Český tenisový svaz

Školení trenérů a rozhodčích ČTS

Datum15. - 17.03.2024
Název: Školení trenérů III.třídy
Druh:trenéři
Místo:Zlín
Region:jihomoravský
Další info:Druhá část školení proběhne 23.-24.3.2024. Podrobnější informace obdrží přihlášení účastníci e-mailem. Vedoucí lektor školení Mgr.Jan Macharáček j.macharacek@jmts.cz

napište číslo dvě stě padesát čtyři

Seznam účastníků

příjmení a jméno
město
stav přihlášky
Čopianová Stela Smižany schváleno
Oslzlý Martin Velké Bílovice schváleno
Altrichterová Veronika Jihlava schváleno
Šutová Sabina Dobronín schváleno
Pokorná Nela Bojkovice schváleno
Slováková Kamila Vigantice schváleno
Procházková Anna Holasice schváleno
Hegr Tomáš Staré město schváleno
Prášek Lukáš Staré Město u Uherského Hradiště schváleno
Zourek David Blansko schváleno
Raška Martin Valašské Klobouky schváleno
Lukovský Jakub Zlín schváleno
Neveselá Nicole Mokrá-Horákov schváleno
Drápal Jan Zbýšov schváleno
Zachoval Lukas Žernovník schváleno
Prášek Vojtěch Brno-střed schváleno
Petrik Kristián Poprad schváleno
Magula Martin Breclav schváleno
Míznerová Jana Moravský Krumlov schváleno
Konečný David Lukov schváleno
Stehlík Adam Bučovice schváleno
Pejčevová Jana Brno schváleno
Faltýnek Tomáš Bílá Lhota schváleno
Hanslian Pavel Brno schváleno
Polický Jan Brno schváleno
Konečná Veronika Újezd u Brna schváleno
Kučera Daniel Brno schváleno
Szathmáry Vanesa Brno schváleno
Pospisil Matej Kroměříž schváleno
Zourková Lucie Blansko (okr. Blansko) schváleno
Němec Vojtěch Plumlov schváleno
Berka Dalibor Kroměříž schváleno
Šrotová Linda Mohelnice schváleno
Kilian Darek Brno schváleno
Škutková Adéla Zlín schváleno
Mrkos David Šumperk schváleno
Bednář Vojtěch Vyškov schváleno
Kratochvíl Tomáš Bystrovany schváleno
Juřena Michal Zlín schváleno
Chromcová Adéla Frýdek-Místek schváleno
Marušák Sebastian Bojkovice schváleno
Papaj František Ostrava schváleno
Oleják Ivo Chuchelná schváleno
Holubová Aneta Kroměříž schváleno
Krasová Klára Město Albrechtice schváleno
Gajzurová Emma Vizovice schváleno
Homolka Filip Kroměříž schváleno
Linhart Vladimír Brno schváleno
Žílová Petra Olomouc schváleno