Český tenisový svaz

Školení trenérů a rozhodčích ČTS

Datum30. - 30.03.2024
Název:SEMINÁŘ TENIS DĚTEM - ZELENÁ ÚROVEŇ
Druh:trenéři
Místo:TK Sparta Praha
Region:Praha
Další info:9:00 zahájení

9:30-11:45 ZELENÁ úroveň - METODIKA - Mgr. Jana Strnisková

12:00-13:00 oběd (zajistí pořadatel)

13:00-13:30 ZELENÁ úroveň TENIS DĚTEM - Mgr. Ondřej Vaculík

13:30-14:30 ZELENÁ úroveň VÝŽIVA - Mgr. Jan Taussig

14:45-17:15 praxe Alice Riklová, Jana Strnisková

cena: 800,- Kč

POZOR!!!!! Kapacita je omezena na 90 osob.

napište číslo sto dvacet pět

Seznam účastníků

příjmení a jméno
město
stav přihlášky
Ortcykrová Eliška Mladá Boleslav schváleno
Bahnikova Lucie Kostelec nad Orlicí schváleno
Holda Josef Jesenný schváleno
Vojta Emil Čáslav schváleno
Klápa Kryštof Velké Přílepy schváleno
Prokop David Pěnčín schváleno
Křivánek Pavel Praha 2 schváleno
Petržílková Adéla Stará Boleslav schváleno
Tvrdíková Petruše Úvaly schváleno
Fuchs Martin Louny schváleno
Makrlík Petr Sojovice schváleno
Bencová Veronika Praha schváleno
Pořádková Kateřina České Budějovice schváleno
Matulová Veronika Brno schváleno
Janko Antonin Praha 8 schváleno
Kopřivová Nikola Nehvizdy schváleno
Beneš Michal Jesenice u Prahy schváleno
Macek Vojtěch Praha 5 schváleno
Čižková Martina Řičany schváleno
Štýbr Michal Benátky nad Jizerou schváleno
Daněk Oldřich Praha 9 schváleno
Barešová Aneta Praha 9 schváleno
Stoček Jakub Praha - Hloubětín (Praha 14) schváleno
Hála Jaroslav Pašovice schváleno
Trkanová Kateřina Brno schváleno
Matochová TK Břízky Sandra Jablonec nad Nisou schváleno
Křenovská TK Břízky Klára Jablonec nad Nisou schváleno
Vykoukalová TK Břízky Jitka Jablonec nad Nisou schváleno
Tejml TK Břízky Ondřej Jablonec nad Nisou schváleno
Rejman TK Břízky Petr Jablonec nad Nisou schváleno
Šimánek Jiří Litoměřice schváleno
Dorňák David Vizovice schváleno
Lorencová Andrea Jihlava schváleno
Andres Vít Tábor schváleno
HRMA RADKO Dvůr Králové nad Labem schváleno
Machát Petr Cheb schváleno
Smirnovová Diana Brno schváleno
Odvárka Adam Žďár nad Sázavou schváleno
Jaroslav Kulhaj Hanušovice schváleno
Pekárková Nikola Praha 7 schváleno
Pacholek Jakub Brno schváleno
Lásková Leona Praha 7 schváleno
Melicharova Eva Praha schváleno
Dirlbecková Aneta Praha schváleno
Altrichterová Veronika Jihlava schváleno
Šutová Sabina Jihlava schváleno
Smirnovová Diana Brno schváleno
Slavíčková Markéta Praha schváleno
Mudříková Romana Kunice schváleno
Zelený Radek Žďár nad Sázavou schváleno
Lustigová Hana Praha schváleno
Petruželová Markéta Raspenava schváleno
Kabelková Hana Litoměřice schváleno
Kabelka Antonín 41201 schváleno
Hradecký Dan Žiželice schváleno
Vágnerová Veronika Dvur králové schváleno
Černohouzova Pavlína Liberec schváleno
Hrabětová Nikola Benátky nad Jizerou schváleno
Novák Karel Kyjov schváleno
Mazák Dominik Hanušovice schváleno
Russnak Ivan Hanušovice schváleno
Pavlová Kateřina Plzeň schváleno
Kapr Jan Plzeň schváleno
Shchipakina Alexandra Praha schváleno
Proctor Natálie Kamenice schváleno
Kratochvíl Jan Český Brod schváleno
Petrtýl Vojtěch Mladá Boleslav schváleno
Urlich David Ratenice schváleno
Kratochvíl Martin Český Brod schváleno
Kozmová Laura Brno schváleno
Knapp Vlastimil Starý Plzenec schváleno
Vařílek David Náměšť nad Oslavou schváleno
Podráský Zdeněk Benátky nad Jizerou schváleno
Junek Jan Dolní Dobrouč schváleno
Junková Iveta Dolní Dobrouč schváleno
Mottl Michal Řevnice schváleno
Rejlek Jiří Vysoké Mýto schváleno
Tumová Romana Rousínov schváleno
Čopianová Stela Brno schváleno
Baranová Monika Praha 8/ Ďáblice schváleno
Vladyka Jan Plzeň v řízení
Heider Jiří Hradec nad Moravicí v řízení
Kopáčiková Michaela Liberec v řízení
Markovič Pavel Liberec v řízení
Mojš Ondřej Liberec v řízení
Šmerdová Aneta Brno v řízení
Beranová Eliška Dobříš v řízení
Hollerová Jana Plzeň v řízení
Štruncová Martina Plzeň v řízení
Kučera Jakub Hradec Králové v řízení
Chrástek Martin Praha v řízení
Lukášek Daniel Praha v řízení
Kasková Valentýna Praha v řízení
Kučera Jakub Hradec Králové v řízení
Urban Petr Nučice v řízení
Dlouhý Radek Kladno v řízení
Nováková Soňa Brno v řízení
Mašek Jakub Brno v řízení
Veselý František Hradec Králové v řízení
Chaloupka Adam Choceň v řízení
Hlaváčová Kristýna Praha 5 v řízení
Chaloupka Adam Choceň v řízení
Koskuba Jakub Plzeň v řízení