Český tenisový svaz

Školení trenérů a rozhodčích ČTS

Datum22. - 24.10.2021
Název:Školení trenérů III.třídy
Druh:trenéři
Místo:Zlín
Region:jihomoravský
Další info:Druhá část školení proběhne 6.-7.11.2021. Podrobnější informace obdrží přihlášení účastníci e-mailem. Vedoucí lektor školení Mgr.Jan Macharáček j.macharacek@jmts.cz
KAPACITA ŠKOLENÍ JE NAPLNĚNA, ZÚČASTNIT SE MOHOU POUZE POTVRZENÍ ÚČASTNÍCI

napište číslo dvě stě padesát šest

Seznam účastníků

příjmení a jméno
město
stav přihlášky
Koišová Eva Olomouc schváleno
Hejdová Hana Jihlava schváleno
Arbeitová Markéta Šumperk schváleno
Svobodová Nina Brno schváleno
Filáková Barbora Telnice schváleno
Najman Erik Uherský Brod schváleno
Mikulenková Alice Brno schváleno
Bartoš Šimon Šumice schváleno
Václavíková Petra Karolinka schváleno
Mihlová Monika Uherský Brod schváleno
Skybová Eliška Zlín schváleno
Homola Vilém Olomouc schváleno
Cvingráf Josef Hrušovany nad Jevišovkou schváleno
Škrob Květoslav Božice schváleno
Kovárník Tomáš Hrušovany nad Jevišovkou schváleno
Mikulcová Nela Velý Ořechov schváleno
Novák Lukáš Velký Ořechov schváleno
Grois Oldřich Znojmo schváleno
Goldman Jakub Drásov schváleno
Križan Karol Znojmo schváleno
Prusenovský Adam Fryšták schváleno
Maršík Ondřej Brno schváleno
Chalupová Veronika Kroměříž schváleno
Hůlková Markéta Bakov nad Jizerou schváleno
Sláma Radek Brno schváleno
Svobodný Roman Popice schváleno
Kožnar Roman Brno schváleno
Suchánek Jakub Rohatec schváleno
Alan Matyáš Brno schváleno
Tichá Miluše Brno schváleno
Drábek Jan Brno-venkov schváleno
Kovařík David Hutisko-Solanec schváleno
Kynčl Josef Olomouc schváleno
Ostravský Jiří Zlín schváleno
Mezlík Tomáš Brno schváleno
Hojgr Milan Dubicko schváleno
Dokoupil Přemysl Frenštát pod Radhoštěm schváleno
Rychtář Hans Nové Město na Moravě schváleno
Rambousek Jan Šlapanice schváleno
Burda Tomáš Zlín - Štípa schváleno
Kocí Kateřina Brno schváleno
Ohnoutková Tereza Brno schváleno
Vyhnalík Miroslav Kunštát v řízení
Bystřický Martin Hodonín v řízení
Jeleček Tomáš Zlín v řízení
Frýdlová Hana Kroměříž v řízení
Tomečková Gabriela Kroměříž v řízení
Drdlíčková Hana Říčany u Brna v řízení
Nešpor Filip Brno v řízení
Bartoněk Jonáš Brno v řízení
Koval Tomas Frýdek-Místek v řízení
Trlifaj Robin Zlín v řízení