Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2022

Věková kategorie: starší žactvo

31. 1.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK HAMR, z.s C
Tisknout
3
0
20:7
40:18
275:193
6
2
SK Aritma Praha A
Tisknout
2
1
18:9
38:19
262:185
5
3
TJ Sokol Vysočany A
Tisknout
2
1
17:10
36:21
269:182
5
4
LOB S.A. Bohnice, z.s.
Tisknout
2
0
16:2
32:8
217:102
4
5
LTC Modřany 2005 B
Tisknout
1
2
11:16
25:32
226:241
4
6
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A
Tisknout
1
2
7:20
18:43
192:307
4
7
TK Sokol Horní Počernice,p.s.
Tisknout
0
3
6:21
13:44
144:307
3
8
TC ESO Praha z.s.
Tisknout
0
2
4:14
11:28
122:190
2

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
30.04.2022
1
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A TC ESO Praha z.s.
6:3
12:9
90:84
Zápis o utkání - oficiální
2
LTC Modřany 2005 B LOB S.A. Bohnice, z.s.
2:7
7:14
65:103
Zápis o utkání - oficiální
3
SK Aritma Praha A SK HAMR, z.s C
4:5
9:10
67:78
Zápis o utkání - oficiální
4
TJ Sokol Vysočany A TK Sokol Horní Počernice,p.s.
6:3
14:6
104:52
Zápis o utkání - oficiální
2
07.05.2022
5
TC ESO Praha z.s. TJ Sokol Vysočany A
1:8
2:16
38:100
Zápis o utkání - oficiální
6
TK Sokol Horní Počernice,p.s. SK Aritma Praha A
1:8
3:16
42:103
Zápis o utkání - oficiální
7
SK HAMR, z.s C LTC Modřany 2005 B
7:2
14:4
88:61
Zápis o utkání - oficiální
8
LOB S.A. Bohnice, z.s. Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A
9:0
18:1
114:37
Zápis o utkání - oficiální
3
14.05.2022
9
LOB S.A. Bohnice, z.s. TC ESO Praha z.s.
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
10
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A SK HAMR, z.s C
1:8
5:16
65:109
Zápis o utkání - oficiální
11
LTC Modřany 2005 B TK Sokol Horní Počernice,p.s.
7:2
14:4
100:50
Zápis o utkání - oficiální
12
SK Aritma Praha A TJ Sokol Vysočany A
6:3
13:6
92:65
Zápis o utkání - oficiální
4
28.05.2022
13
TC ESO Praha z.s. SK Aritma Praha A
0:0
 
 
 
14
TJ Sokol Vysočany A LTC Modřany 2005 B
0:0
 
 
 
15
TK Sokol Horní Počernice,p.s. Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A
0:0
 
 
 
16
SK HAMR, z.s C LOB S.A. Bohnice, z.s.
0:0
 
 
 
5
04.06.2022
17
SK HAMR, z.s C TC ESO Praha z.s.
0:0
 
 
 
18
LOB S.A. Bohnice, z.s. TK Sokol Horní Počernice,p.s.
0:0
 
 
 
19
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A TJ Sokol Vysočany A
0:0
 
 
 
20
LTC Modřany 2005 B SK Aritma Praha A
0:0
 
 
 
6
18.06.2022
21
TC ESO Praha z.s. LTC Modřany 2005 B
0:0
 
 
 
22
SK Aritma Praha A Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A
0:0
 
 
 
23
TJ Sokol Vysočany A LOB S.A. Bohnice, z.s.
0:0
 
 
 
24
TK Sokol Horní Počernice,p.s. SK HAMR, z.s C
0:0
 
 
 
7
25.06.2022
25
TK Sokol Horní Počernice,p.s. TC ESO Praha z.s.
0:0
 
 
 
26
SK HAMR, z.s C TJ Sokol Vysočany A
0:0
 
 
 
27
LOB S.A. Bohnice, z.s. SK Aritma Praha A
0:0
 
 
 
28
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A LTC Modřany 2005 B
0:0