Český tenisový svaz

Horák Tadeaš

Datum narození:
21.10.2012
Platnost reg. do:
17.04.2025
Klub:
RADOST Králův Dvůr
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
27 - III. třída C
12.05.2024 NT 25.05., RADOST Králův Dvůr - LTC Beroun B
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
27 - III. třída C
12.05.2024 NT 25.05., RADOST Králův Dvůr - LTC Beroun B
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
36 - III. třída A
27.04.2024 NT 01.05., TK Hořovice - RADOST Králův Dvůr
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
36 - III. třída A
27.04.2024 NT 01.05., TK Hořovice - RADOST Králův Dvůr
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
48 - II. třída E
26.05.2024 NT 01.06., RADOST Králův Dvůr - Tenis Dobříš C
0
2.
48 - II. třída E
28.04.2024 NT 08.05., Lokomotiva Beroun B - RADOST Králův Dvůr
0
3.
48 - II. třída E
02.06.2024 NT 08.06., LTC Beroun, z.s. B - RADOST Králův Dvůr
0
4.
48 - II. třída E
05.05.2024 NT 11.05., RADOST Králův Dvůr - SPORT EDEN Beroun B
0
5.
48 - II. třída E
12.05.2024 NT 25.05., Tenisový klub Mníšek - RADOST Králův Dvůr
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
48 - II. třída E
26.05.2024 NT 01.06., RADOST Králův Dvůr - Tenis Dobříš C
0
2.
48 - II. třída E
28.04.2024 NT 08.05., Lokomotiva Beroun B - RADOST Králův Dvůr
0
3.
48 - II. třída E
02.06.2024 NT 08.06., LTC Beroun, z.s. B - RADOST Králův Dvůr
0
4.
48 - II. třída E
05.05.2024 NT 11.05., RADOST Králův Dvůr - SPORT EDEN Beroun B
1
5.
48 - II. třída E
12.05.2024 NT 25.05., Tenisový klub Mníšek - RADOST Králův Dvůr
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2
28.04.2024 NT 08.05., 48 - II. třída E
Lokomotiva Beroun B - RADOST Králův Dvůr
team Hron Tomáš - Horák Tadeaš 6:3, 6:2
získané body: 0 b.
team - Gyorodi scr.
získané body: 0 b.