Datum narození: | 15.04.1959 |
Platnost reg. do: | 02.04.2025 |
Klub: | TJ Bystrc z.s. |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2010 | Univerzita Brno | 1804 (3) | |||
2011 | Univerzita Brno | 1920 (3) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | IV.TŔÍDA sk.BA 27.4.2024, TJ Bystrc z.s. - SK Jundrov Brno B |
1 |
2. | IV.TŔÍDA sk.BA 4.5.2024, TJ Sokol Rudice, z.s. - TJ Bystrc z.s. |
0 |
3. | IV.TŔÍDA sk.BA 11.5.2024, TK Bystřice n.Pernštejnem - TJ Bystrc z.s. |
1 |
4. | IV.TŔÍDA sk.BA 15.6.2024, TJ Bystrc z.s. - TK Kunštát C |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 2 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 2 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 2 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | IV.TŔÍDA sk.BA 27.4.2024, TJ Bystrc z.s. - SK Jundrov Brno B |
0 |
2. | IV.TŔÍDA sk.BA 4.5.2024, TJ Sokol Rudice, z.s. - TJ Bystrc z.s. |
0 |
3. | IV.TŔÍDA sk.BA 11.5.2024, TK Bystřice n.Pernštejnem - TJ Bystrc z.s. |
0 |
4. | IV.TŔÍDA sk.BA 15.6.2024, TJ Bystrc z.s. - TK Kunštát C |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 2 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 2 |
27.4.2024, IV.TŔÍDA sk.BA TJ Bystrc z.s. - SK Jundrov Brno B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Procházka Jaroslav | - | Roch Eduard | 6:4, 6:4 |
získané body: 1 b. |
27.4.2024, IV.TŔÍDA sk.BA TJ Bystrc z.s. - SK Jundrov Brno B | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
4.5.2024, IV.TŔÍDA sk.BA TJ Sokol Rudice, z.s. - TJ Bystrc z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Mencler Jan | - | Procházka Jaroslav | 6:3, 6:1 |
získané body: 0 b. |
4.5.2024, IV.TŔÍDA sk.BA TJ Sokol Rudice, z.s. - TJ Bystrc z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Kubeš, Mencler | - | Procházka, Suchanec | 6:3, 6:0 |
získané body: 0 b. |
11.5.2024, IV.TŔÍDA sk.BA TK Bystřice n.Pernštejnem - TJ Bystrc z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Novák Lukáš | - | Procházka Jaroslav | 2:6, 1:6 |
získané body: 1 b. |
11.5.2024, IV.TŔÍDA sk.BA TK Bystřice n.Pernštejnem - TJ Bystrc z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Jaik Meillon, Liška | - | Ryška, Procházka | 6:2, 7:5 |
získané body: 0 b. |
15.6.2024, IV.TŔÍDA sk.BA TJ Bystrc z.s. - TK Kunštát C | ||||
---|---|---|---|---|
team | Procházka Jaroslav | - | Sojka Petr | 2:6, 4:6 |
získané body: 0 b. |
15.6.2024, IV.TŔÍDA sk.BA TJ Bystrc z.s. - TK Kunštát C | ||||
---|---|---|---|---|
team | Suchanec, Procházka | - | , | scr. |
získané body: 0 b. |