Český tenisový svaz

Přestupy pro sezónu 2022

Jméno hráčeDatum narozeníPůvodní klubNový klubDatum realizace přestupu
Abraham Oliver 19.08.2007 LTK Liberec Start Liberec 12.11.2021
Adámek Matouš 08.04.2008 TK Choceň TK Ústí n. Orlicí 03.11.2021
Bartoš Adrian 13.08.2006 Tenisový klub Studénka z.s. VSK VŠB-TU Ostrava 08.11.2021
Bendová Emílie 06.04.2007 Tenisklub Cheb TK Sokolov 15.11.2021
Benetková Jessica 13.03.2009 I.ČLTK Praha Pliskova Tennis Academy, z.s. 03.11.2021
Beran Zdeněk 22.06.2011 Sparta Kutná Hora TK PTA Kolín 02.11.2021
Beranová Emma 06.06.2010 TK Bohutín, z.s. TC VITALITY Březnice 05.11.2021
Bicencová Anna 16.02.2008 TK Lokomotiva Plzeň z.s. TK Slavia Plzeň 29.11.2021
Bohun Vojtěch 08.04.2011 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TK Znojmo 30.11.2021
Brožová Amélie 04.07.2006 BLTC Brno SK Tenis Tišnov 10.11.2021
Cajthamlová Eliška 08.05.2009 TK Lokomotiva Plzeň z.s. TK Slavia Plzeň 12.11.2021
Cenklová Adriana 11.02.2010 TK Sparta Praha TJ Břevnov 01.12.2021
Ceplechová Nela 11.11.2011 TK Vodní stavby Plzeň TK Škoda Plzeň z.s. 02.11.2021
Cienciala Jan 09.01.2004 SK Vitality Slezsko o.s. TC Třinec 18.11.2021
Coxon Ben 06.10.2011 TK LTC Děčín TK AGROFERT Prostějov 12.11.2021
Černohorská Nelly 25.06.2009 TK Bohutín, z.s. Lokomotiva Zdice 30.11.2021
Drábek Jan 18.12.2011 LTC Sušice TK Slavia Plzeň 01.11.2021
Dufková Viktorie 09.07.2010 Family Tennis Ostrava TJ TO Sokol Stará Bělá 03.11.2021
Dušková Darina 14.10.2010 LTC Modřany 2005 I.ČLTK Praha 03.11.2021
Farajpourová Aileen 16.07.2008 I.ČLTK Praha Pliskova Tennis Academy, z.s. 05.11.2021
Farajpourova Aináz 17.07.2011 I.ČLTK Praha Pliskova Tennis Academy, z.s. 05.11.2021
Felux Charlotte 05.10.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí TK Na Dolině o.s. 11.11.2021
Fidler Tomáš 03.07.2008 SK HAMR, z.s. Lokomotiva Praha 18.11.2021
Filipi Dominika 25.10.2010 TC BORS CLUB SK Tenis Tišnov 10.11.2021
Flekalová Lucie 21.06.2011 TK Sparta Praha Lokomotiva Praha 18.11.2021
Formanová Klára 06.03.1994 TJ Spoje Praha TO SK Mělník 23.11.2021
Fortelková Karolína 22.04.2008 1. Vestecká sportovní o.s. TCD Donovalská 23.11.2021
Gedeon Petr 06.04.2002 TK Milo Olomouc Tenisový klub Šternberk, z.s. 04.11.2021
Gestinger Adam 09.05.2003 ITS Tennis Club, z.s. I.ČLTK Praha 29.11.2021
Gladovič Maksim 15.03.2009 LTC Houštka TJ Spoje Praha 02.11.2021
Grecová Gabriela 08.11.2011 TK Bystřice n.Pernštejnem TJ Žďár nad Sázavou 09.11.2021
Grecová Tereza 14.07.2009 TK Bystřice n.Pernštejnem TJ Žďár nad Sázavou 09.11.2021
Hampl Viktor 04.10.2011 Pála Vízner Tennis z.s. TK Sparta Praha 08.11.2021
Hanke Magdalena 04.07.2006 Lokomotiva Nymburk LTC Houštka 02.11.2021
Havlíková Viktorie 08.11.2010 Lokomotiva Zdice TK Kročehlavy 02.11.2021
Hegr Filip 10.03.2007 SK Uherský Brod TJ Sokol Uherský Brod 10.11.2021
Hlinka Petr 16.01.1994 Start České Budějovice TK Vimperk 10.11.2021
Hodková Eliška 26.11.2009 TK Lysá n.L. LTC Mladá Boleslav z.s. 10.11.2021
Holmanová Karolína 03.12.2010 Family Tennis Ostrava TJ TO Sokol Stará Bělá 03.11.2021
Holubová Eliška 12.09.2010 SK Aritma Praha TJ Lokomotiva Veselí n.L. 02.11.2021
Hron Lukáš 13.03.2011 LTC Modřany 2005 I.ČLTK Praha 04.11.2021
Hronová Kateřina 23.10.2007 LTC Modřany 2005 Tempo Praha 09.11.2021
Hrubá Tereza 19.07.2006 Tenis & Padel klub Písečná, z.s. TJ Sokol Vysočany 01.12.2021
Javůrek Adam 25.06.1986 LTC Kolín TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. 11.11.2021
Ježková Lucie 21.06.2008 LTC České Budějovice,z.s. TJ Lokomotiva Veselí n.L. 12.11.2021
Ježková Stela 04.10.2006 TK Hlinsko TC Chrudim z.s. 01.11.2021
Jusková Ema 13.06.2009 SK HAMR, z.s. TK Sokol Horní Počernice,p.s. 09.11.2021
Klarová Eliška 06.09.2010 SK Meteor Praha TK Čelákovice 02.11.2021
Knoll Sebastian 22.10.2010 Pliskova Tennis Academy, z.s. TENIS-CENTRUM DTJ HK 03.11.2021
Kobzová Tereza 20.02.2007 SK Zlín-Mladcová TJ Zbrojovka Vsetín 18.11.2021
Konvičková Eliška 07.05.2007 Beskydský tenisový klub TK Na Dolině o.s. 02.11.2021
Korolenko Kirill 20.06.2008 TK Kročehlavy LTC Modřany 2005 04.11.2021
Koubová Karolína 01.01.2006 TK Sokol Horní Počernice,p.s. TK Škoda Plzeň z.s. 05.11.2021
Koubovský Petr 29.10.1976 SK Satalice TJ Slavia Radonice 29.11.2021
Koubovský Petr 03.07.2003 SK Satalice TJ Slavia Radonice 29.11.2021
Kovařík Dominik 04.02.2010 SK Aritma Praha TK Sparta Praha 15.11.2021
Kremserová Justýna 03.12.2008 SK JC Sport Opava TK Dolní Benešov 01.12.2021
Krňávek Daniel 02.03.2011 ŽLTC Brno TC Brno. 10.11.2021
Krňávek David 07.10.2006 ŽLTC Brno TC Brno. 10.11.2021
Krýslová Vendula 05.12.2002 TK Slavia Plzeň TK Škoda Plzeň z.s. 29.11.2021
Křivanec Jakub 10.11.2008 Dioss Nýřany TK Škoda Plzeň z.s. 16.11.2021
Křivanec Lukáš 15.06.2010 Dioss Nýřany TK Škoda Plzeň z.s. 16.11.2021
Křížek Matěj 31.10.2003 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu Severočeská tenisová o.s. 10.11.2021
Kubíček Martin 11.07.2010 Tenis Akademie Bálek, z.s. Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. 08.11.2021
Kufa Robert 28.08.1987 LTC Svoboda Praha SK HAMR, z.s. 05.11.2021
Kupka Kryštof 26.08.2007 TK Český Krumlov Sokol TK Kaplice 05.11.2021
Linhart Martin 30.05.1971 TO TJ Svitavy TK Ústí n. Orlicí 01.12.2021
Liška Šimon 01.10.2007 TK Choceň LTC Vysoké Mýto 22.11.2021
Málková Anna Marie 14.03.2009 TK Lomnice n.Pop. Lokomotiva Trutnov 25.11.2021
Maňák Daniel 03.08.2010 SK Zlín-Mladcová TJ Zbrojovka Vsetín 18.11.2021
Matoušková Tereza 14.01.2010 Tenis Cibulka TK Kročehlavy 15.11.2021
Matoušková Tereza 11.04.2001 Nespin, z.s. TK Kvasiny 29.11.2021
