Datum narození: | 15.05.1988 |
Platnost reg. do: | 01.02.2025 |
Klub: | TJ Sokol Dolany, z.s. |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2001 | TJ Kralupy | 281 (1) | 673 (3) |
||
2002 | TJ Kaučuk Kralupy | 240 (6) |
|||
2003 | TJ Kaučuk Kralupy | 192 (1) |
401 (4) | ||
2004 | TJ Kaučuk Kralupy | 682 (3) | |||
2005 | TJ Kaučuk Kralupy | 688 (3) | |||
2023-Z | TJ Sokol Dolany, z.s. | 642 (3) | |||
2023-L | TJ Sokol Dolany, z.s. | 666 (3) | |||
2024-Z | TJ Sokol Dolany, z.s. | 843 (3) | |||
2024-L | TJ Sokol Dolany, z.s. | 875 (3) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 13 - IV. třída A 27.04.2024 NT 01.05., LTC Slaný - TJ Sokol Dolany, z.s. |
3 |
2. | 13 - IV. třída A 25.05.2024 NT 02.06., TJ Sokol Dolany, z.s. - TK Botanika Bezděkov-Unhošť |
3 |
3. | 13 - IV. třída A 11.05.2024 NT 19.05., TO SK Mělník C - TJ Sokol Dolany, z.s. |
0 |
4. | 13 - IV. třída A 15.06.2024 NT 23.06., TJ Sokol Dolany, z.s. - LTC Rakovník B |
1 |
5. | 13 - IV. třída A 22.06.2024 NT 29.06., TJ Sokol Hostivice B - TJ Sokol Dolany, z.s. |
1 |
Družstva celkem (2hra) | 8 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 12 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 12 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 13 - IV. třída A 27.04.2024 NT 01.05., LTC Slaný - TJ Sokol Dolany, z.s. |
3 |
2. | 13 - IV. třída A 25.05.2024 NT 02.06., TJ Sokol Dolany, z.s. - TK Botanika Bezděkov-Unhošť |
0 |
3. | 13 - IV. třída A 11.05.2024 NT 19.05., TO SK Mělník C - TJ Sokol Dolany, z.s. |
0 |
4. | 13 - IV. třída A 15.06.2024 NT 23.06., TJ Sokol Dolany, z.s. - LTC Rakovník B |
0 |
5. | 13 - IV. třída A 22.06.2024 NT 29.06., TJ Sokol Hostivice B - TJ Sokol Dolany, z.s. |
1 |
Družstva celkem (4hra) | 4 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 12 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 12 |
27.04.2024 NT 01.05., 13 - IV. třída A LTC Slaný - TJ Sokol Dolany, z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Tůmová Anna | - | Zimová Zuzana | 3:6, 3:6 |
získané body: 3 b. |
27.04.2024 NT 01.05., 13 - IV. třída A LTC Slaný - TJ Sokol Dolany, z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Tůmová, Filipová | - | Zimová, Boháčová | 2:6, 7:5, 0:1 |
získané body: 3 b. |
25.05.2024 NT 02.06., 13 - IV. třída A TJ Sokol Dolany, z.s. - TK Botanika Bezděkov-Unhošť | ||||
---|---|---|---|---|
team | Zimová Zuzana | - | Píšová Kamila | 6:3, 6:4 |
získané body: 3 b. |
25.05.2024 NT 02.06., 13 - IV. třída A TJ Sokol Dolany, z.s. - TK Botanika Bezděkov-Unhošť | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
11.05.2024 NT 19.05., 13 - IV. třída A TO SK Mělník C - TJ Sokol Dolany, z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Kaňková Natálie | - | Zimová Zuzana | 4:6, 6:4, 6:3 |
získané body: 0 b. |
11.05.2024 NT 19.05., 13 - IV. třída A TO SK Mělník C - TJ Sokol Dolany, z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
15.06.2024 NT 23.06., 13 - IV. třída A TJ Sokol Dolany, z.s. - LTC Rakovník B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Zimová Zuzana | - | Šváchová Emma | 6:3, 6:2 |
získané body: 1 b. |
15.06.2024 NT 23.06., 13 - IV. třída A TJ Sokol Dolany, z.s. - LTC Rakovník B | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
22.06.2024 NT 29.06., 13 - IV. třída A TJ Sokol Hostivice B - TJ Sokol Dolany, z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Shrbená Tereza | - | Zimová Zuzana | 7:6, 3:6, 3:6 |
získané body: 1 b. |
22.06.2024 NT 29.06., 13 - IV. třída A TJ Sokol Hostivice B - TJ Sokol Dolany, z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Shrbená, Miketová | - | Zimová, Zelenka | 6:4, 5:7, 0:1 |
získané body: 1 b. |