Český tenisový svaz

Bollardt Anna

Datum narození:
21.01.2010
Platnost reg. do:
18.04.2025
Klub:
TC Tachlovice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
25 - III.třída A
26.05.2024 NT 01.06., TC Tachlovice B - LTC Rakovník
1
2.
25 - III.třída A
02.06.2024 NT 08.06., TK Tenisek Buštěhrad - TC Tachlovice B
0
3.
25 - III.třída A
05.05.2024 NT 11.05., TC Tachlovice B - SK Tenis Kladno
0
4.
25 - III.třída A
09.06.2024 NT 15.06., SK TALENT 13 - spolek - TC Tachlovice B
1
5.
25 - III.třída A
16.06.2024 NT 22.06., TC Tachlovice B - TJ Sokol Dobřichovice
1
6.
25 - III.třída A
12.05.2024 NT 25.05., Tenis Club Mokropsy - TC Tachlovice B
1
7.
25 - III.třída A
19.05.2024 NT 25.05., TC Tachlovice B - TC Tachlovice A
0
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
25 - III.třída A
26.05.2024 NT 01.06., TC Tachlovice B - LTC Rakovník
2
2.
25 - III.třída A
02.06.2024 NT 08.06., TK Tenisek Buštěhrad - TC Tachlovice B
1
3.
25 - III.třída A
05.05.2024 NT 11.05., TC Tachlovice B - SK Tenis Kladno
0
4.
25 - III.třída A
09.06.2024 NT 15.06., SK TALENT 13 - spolek - TC Tachlovice B
0
5.
25 - III.třída A
16.06.2024 NT 22.06., TC Tachlovice B - TJ Sokol Dobřichovice
1
6.
25 - III.třída A
12.05.2024 NT 25.05., Tenis Club Mokropsy - TC Tachlovice B
1
7.
25 - III.třída A
19.05.2024 NT 25.05., TC Tachlovice B - TC Tachlovice A
0
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
34 - II. třída A
27.04.2024 NT 01.05., TK Roja Příbram z.s. - TC Tachlovice
0
2.
34 - II. třída A
04.05.2024 NT 12.05., TC Tachlovice - TC VITALITY Březnice
1
3.
34 - II. třída A
01.06.2024 NT 16.06., TC Tachlovice - LTC Slovan Kladno
1
4.
34 - II. třída A
11.05.2024 NT 19.05., Lokomotiva Beroun B - TC Tachlovice
1
5.
34 - II. třída A
15.06.2024 NT 23.06., TJ Kralupy - TC Tachlovice
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
34 - II. třída A
27.04.2024 NT 01.05., TK Roja Příbram z.s. - TC Tachlovice
3
2.
34 - II. třída A
04.05.2024 NT 12.05., TC Tachlovice - TC VITALITY Březnice
0
3.
34 - II. třída A
01.06.2024 NT 16.06., TC Tachlovice - LTC Slovan Kladno
1
4.
34 - II. třída A
11.05.2024 NT 19.05., Lokomotiva Beroun B - TC Tachlovice
0
5.
34 - II. třída A
15.06.2024 NT 23.06., TJ Kralupy - TC Tachlovice
1
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9