Mikeš Jakub 22.08.2009 TK Chomutov TK Horní Měcholupy 26.11.2021
Mikeš Martin 22.09.2011 TK AGROFERT Prostějov TC-MJ TENIS Líšeň 22.11.2021
Mikeš Roman 05.06.1970 SKT Planá n.Luž. Jiskra Bechyně 15.11.2021
Nedvídek Jan 03.01.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s. VSK VŠB-TU Ostrava 09.11.2021
Nejedlá Tereza 20.09.2005 TJ Lokomotiva Veselí n.L. LTC České Budějovice,z.s. 11.11.2021
Nejedlý Oskar 02.06.2011 Sportclub Řevnice, z.s. TJ Břevnov 02.12.2021
Němčanská Adriana 12.01.2010 TK TILIA Brno TC Brno. 05.11.2021
Nermuťová Melisa 21.04.2010 TENIS-CENTRUM DTJ HK TK Ústí n. Orlicí 24.11.2021
NIKIŤUK NIKOL 19.12.2009 TCD Donovalská SK HAMR, z.s. 04.11.2021
Novotná Kateřina 07.02.2008 LTC Mladá Boleslav z.s. Tenisový klub Benátky nad Jizerou 16.11.2021
Odehnalová Nela 19.07.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK SK HIT Hradec Králové z.s. 09.11.2021
Orálek Max 16.04.2010 TC Classic Brno ŽLTC Brno 12.11.2021
Orlita Josef Sebastian 11.08.2010 TJ Zbrojovka Vsetín TK Zlín 05.11.2021
Otta Jakub 29.07.2008 TK Lomnice n.Pop. Start Liberec 05.11.2021
Palečková Tereza 03.04.2009 TK Kročehlavy TO Dukla Praha 05.11.2021
Papajík Jakub 10.12.2009 TK SC OSTRAVA Pašťa tenis, z.s. 08.11.2021
Pěchovič Petr 02.02.1983 Spolek pro podporu rekreačního sportu a rodinných volnočasových aktivit z.s. I.ČLTK Praha 10.11.2021
Petráš Michal 22.01.2006 Open Tennis Club LTC Slovan Kladno 23.11.2021
Petrášová Barbora 30.06.2008 Open Tennis Club LTC Slovan Kladno 23.11.2021
Petřina Tobiáš 16.02.2011 LTC Svoboda Praha TK Ruzyně Praha 15.11.2021
Pilný Patrik 21.12.2008 TK Pernštýn 1897 Pardubice TO TJ Tesla Pardubice 29.11.2021
Pituchová Vendula 01.03.2011 TC Třinec SK Vitality Slezsko o.s. 12.11.2021
Plessl Miroslav 19.12.1972 TJ Astra Zahradní Město TC ESO Praha z.s. 29.11.2021
Ploskuňáková Lucie 19.02.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK AGROFERT Prostějov 25.11.2021
Pluhařová Terezie 07.08.2002 TK AGROFERT Prostějov LTC Modřany 2005 11.11.2021
Pňovská Anna 24.08.2008 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. Tenisový klub Benátky nad Jizerou 15.11.2021
Pňovská Julie 03.10.2011 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. Tenisový klub Benátky nad Jizerou 15.11.2021
Polanská Tereza 10.01.1998 TK Škoda Plzeň z.s. TK Slavia Plzeň 15.11.2021
Procházková Eliška 04.08.2007 Tenis Dobříš LTC Kolín 02.11.2021
Prokeš Bedřich 28.06.2006 TC Brno. Start Brno 18.11.2021
Průšková Viktorie 21.11.2008 TK Pernštýn 1897 Pardubice TO TJ Tesla Pardubice 16.11.2021
Přádný Jaroslav 15.01.1970 KAPITOL Tenis TK Kročehlavy 04.11.2021
Přikrylová Kateřina 28.08.2010 I.ČLTK Praha TK AGROFERT Prostějov 18.11.2021
Rapánová Helena 19.12.2011 TK Lomnice n.Pop. Lokomotiva Trutnov 25.11.2021
Reifová Justýna 12.02.2011 TJ Sokol Dobřichovice LTC Modřany 2005 11.11.2021
Reitmaierová Stela 01.01.2008 TK Kročehlavy TK Tenisek Buštěhrad 02.11.2021
Růžičková Tereza 23.01.2008 TK EZE Olomouc z.s. TK PRECHEZA Přerov o.s. 08.11.2021
Řezáčová Štěpánka 31.08.2009 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. TC Dvůr Králové, z.s. 08.11.2021
Schamberger Sebastian 02.11.2012 ŽLTC Brno TC-MJ TENIS Líšeň 26.11.2021
Sirová Eliška 13.03.2010 I.ČLTK Praha Pliskova Tennis Academy, z.s. 19.11.2021
Sirový Šimon 28.11.2011 I.ČLTK Praha Pliskova Tennis Academy, z.s. 19.11.2021
Slezáková Lucie 07.09.2010 SK Uherský Brod TENIS SLOVÁCKO z.s. 08.11.2021
Slintáková Helena 10.07.2007 TREND SPORT, z.s. TK Milo Olomouc 25.11.2021
Snášilová Nikola 10.06.2008 TO TJ Svitavy TK Ústí n. Orlicí 08.11.2021
Sokolová Marie 18.06.2005 Sokol Lanžhot TC BORS CLUB 25.11.2021
Stibůrek Filip 13.04.2006 SK OAZA Praha TK Benešov 22.11.2021
Stibůrková Lucie 26.04.2009 SK OAZA Praha TK Benešov 22.11.2021
Stolín Jan 10.11.2001 SK HAMR, z.s. Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. 08.11.2021
Strausswald Matyas 24.10.2007 TK Lokomotiva Plzeň z.s. TK Slavia Plzeň 29.11.2021
Studený Václav 11.10.2008 SHARK Brno Tenisový klub Tesla Brno 16.11.2021
Šelemberk Richard 16.06.2008 LTC Mladá Boleslav z.s. TENNIS CENTRE Kosmonosy 24.11.2021
Špiller Adam 15.08.2011 TK Oáza Říčany Wilson tenis centrum z.s. 01.12.2021
Špitová Michaela 08.04.2007 CLTC Olomouc,z.s. Pašťa tenis, z.s. 12.11.2021
Špitová Monika 08.04.2009 CLTC Olomouc,z.s. Pašťa tenis, z.s. 12.11.2021
Štaubert Pavel 11.01.1996 SK HAMR, z.s. TJ Spoje Praha 05.11.2021
Štěpánek Antonín 15.04.1999 I.ČLTK Praha SK HAMR, z.s. 30.11.2021
Švejcar Antonín 09.11.2010 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. Tenis Semice a.s. 02.12.2021
Švejcarová Marie 14.05.2008 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. Tenis Semice a.s. 02.12.2021
Tikalová Žaneta 01.10.2007 SK Aritma Praha TJ Radlice 09.11.2021
Valenta Šimon 09.07.2009 Lokomotiva Beroun Open Tennis Club 02.12.2021
van Neck Marleen 06.12.2010 TK Zlín SK HAMR, z.s. 01.11.2021
Vavřík Roman 20.12.2001 TK Škoda Plzeň z.s. TK Lokomotiva Plzeň z.s. 12.11.2021
Vik Robin 05.02.1980 TC Jičín SK HIT Hradec Králové z.s. 25.11.2021
Vilím Jakub 08.12.1997 Lokomotiva Beroun Spartak Hořovice 10.11.2021
Vobořilová Klára 11.06.2008 1. Vestecká sportovní o.s. TGC Kunratice 18.11.2021
Záhumenská Viktorie 19.05.2010 JUNIOR CENTRUM Krnov TK Opava 15.11.2021
Zajac Jakub 23.02.2008 I.NTC Olomouc TK Milo Olomouc 02.11.2021
Zíta Tomáš 26.06.2008 TK Lysá n.L. LTC Houštka 02.11.2021
Zrubková Klára 26.04.2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek TK Na Dolině o.s. 04.11.2021
Žitko Radim 08.12.1978 TK Škoda Plzeň z.s. TK Slavia Plzeň 22.11.2021