Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: starší žactvo

36 - III. třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
CTA Rudná
Tisknout
3
0
17:10
36:22
266:191
6
2
RADOST Králův Dvůr
Tisknout
2
1
18:9
38:20
272:192
5
3
TK Stochov
Tisknout
2
0
11:7
25:16
205:154
4
4
TK Hořovice
Tisknout
1
2
13:14
27:31
230:251
4
5
SK TALENT 13 - spolek
Tisknout
1
1
11:7
24:15
182:145
3
6
Tenis Club Mokropsy
Tisknout
1
1
7:11
15:23
136:180
3
7
Spartak Hořovice
Tisknout
1
1
7:11
14:24
131:175
3
8
LTC Slaný
Tisknout
0
3
10:17
23:35
204:270
3
9
Tenis DLI Kladno
Tisknout
0
2
5:13
13:29
141:209
2
10
volný los  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024 NT 01.05.
1
volný los SK TALENT 13 - spolek
0:0
 
 
 
2
Tenis Club Mokropsy LTC Slaný
5:4
10:8
79:71
Zápis o utkání - oficiální
3
CTA Rudná Spartak Hořovice
7:2
15:4
97:43
Zápis o utkání - oficiální
4
TK Hořovice RADOST Králův Dvůr
2:7
4:15
42:105
Zápis o utkání - oficiální
5
Tenis DLI Kladno TK Stochov
4:5
10:12
97:99
Zápis o utkání - oficiální
2
04.05.2024 NT 12.05.
6
TK Stochov volný los
0:0
 
 
 
7
RADOST Králův Dvůr Tenis DLI Kladno
8:1
17:3
110:44
Zápis o utkání - oficiální
8
Spartak Hořovice TK Hořovice
5:4
10:9
88:78
Zápis o utkání - oficiální
9
LTC Slaný CTA Rudná
4:5
9:11
75:81
Zápis o utkání - oficiální
10
SK TALENT 13 - spolek Tenis Club Mokropsy
7:2
15:5
109:57
Zápis o utkání - oficiální
3
11.05.2024 NT 19.05.
11
volný los Tenis Club Mokropsy
0:0
 
 
 
12
CTA Rudná SK TALENT 13 - spolek
5:4
10:9
88:73
Zápis o utkání - oficiální
13
TK Hořovice LTC Slaný
7:2
14:6
110:58
Zápis o utkání - oficiální
14
Tenis DLI Kladno Spartak Hořovice
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
15
TK Stochov RADOST Králův Dvůr
6:3
13:6
106:57
Zápis o utkání - oficiální
4
25.05.2024 NT 02.06.
16
RADOST Králův Dvůr volný los
0:0
 
 
 
17
Spartak Hořovice TK Stochov
0:0
 
 
 
18
LTC Slaný Tenis DLI Kladno
0:0
 
 
 
19
SK TALENT 13 - spolek TK Hořovice
0:0
 
 
 
20
Tenis Club Mokropsy CTA Rudná
0:0
 
 
 
5
01.06.2024 NT 16.06.
21
volný los CTA Rudná
0:0
 
 
 
22
TK Hořovice Tenis Club Mokropsy
0:0
 
 
 
23
Tenis DLI Kladno SK TALENT 13 - spolek
0:0
 
 
 
24
TK Stochov LTC Slaný
0:0
 
 
 
25
RADOST Králův Dvůr Spartak Hořovice
0:0
 
 
 
6
15.06.2024 NT 23.06.
26
Spartak Hořovice volný los
0:0
 
 
 
27
LTC Slaný RADOST Králův Dvůr
0:0
 
 
 
28
SK TALENT 13 - spolek TK Stochov
0:0
 
 
 
29
Tenis Club Mokropsy Tenis DLI Kladno
0:0
 
 
 
30
CTA Rudná TK Hořovice
0:0
 
 
 
7
22.06.2024 NT 29.06.
31
volný los TK Hořovice
0:0
 
 
 
32
Tenis DLI Kladno CTA Rudná
0:0
 
 
 
33
TK Stochov Tenis Club Mokropsy
0:0
 
 
 
34
RADOST Králův Dvůr SK TALENT 13 - spolek
0:0
 
 
 
35
Spartak Hořovice LTC Slaný
0:0
 
 
 
8
18.05.2024 NT 26.05.
36
LTC Slaný volný los
0:0
 
 
 
37
SK TALENT 13 - spolek Spartak Hořovice
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
38
Tenis Club Mokropsy RADOST Králův Dvůr
0:0
 
 
 
39
CTA Rudná TK Stochov
0:0
 
 
 
40
TK Hořovice Tenis DLI Kladno
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
9
08.06.2024 NT 16.06.
41
volný los Tenis DLI Kladno
0:0
 
 
 
42
TK Stochov TK Hořovice
0:0
 
 
 
43
RADOST Králův Dvůr CTA Rudná
0:0
 
 
 
44
Spartak Hořovice Tenis Club Mokropsy
0:0
 
 
 
45
LTC Slaný SK TALENT 13 - spolek
0:0