Datum narození: | 22.06.2019 |
Platnost reg. do: | 30.09.2024 |
Klub: | Tenis klub Nýrsko |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
Tabulka neobsahuje žádné záznamy |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | Memoriál Zdeňka Kocmana skupina B 19.5.2024 LTC Domažlice 14´00, TK Lokomotiva Plzeň A - Tenis klub Nýrsko |
0 |
2. | Memoriál Zdeňka Kocmana skupina B 19.5.2024 LTC Domažlice 15´00, TK Vodní stavby Plzeň - Tenis klub Nýrsko |
0 |
3. | Memoriál Zdeňka Kocmana skupina B 2.6.2024 Loko Plzeň 13´00, Tenis klub Nýrsko - LTC Domažlice |
0 |
4. | Memoriál Zdeňka Kocmana skupina B 2.6.2024 Loko Plzeň 14´00, Tenis klub Nýrsko - LTK Klatovy |
1 |
Družstva celkem (2hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 1 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 1 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | Memoriál Zdeňka Kocmana skupina B 19.5.2024 LTC Domažlice 14´00, TK Lokomotiva Plzeň A - Tenis klub Nýrsko |
0 |
2. | Memoriál Zdeňka Kocmana skupina B 19.5.2024 LTC Domažlice 15´00, TK Vodní stavby Plzeň - Tenis klub Nýrsko |
0 |
3. | Memoriál Zdeňka Kocmana skupina B 2.6.2024 Loko Plzeň 13´00, Tenis klub Nýrsko - LTC Domažlice |
0 |
4. | Memoriál Zdeňka Kocmana skupina B 2.6.2024 Loko Plzeň 14´00, Tenis klub Nýrsko - LTK Klatovy |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 1 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 1 |
19.5.2024 LTC Domažlice 14´00, Memoriál Zdeňka Kocmana skupina B TK Lokomotiva Plzeň A - Tenis klub Nýrsko | ||||
---|---|---|---|---|
team | Švec Jaroslav | - | Ema Molíková | 10:1, 10:0 |
získané body: 0 b. | ||||
team | Svatíková Viktorie | - | Ema Molíková | 10:1, 10:1 |
získané body: 0 b. |
19.5.2024 LTC Domažlice 15´00, Memoriál Zdeňka Kocmana skupina B TK Vodní stavby Plzeň - Tenis klub Nýrsko | ||||
---|---|---|---|---|
team | Dvořáková Adéla | - | Ema Molíková | 10:1, 10:0 |
získané body: 0 b. | ||||
team | Zelenková Oldřiška | - | Ema Molíková | 10:1, 10:1 |
získané body: 0 b. |
2.6.2024 Loko Plzeň 13´00, Memoriál Zdeňka Kocmana skupina B Tenis klub Nýrsko - LTC Domažlice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Ema Molíková | - | Hrbáčková Barbora | 9:10, 8:10 |
získané body: 0 b. | ||||
team | Ema Molíková | - | Muchnová Natálie | 9:10, 7:10 |
získané body: 0 b. |
2.6.2024 Loko Plzeň 14´00, Memoriál Zdeňka Kocmana skupina B Tenis klub Nýrsko - LTK Klatovy | ||||
---|---|---|---|---|
team | Ema Molíková | - | Blahníková Alex | 10:6, 10:9 |
získané body: 1 b. | ||||
team | Ema Molíková | - | Grenard Nikolas | 8:10, 7:10 |
získané body: 0 b. |
2.6.2024 Loko Plzeň 14´00, Memoriál Zdeňka Kocmana skupina B Tenis klub Nýrsko - LTK Klatovy | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |