Datum narození: | 09.10.2017 |
Platnost reg. do: | 30.09.2024 |
Klub: | Sportclub Řevnice, z.s. |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
Tabulka neobsahuje žádné záznamy |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 62 Memoriál Z. Kocmana - minitenis Skupina B 2.6.2024 (NT do 16.6.), Sportclub Řevnice, z.s. - TJ Sokol Dobřichovice B |
2 |
2. | 62 Memoriál Z. Kocmana - minitenis Skupina B 19.5.2024 (NT do 29.5.), Sportclub Řevnice, z.s. - TK Hořovice |
2 |
3. | 62 Memoriál Z. Kocmana - minitenis Skupina B 16.6.2024 (NT do 30.6.), Lokomotiva Zdice - Sportclub Řevnice, z.s. |
3 |
4. | 62 Memoriál Z. Kocmana - minitenis Skupina B 26.5.2024 (NT do 5.6.), TJ Sokol Dobřichovice A - Sportclub Řevnice, z.s. |
2 |
Družstva celkem (2hra) | 9 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 9 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 4 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 62 Memoriál Z. Kocmana - minitenis Skupina B 2.6.2024 (NT do 16.6.), Sportclub Řevnice, z.s. - TJ Sokol Dobřichovice B |
0 |
2. | 62 Memoriál Z. Kocmana - minitenis Skupina B 19.5.2024 (NT do 29.5.), Sportclub Řevnice, z.s. - TK Hořovice |
0 |
3. | 62 Memoriál Z. Kocmana - minitenis Skupina B 16.6.2024 (NT do 30.6.), Lokomotiva Zdice - Sportclub Řevnice, z.s. |
0 |
4. | 62 Memoriál Z. Kocmana - minitenis Skupina B 26.5.2024 (NT do 5.6.), TJ Sokol Dobřichovice A - Sportclub Řevnice, z.s. |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 9 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 4 |
2.6.2024 (NT do 16.6.), 62 Memoriál Z. Kocmana - minitenis Skupina B Sportclub Řevnice, z.s. - TJ Sokol Dobřichovice B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Martínek Vojtěch | - | Kamarád Jonáš | 10:4, 10:5 |
získané body: 1 b. | ||||
team | Martínek Vojtěch | - | Kamarád Mikuláš | 10:8, 10:8 |
získané body: 1 b. | ||||
team | Martínek Vojtěch | - | Gašpar Dominik | 8:10, 4:10 |
získané body: 0 b. |
19.5.2024 (NT do 29.5.), 62 Memoriál Z. Kocmana - minitenis Skupina B Sportclub Řevnice, z.s. - TK Hořovice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Martínek Vojtěch | - | Bohunovský Max | 10:9, 10:6 |
získané body: 1 b. | ||||
team | Martínek Vojtěch | - | Prokop Jakub | 10:6, 4:10, 8:10 |
získané body: 0 b. | ||||
team | Martínek Vojtěch | - | Gabzdylová Ema | 10:8, 10:9 |
získané body: 1 b. |
16.6.2024 (NT do 30.6.), 62 Memoriál Z. Kocmana - minitenis Skupina B Lokomotiva Zdice - Sportclub Řevnice, z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Tyl Ondřej | - | Martínek Vojtěch | 4:10, 9:10 |
získané body: 1 b. | ||||
team | Östereicherová Adriana | - | Martínek Vojtěch | 0:10, 2:10 |
získané body: 1 b. | ||||
team | Kasekrová Julie | - | Martínek Vojtěch | 6:10, 2:10 |
získané body: 1 b. |
26.5.2024 (NT do 5.6.), 62 Memoriál Z. Kocmana - minitenis Skupina B TJ Sokol Dobřichovice A - Sportclub Řevnice, z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Ředina Matěj | - | Martínek Vojtěch | 9:10, 5:10 |
získané body: 1 b. | ||||
team | Novák Vít | - | Martínek Vojtěch | 10:9, 10:3 |
získané body: 0 b. | ||||
team | Novák Matteo | - | Martínek Vojtěch | 7:10, 10:6, 7:10 |
získané body: 1 b. |