Český tenisový svaz

Školení trenérů a rozhodčích ČTS

Datum05. - 21.04.2024
Název:školení trenérů 3.třídy
Druh:trenéři
Místo:LTC Pardubice
Region:východočeský
Další info:1. část školení 5.-7.4.2024 1. část školení
VŠECNY INFORMACE BUDOU NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH ŠKOLENÍ.
2. část školení 19.-21.4.2024
místo: areál LTC Pardubice, přihlášky pouze přes IS ČTS DO 2.4.2024
později přihlášení nebudou přijati!!!
cena školení: 3600,- Kč + 1600,- Kč poplatek za vystavení licence ČTS
plateby: každému účastníkovi budou do 27.3.2024 zaslány informace o platbě. UHRADIT NEJPOZDĚJI DO 3.4.2024
S sebou: 1x foto pasového formátu, psací potřeby, tenisové vybavení.
Na školení se mohou přihlásit uchazeči, kteří dosáhnou v roce 2024 18 let
a starší.
vedoucí školení: Eva Zálabská, MUDr.Mgr., e-mail: zalabska@centrum.cz
všechny informace ke školení budou k dispozici na webových
stránkách školení www.tenisovytrener9.webnode.cz
Případná změna termínu vyhrazena.

Minimální počet uchazečů o trenérskou licenci - 10. Maximální počet 35uchazečů.

napište číslo tři sta osmdesát čtyři

Seznam účastníků

příjmení a jméno
město
stav přihlášky
Rejšková Adriana Dolní Břežany schváleno
Peřinová Tereza Skuteč schváleno
Matoušková Linda Rychnov nad Kněžnou schváleno
Pořízková Monika Kly schváleno
Středa Štěpán Letohrad schváleno
Pokorný Ondřej Chvaletice schváleno
Pokorný Dominik Chvaletice schváleno
Bolková Sára Anna Červený Kostelec schváleno
Tvrdíková Petruše Úvaly schváleno
Klička Jan Obořiště schváleno
Zajíček Tomáš Náměšť na Hané schváleno
Záleský Matěj Lhota pod Libčany schváleno
Piechula Filip Žďár nad Sázavou schváleno
Kloub Petr Straškov - Vodochody schváleno
Mareš Václav Straškov - Vodochody schváleno
Šimonková Daniela Pardubice schváleno
Štádlerová Beata Jaroměř schváleno
Bradáč Luboš Žiželice nad Cidlinou schváleno
Adam Matěj Chotebor schváleno
Synková Natálie Jihlava schváleno
Bednář Vojtěch Vyškov schváleno
Štens Petr Rokytnice nad Jizerou schváleno
Sejfi Robert Chotěboř schváleno
Štayrová Aneta Nový Bydžov schváleno
Gorecký Lukáš Rosice u Brna schváleno
Málek Erik Chotěboř schváleno
Straka Milan Brno schváleno
Straková Ivana Brno schváleno
Horčička René Chroustovice schváleno
Smuts Daniel Mikulovice schváleno
Čech Michal Pardubice schváleno
Svoboda Lukáš Vysoké Mýto schváleno
Procházková Adéla Vysoká nad Labem schváleno
Kyselová Tereza Roztoky u Jilemnice schváleno
Hartman Jakub Holice schváleno