Datum narození: | 29.11.1964 |
Platnost reg. do: | 13.04.2025 |
Klub: | Sokol V.Popovice |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
Tabulka neobsahuje žádné záznamy |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 18 - IV. třída F 27.04.2024 NT 01.05., Tenisový oddíl Junior - Sokol Velké Popovice |
1 |
2. | 18 - IV. třída F 25.05.2024 NT 02.06., Sokol Velké Popovice - SPORTTENIS Poříčí B |
1 |
3. | 18 - IV. třída F 04.05.2024 NT 12.05., Sokol Velké Popovice - TK Týnec nad Sáz. C |
1 |
4. | 18 - IV. třída F 01.06.2024 NT 16.06., TK Týnec nad Sáz. B - Sokol Velké Popovice |
0 |
5. | 18 - IV. třída F 11.05.2024 NT 19.05., TJ Sokol Strančice - Sokol Velké Popovice |
1 |
Družstva celkem (2hra) | 4 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 8 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 8 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 18 - IV. třída F 27.04.2024 NT 01.05., Tenisový oddíl Junior - Sokol Velké Popovice |
1 |
2. | 18 - IV. třída F 25.05.2024 NT 02.06., Sokol Velké Popovice - SPORTTENIS Poříčí B |
1 |
3. | 18 - IV. třída F 04.05.2024 NT 12.05., Sokol Velké Popovice - TK Týnec nad Sáz. C |
0 |
4. | 18 - IV. třída F 01.06.2024 NT 16.06., TK Týnec nad Sáz. B - Sokol Velké Popovice |
1 |
5. | 18 - IV. třída F 11.05.2024 NT 19.05., TJ Sokol Strančice - Sokol Velké Popovice |
1 |
Družstva celkem (4hra) | 4 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 8 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 8 |
27.04.2024 NT 01.05., 18 - IV. třída F Tenisový oddíl Junior - Sokol Velké Popovice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Švarc Jiří | - | Bubeník Ladislav | 1:6, 3:6 |
získané body: 1 b. |
27.04.2024 NT 01.05., 18 - IV. třída F Tenisový oddíl Junior - Sokol Velké Popovice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Švarc, Stibůrek | - | Bubeník, Tabášek | 1:6, 0:6 |
získané body: 1 b. |
25.05.2024 NT 02.06., 18 - IV. třída F Sokol Velké Popovice - SPORTTENIS Poříčí B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Bubeník Ladislav | - | Granát Jiří | 4:6, 6:3, 6:4 |
získané body: 1 b. |
25.05.2024 NT 02.06., 18 - IV. třída F Sokol Velké Popovice - SPORTTENIS Poříčí B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Bubeník, Tabášek | - | Weidenborner, Winkler | 6:1, 6:2 |
získané body: 1 b. |
04.05.2024 NT 12.05., 18 - IV. třída F Sokol Velké Popovice - TK Týnec nad Sáz. C | ||||
---|---|---|---|---|
team | Bubeník Ladislav | - | Plachta Martin | 6:0, 6:0 |
získané body: 1 b. |
04.05.2024 NT 12.05., 18 - IV. třída F Sokol Velké Popovice - TK Týnec nad Sáz. C | ||||
---|---|---|---|---|
team | Bubeník, Mařík | - | Padevět, Plachta | 1:6, 4:6 |
získané body: 0 b. |
01.06.2024 NT 16.06., 18 - IV. třída F TK Týnec nad Sáz. B - Sokol Velké Popovice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Kofol Jan | - | Bubeník Ladislav | 6:4, 6:2 |
získané body: 0 b. |
01.06.2024 NT 16.06., 18 - IV. třída F TK Týnec nad Sáz. B - Sokol Velké Popovice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Hruška, Cyrány | - | Mařík, Bubeník | 2:6, 1:6 |
získané body: 1 b. |
11.05.2024 NT 19.05., 18 - IV. třída F TJ Sokol Strančice - Sokol Velké Popovice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Dressler Vojtěch | - | Bubeník Ladislav | 4:6, 0:6 |
získané body: 1 b. |
11.05.2024 NT 19.05., 18 - IV. třída F TJ Sokol Strančice - Sokol Velké Popovice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Hupcej, Dressler | - | Bubeník, Tabášek | 5:7, 4:6 |
získané body: 1 b. |