Datum narození: | 08.04.1989 |
Platnost reg. do: | 07.04.2025 |
Klub: | I.NTC Olomouc |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2000 | TK AGROFERT Prostějov | 856 (4) | |||
2001 | TK AGROFERT Prostějov | 282 (12) | |||
2002 | TK AGROFERT Prostějov | 168 (1) | 764 (4) |
||
2003 | TK AGROFERT Prostějov | 416 (6) |
|||
2004 | TK AGROFERT Prostějov | 106 (1) |
579 (4) | ||
2005 | TK AGROFERT Prostějov | 294 (9) | |||
2006 | TK AGROFERT Prostějov | 95 (20) | |||
2007 | TK AGROFERT Prostějov | 56 (25) | 541 (6) | ||
2008 | TK AGROFERT Prostějov | 34 (1) | 540 (9) | ||
2009 | TK AGROFERT Prostějov | 135 (20) | |||
2010 | TK AGROFERT Prostějov | 103 (25) | |||
2011 | TK AGROFERT Prostějov | 98 (25) | |||
2012 | TK AGROFERT Prostějov | 79 (30) | |||
2013 | TK AGROFERT Prostějov | 245 (12) | |||
2014 | TK AGROFERT Prostějov | 199 (12) | |||
2015 | TK AGROFERT Prostějov | 114 (15) | |||
2016 | TK AGROFERT Prostějov | 642 (4) | |||
2018 | TK AGROFERT Prostějov | 639 (4) | |||
2019 | TK AGROFERT Prostějov | 695 (4) | |||
2020 | TK Milo Olomouc | 578 (4) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | Oblastní přebor 'B' 27.04.2024, I.NTC Olomouc - TK Kopřivnice,z.s. B |
1 |
2. | Oblastní přebor 'B' 25.05.2024, I.NTC Olomouc - TJ Zbrojovka Vsetín B |
3 |
Družstva celkem (2hra) | 4 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 7 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 7 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | Oblastní přebor 'B' 27.04.2024, I.NTC Olomouc - TK Kopřivnice,z.s. B |
1 |
2. | Oblastní přebor 'B' 25.05.2024, I.NTC Olomouc - TJ Zbrojovka Vsetín B |
2 |
Družstva celkem (4hra) | 3 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 7 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 7 |
27.04.2024, Oblastní přebor 'B' I.NTC Olomouc - TK Kopřivnice,z.s. B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Perůtka Jan | - | Miler Tomáš | 6:0, 6:0 |
získané body: 1 b. |
27.04.2024, Oblastní přebor 'B' I.NTC Olomouc - TK Kopřivnice,z.s. B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Perůtka, Hrabal | - | Miler, Michenka | 6:1, 6:2 |
získané body: 1 b. |
25.05.2024, Oblastní přebor 'B' I.NTC Olomouc - TJ Zbrojovka Vsetín B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Perůtka Jan | - | Martinák Vlastimil | 7:5, 6:0 |
získané body: 3 b. |
25.05.2024, Oblastní přebor 'B' I.NTC Olomouc - TJ Zbrojovka Vsetín B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Perůtka, Svoboda | - | Martinák, Jarošek | 6:3, 6:4 |
získané body: 2 b. |