Český tenisový svaz

Ehlenová Izabela

Datum narození:
15.10.2009
Platnost reg. do:
21.01.2025
Klub:
Tennis club Hýskov
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
17 - IV. třída E
27.04.2024 NT 01.05., SK Žalov - Tennis club Hýskov
0
2.
17 - IV. třída E
25.05.2024 NT 02.06., Tennis club Hýskov - TK Bouchalka
1
3.
17 - IV. třída E
04.05.2024 NT 12.05., Tennis club Hýskov - TJ SK Tetín
0
4.
17 - IV. třída E
01.06.2024 NT 16.06., Lokomotiva Beroun C - Tennis club Hýskov
0
5.
17 - IV. třída E
11.05.2024 NT 19.05., RADOST Králův Dvůr - Tennis club Hýskov
1
6.
17 - IV. třída E
15.06.2024 NT 23.06., Tennis club Hýskov - LTC Beroun, z.s. C
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
17 - IV. třída E
27.04.2024 NT 01.05., SK Žalov - Tennis club Hýskov
0
2.
17 - IV. třída E
25.05.2024 NT 02.06., Tennis club Hýskov - TK Bouchalka
0
3.
17 - IV. třída E
04.05.2024 NT 12.05., Tennis club Hýskov - TJ SK Tetín
1
4.
17 - IV. třída E
01.06.2024 NT 16.06., Lokomotiva Beroun C - Tennis club Hýskov
0
5.
17 - IV. třída E
11.05.2024 NT 19.05., RADOST Králův Dvůr - Tennis club Hýskov
0
6.
17 - IV. třída E
15.06.2024 NT 23.06., Tennis club Hýskov - LTC Beroun, z.s. C
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21 - I. třída A
26.05.2024 NT 01.06., SPORT EDEN Beroun - TK SK Kladno, z.s.
0
2.
21 - I. třída A
28.04.2024 NT 08.05., Lokomotiva Zdice - SPORT EDEN Beroun
0
3.
21 - I. třída A
05.05.2024 NT 11.05., SPORT EDEN Beroun - F.H.TK Dobřichovice B
0
4.
21 - I. třída A
12.05.2024 NT 25.05., Lokomotiva Beroun - SPORT EDEN Beroun
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21 - I. třída A
26.05.2024 NT 01.06., SPORT EDEN Beroun - TK SK Kladno, z.s.
0
2.
21 - I. třída A
28.04.2024 NT 08.05., Lokomotiva Zdice - SPORT EDEN Beroun
0
3.
21 - I. třída A
05.05.2024 NT 11.05., SPORT EDEN Beroun - F.H.TK Dobřichovice B
0
4.
21 - I. třída A
12.05.2024 NT 25.05., Lokomotiva Beroun - SPORT EDEN Beroun
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0