Český tenisový svaz

Školení trenérů a rozhodčích ČTS

Datum21. - 22.11.2021
Název:Školení rozhodčích licence B a Kadet
Druh:rozhodčí
Místo:TKK, Mezi Sklady107/3, Praha 4
Region:Praha
Další info:VZHLEDEM K MALÉMU POČTU PŘIHLÁÍŠENÝCH A SOUČANÉ PANDEMICKÉ SITUACI JE ŠKOLENÍ PŘESUNUTO NA JINÝ TERMÍN, KTERÝ BUDE VČAS OZNÁMEN.
OMLOUVÁME SE.
Školení licence B (pro starší 18 let)
Školení licence KADET (pro mladší 18 let)
Školení se uskuteční v případě, že se přihlásí více jak osm uchazečů.
V případě, že budou nadále platit pravidla pro karanténu, bude školení probíhat distančně - všichni účastníci obdrží včas informace o způsobu.
Školitelé: Jan Carboch, Ivan Vyvadil
Cena:
Licence B 1000,- Kč,
Licence Kadet 500,- Kč
+ registrační poplatek ČTS 400,- Kč

Místo konání: TKK Mezi Sklady, Praha 4
Doprava
MHD 170 stanice Na Vrstevnici, odtud 5 minut pěšky
Časový rozpis:
zahájení vždy v 9,30 hod
Kadet končí v sobotu odpoledne testem,
školení B v neděli okolo 15 hod testy

Obsah školení:
1. Pravidla tenisu
2. Soutěžní řád ČTS
3. Řízení turnajů jednotlivců, losování
4. Řízení utkání družstev, zápis o utkání
5. Práce hlavního rozhodčího v zápase, skórkarta
6. Závěrečné testy
Nepovinná část:
Praktická zkouška na umpire během některého z turnajů v zimní sezóně
Před zahájením školení si, prosím, opatřete a prostudujte studijní materiály
• Pravidla tenisu
• Soutěžní řád ČTS
Jsou k dispozici ke stažení z internetových stránek
http://www.cztenis.cz, resp., některé přílohy jsou na http://www.rozhodci.cztenis.cz

Přihlášky se přijímají do 14. 11. 20. Účastníci budou po tomto datu kontaktováni přes mail.
Možno po dohodě zajistit stravování v místě konání školení (menu 105,- Kč)

napište číslo osm set devadesát devět

Seznam účastníků

příjmení a jméno
město
stav přihlášky
Kupka Robert Rakovník v řízení
Ngo Hoang Long Kralupy nad Vltavou v řízení
Dobrenka Kateryna Praha 6 v řízení
Broz Jan Praha 10 v řízení
Hlaváčová Kristýna Praha 5 v řízení
Kábelová Zuzana Praha 10 v řízení
Mišák Ondřej Chožov v řízení
Švábová Aneta Veltrusy v řízení
Daněk Oldřich Praha 9 v řízení
Brendl Pavel Praha v řízení
Brendl Pavel Praha v řízení
Brendl Pavel Praha v řízení
Hablovič Marek Olomouc v řízení
Havránek Šimon Praha 10 v řízení
Vítová Viktorie Meziboří v řízení
Vrňák Lukáš Praha v řízení
Neužil Tomáš Praha v řízení
Škerlová Aneta Třebíč 1 v řízení
Kyselka David Praha v řízení
Čápová Kateřina Chomutov v řízení
Čermák Pavel Litoměřice v řízení