Český tenisový svaz

Školení trenérů a rozhodčích ČTS

Datum24.09. - 02.10.2022
Název:školení trenérů III.třídy
Druh:trenéři
Místo:Praha - Horní Měcholupy
Region:Praha
Další info:Školení proběhne ve sportovním centru Tenis Hostivař, Turínská 1, 10900 Praha 15, kontaktní osoba Mgr.Jana Strnisková - jana.strniskova@cztenis.cz; tel.777922391; termín školení: 24.-25.9. a 1.-2.10.2022
Týden před školením obdrží každý přihlášený zájemce konkrétní informace e-mailem.

napište číslo dvě stě šedesát

Seznam účastníků

příjmení a jméno
město
stav přihlášky
Petrtýl Vojtěch Mladá Boleslav schváleno
Leipnerová Anna Kladno schváleno
Žitník Stanislav Praha 8 - Čimice schváleno
Soukup Daniel Písek schváleno
Vaněk Jiří Čakovičky schváleno
Khek Jakub Praha - Petrovice schváleno
Čechová Kateřina Česká Lípa schváleno
Češpivo Adam Praha schváleno
Sidla Radek Podolanka schváleno
Táborský Matěj Praha-Klánovice schváleno
Augustýn Mikoláš Vestec schváleno
Kuchařová Denisa Ostrava - Krásné Pole schváleno
Potocká Lucie Žďár nad Sázavou schváleno
Chalupová Kateřina Žďár nad Sázavou schváleno
Hájková Klára Praha 10 schváleno
Smirnovová Diana Brno schváleno
Klouček Boleslav Kralupy nad Vltavou schváleno
Výprachtická Barbora Dvůr Králové nad Labem schváleno
Vlčková Gabriela Lány schváleno
Eberl David Týnec nad Sázavou schváleno
Pouš Ivan Praha schváleno
Koc Lukáš Hrubá Skála schváleno
Vystavěl Kristián Praha schváleno
Štefcová Lucie Praha schváleno
Blažková Eva Praha schváleno
Krajtr Jakub Hořesedly schváleno
Šmída Lucas Praha 6 schváleno
Murín Dušan Vladislav schváleno
Janca Robert Nova Ves pod Plesi schváleno
Gombos Artur Praha schváleno
Baloun Matěj Nové Strašecí schváleno
Svoboda Zdenek Zábřeh schváleno
Kratochvíl Jiří Sedlčany schváleno
Hrabánková Kateřina Dlouhá Lhota schváleno
Hromádka Martin Kostelec nad Labem schváleno
Kverek Libor Dolní Bousov schváleno
Švihlík Petr Hoštka schváleno
Chvapil Viktor Horoměřice schváleno
Krob Jan Kostelec nad Labem schváleno
Eška Zdeněk Praha schváleno
Deliš Evelyn Praha 10 schváleno
Kičinko Dávid Praha 6 schváleno
Gygalová Kateřina Nýřany schváleno
Špinar Michal Praha schváleno
Pokorná Natálie Stráž nad Nisou schváleno
Bacíková Lucie Praha schváleno
Mazanec Adam Fulnek v řízení