6
 
 
6:2, 7:5
 
Zapský Kryštof
 
Kracík Matěj
7:6, 6:4
 
 
 
Stuchlík Oskar Oliver
6:3, 6:2
 
Šafář Martin
6:2, 6:4
 
Hrdina Aleš
6:3, 6:1
 
Stolín Jan
6:3, 6:2
 
 
6:1, 6:0
 
Černý Matyáš
 
Pátý Daniel
6:3, 6:2
 
 
 
Havlíček Mark
6:7, 7:6, 6:4
 
Klír Petr
6:0, 6:0
 
Dvořák Marek
3:6, 6:4, 6:2
 
Vachtl Jiří
6:3, 6:0
 
 
6:4, 6:3
 
Mareš Vojtěch
 
Kozler Adam
6:2, 6:2
 
 
 
Jupa Jakub
5:7, 6:3, 6:4
 
Poštolka Roman
7:5, 6:3
 
Januška Adam
6:4, 6:2
 
Kratochvíl Ondřej
6:2, 6:1
 
 
6:2, 6:4
 
Holiš Štěpán
 
Blecha Adam
6:4, 6:2
 
 
 
Beneš Petr
6:4, 6:3
 
Šrámek Ondřej
5:7, 7:5, 6:2
 
Jeníček Jiří
6:2, 7:6
 
Velík Lukáš
2:6, 6:2, 6:1
 
 
6:4, 6:4
 
Pučálka Jan
 
Šilhavý Jan
6:7, 6:4, 6:4
 
 
 
Švojgr Kryštof
6:1, 6:4
 
Janoušek Lukáš
3:6, 6:3, 6:4
 
Čížek Jiří
6:3, 6:3
 
Pánik Matěj
6:2, 6:2
 
 
7:6, 1:0, scr.
 
Barnat Jiří
 
Rumler Robert
6:4, 6:3
 
 
 
Paleček Adam
6:4, 6:2
 
Beneš Martin
6:2, 4:6, 6:1
 
Arendar Roman
6:7, 6:2, 6:1
 
Válek Ondřej
6:2, 6:2
 
 
6:4, 6:2
 
Vojtěchovský Lukáš
 
Kraus Martin
6:1, 6:1
 
 
 
Zlatohlávek Tomáš
3:6, 6:2, 6:4
 
Peterka Adam
6:0, 6:2
 
Jindáček Jiří
6:1, 6:2
 
Štětka Ondřej
6:3, 6:1
 
 
6:4, 6:3
 
Bolardt Antonín
 
Poznámka pořadatele: Zápasy na dvou dvorcích lze sledovat na www.vistasport.cz Pátek: v 9.30 finále dvouhry mužů a v 10 hodin finále čtyřhry mužů. Pro aktuální info volejte: Martin Emr 775 152 295 .
Počet účastníků48
NasazeníBH
Štěpánek Antonín 2330
Bolardt Antonín 2530
Barnat Jiří 2730
Pátý Daniel 2925
Rumler Robert 3125
Černý Matyáš 3525
Holiš Štěpán 4025
Blecha Adam 4220
Kategorie : 12Součet BH: 210
Kódové číslo akce: 112033

Bolardt Antonín - Štěpánek Antonín
 
 
 
Arendar Roman - Štětka Ondřej
6:1, 6:2
 
Kratochvíl Ondřej - Švojgr Kryštof
6:3, 3:6, 1:0 (7)
 
Sklenka Victor Andrés - Peterka Adam
6:2, 6:1
 
 
 
 
5:7, 6:4, 1:0 (6)
 
Šafář Martin - Dvořák Marek
 
Rumler Robert - Kracík Matěj
scr.
 
 
 
Beneš Martin - Zlatohlávek Tomáš
6:2, 6:4
 
Knutson Dominik - Holub Mikuláš
6:2, 7:5
 
Kubín Marian - Lukáš Břetislav
6:1, 6:1
 
Hrdina Aleš - Čížek Jiří
6:1, 7:5
 
 
6:2, 6:3
 
Mareš Vojtěch - Januška Adam
 
Šilhavý Jan - Havlíček Mark
6:4, 6:2
 
 
 
Šimek Luboš - Jetel Michal
6:4, 6:2
 
Klír Petr - Paleček Adam
6:3, 6:2
 
Jindáček Jiří - Jupa Jakub
6:3, 6:4
 
Zapský Kryštof - Pánik Matěj
scr.
 
 
6:3, 6:1
 
Holiš Štěpán - Pučálka Jan
 
Kraus Martin - Kozler Adam
6:3, 4:6, 3:0, scr.
 
 
 
Beneš Petr - Zapský Adam
6:7, 6:4, 1:0 (8)
 
Válek Ondřej - Novák Jakub
6:1, 6:2
 
Velík Lukáš - Příhoda Jan
7:5, 6:4
 
Janoušek Lukáš - Janoušek Milan
5:3, scr.
 
 
6:1, 6:1
 
Pátý Daniel - Černý Matyáš
 
Počet dvojic23
NasazeníBH
Štěpánek Antonín 2330
Bolardt Antonín 2530
Pátý Daniel 2925
Rumler Robert 3125
Černý Matyáš 3525
Holiš Štěpán 4025
Kraus Martin 4320
Kozler Adam 4720
Kategorie : 12Součet BH: 200
Kódové číslo akce: 114033

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Mrázek David14.09.1992LTC Slovan Kladno
Šmédek Jaroslav12.06.2002TK AGROFERT Prostějov
Vrba Daniel23.07.1996TK PRECHEZA Přerov o.s.
Orlita Daniel08.07.1997TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
Krčma Tomáš06.09.19991. Vestecká sportovní o.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Janoušek Milan01.08.1978LTK Klatovy
Jetel Michal14.01.1996LTC Houštka