Datum narození: | 30.11.2018 |
Platnost reg. do: | 30.09.2024 |
Klub: | Tenis klub Nýrsko |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
Tabulka neobsahuje žádné záznamy |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | Memoriál Zdeňka Kocmana skupina C 5.5.2024 15´00, LTK Klatovy - Tenis klub Nýrsko A |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | Memoriál Zdeňka Kocmana skupina C 5.5.2024 15´00, LTK Klatovy - Tenis klub Nýrsko A |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
5.5.2024 15´00, Memoriál Zdeňka Kocmana skupina C LTK Klatovy - Tenis klub Nýrsko A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Kovaříková Berta | - | Špačková Karolína | 6:3 |
získané body: 0 b. |
5.5.2024 15´00, Memoriál Zdeňka Kocmana skupina C LTK Klatovy - Tenis klub Nýrsko A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Kroupa, Halada | - | Bečvářová, Špačková | 6:3 |
získané body: 0 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | Memoriál Zdeňka Kocmana skupina B 19.5.2024 LTC Domažlice 14´00, TK Lokomotiva Plzeň A - Tenis klub Nýrsko |
0 |
2. | Memoriál Zdeňka Kocmana skupina B 19.5.2024 LTC Domažlice 15´00, TK Vodní stavby Plzeň - Tenis klub Nýrsko |
0 |
3. | Memoriál Zdeňka Kocmana skupina B 2.6.2024 Loko Plzeň 13´00, Tenis klub Nýrsko - LTC Domažlice |
0 |
4. | Memoriál Zdeňka Kocmana skupina B 2.6.2024 Loko Plzeň 14´00, Tenis klub Nýrsko - LTK Klatovy |
2 |
Družstva celkem (2hra) | 2 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 2 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 2 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | Memoriál Zdeňka Kocmana skupina B 19.5.2024 LTC Domažlice 14´00, TK Lokomotiva Plzeň A - Tenis klub Nýrsko |
0 |
2. | Memoriál Zdeňka Kocmana skupina B 19.5.2024 LTC Domažlice 15´00, TK Vodní stavby Plzeň - Tenis klub Nýrsko |
0 |
3. | Memoriál Zdeňka Kocmana skupina B 2.6.2024 Loko Plzeň 13´00, Tenis klub Nýrsko - LTC Domažlice |
0 |
4. | Memoriál Zdeňka Kocmana skupina B 2.6.2024 Loko Plzeň 14´00, Tenis klub Nýrsko - LTK Klatovy |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 2 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 2 |
19.5.2024 LTC Domažlice 14´00, Memoriál Zdeňka Kocmana skupina B TK Lokomotiva Plzeň A - Tenis klub Nýrsko | ||||
---|---|---|---|---|
team | Svatíková Viktorie | - | Špačková Karolína | 10:4, 10:1 |
získané body: 0 b. | ||||
team | Švec Jaroslav | - | Špačková Karolína | 10:0, 10:0 |
získané body: 0 b. |
19.5.2024 LTC Domažlice 15´00, Memoriál Zdeňka Kocmana skupina B TK Vodní stavby Plzeň - Tenis klub Nýrsko | ||||
---|---|---|---|---|
team | Dvořáková Adéla | - | Špačková Karolína | 10:3, 10:3 |
získané body: 0 b. | ||||
team | Zelenková Oldřiška | - | Špačková Karolína | 10:2, 10:3 |
získané body: 0 b. |
2.6.2024 Loko Plzeň 13´00, Memoriál Zdeňka Kocmana skupina B Tenis klub Nýrsko - LTC Domažlice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Špačková Karolína | - | Muchnová Natálie | 5:10, 8:10 |
získané body: 0 b. | ||||
team | Špačková Karolína | - | Hrbáčková Barbora | 5:10, 9:10 |
získané body: 0 b. |
2.6.2024 Loko Plzeň 14´00, Memoriál Zdeňka Kocmana skupina B Tenis klub Nýrsko - LTK Klatovy | ||||
---|---|---|---|---|
team | Špačková Karolína | - | Grenard Nikolas | 10:8, 10:9 |
získané body: 1 b. | ||||
team | Špačková Karolína | - | Blahníková Alex | 10:8, 10:8 |
získané body: 1 b. |
2.6.2024 Loko Plzeň 14´00, Memoriál Zdeňka Kocmana skupina B Tenis klub Nýrsko - LTK Klatovy | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |